Zastępstwa na poniedziałek, 2 stycznia 2017 r

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 5  Gr I kl. III  K.Czapla  III A-wolna

pozostałe klasy

Biblioteka (E.Kumor-Rybka)

 7 i 8  III C  K.Czapla  wolna
       
       

Czwartek, 22 grudnia 2016 r

JASEŁKA SZKOLNE

I TURA GODZ. 9.00-10.00

Ia, Ie, Id, 2a, 2d, IIId, III gim A, III gim B, II gim B

II TURA GODZ 10.15- 11.15

Ib, Ic, IIe, II b, IIc, IIIa, IIIb, IIIc,  I gim A, Igim B, II gim A, III gim C,

Wigilie klasowe odbywają się według planu podanego przez wychowawców klas.

Święta

Świąt wypełnionych radością, miłością i spokojem oraz Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom, absolwentom oraz ich rodzinom

życzy

Dyrekcja Szkoły

Zastępstwa na środę, 21 grudnia 2016 r

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1   I Gim B  A.Owczarczak  A.Kubska cała klasa
 2  Gr I kl. I  A.Owczarczak  Świetlica s. 3 (A.Lehmann)
 3  Gr IR kl.III  A.Owczarczak  Świetlica s. 3 (A.Lehmann)
 4  Gr II kl.II  A.Owczarczak  Świetlica s. 3 (A.Lehmann)
 1  Uz Roz  K.Grzesiak  wolna
 2  IIC  K.Grzesiak  M.Mroziewicz zamiast lek 5, na której jest Wiglia Szkolna
 3  IA  K.Grzesiak  T.Fijałkowski
 5  III B  K.Grzesiak  Wigilia Szkolna  opieka J.Brygier
 1  IIIC  J.Skotarczak  wolna
 3  IC  J.Skotarczak  Biblioteka A.Drwęska
 4  IIA  J.Skotarczak Biblioteka (A.Drwęska)
 5  ID  J.Skotarczak  Wigilia szkolna opieka A.Lehmann
 6  IIE  J.Skotarczak  Świetlica A.Lehmann
 7  II Gim A  J.Skotarczak Biblioteka (A.Drwęska)
 8  III A  J.Skotarczak  wolna
 1  III D  M.Roszak  wolna
 2 i 3  II D  M.Roszak  Cała klasa M.Kociemba

II E –cała klasa J.Brygier

 4  IA  M.Roszak  Cała klasa M.Kociemba

IC – cała klasa A.Karczewska

       
       
       
       

 

LEK 5, WIGILIA SZKOLNA – organizator SU

Zastępstwa na wtorek, 20 grudnia 2016 r

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  I gim B A.Owczarczak  Cała klasa A.Kubska
 3  II gim B  A.Owczarczak  Cała klasa K.Wojciechowska
 5  I gim B  A.Owczarczak  J.Żeleźna
 6  Gr.IR  A.Owczarczak  wolna
 7  Gr.IR  A.Owczarczak  wolna
 1  II Gim A  A.Brzezińska D.Cieślinska zamiast lek 8
 2  III B  A.Brzezińska  M.Szczepaniak (DZ)
 3  IE  A.Brzezińska  K.Kasprzyk zamiast lek 4
 5  IIE  A.Brzezińska  Biblioteka (A.Drwęska)
 6  IGim A  A.Brzezińska  Biblioteka (A.Drwęska)
 7  III Gim C  A.Brzezińska  Wolna, ale gr. piłki nożnej Biblioteka  (A.Drwęska)
 1 i 2  IIA  A.Karczewska  wolna
 3  Gr. II  A.Karczewska  H.Godlewska razem z gr. I
 4  Gr.II  A.Karczewska  H.Godlewska razem z gr.I
 5 i 6  II gim A  A.Karczewska  Cała klasa J.Brygier
 1  IA  K.Grzesiak  wolna
 3  Roz II  K.Grzesiak  A.Dembska, uczniowie przynoszą podręczniki do historii

Osoby z IIA gr p.Karczewskiej, które nie mają lek 1 i 2, wolna

 4  Roz II  K.Grzesiak  A.Lehmann razem z gr roz. Wosu

Osoby z IIA gr. p. Karczewskiej, które nie mają lek 1 i 2, wolna

       
       

 

Godz. 9.45 Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Religijnej opiekun: p. J.Skotarczak sala nr. 8

Sala zastępcza za salę nr 8 na 3 lek – sala nr 4

UWAGA!

Kl. IE –lek 4 – osoby, które mają II język na lek 5 i 6  – Biblioteka (A.Drwęska), pozostali, wolna

Gr. p. K.Piaseckiej lek 4 – sala nr 26

II gim B – lek 3 i 4 – cała klasa p. Roszak

II gim A  lek 3 i 4 cała klasa sala nr 7 –p.Czubanowska/p.Kolaszyński

Gr. p.E.Zdziechowskiej lek 4 sala 14

Akcja Aniołek

PODZIĘKOWANIE ZA AKCJĘ ANIOŁEK

Po raz kolejny pokazaliście, że można na Was liczyć! Dzięki Waszej wrażliwości i hojności przygotowaliśmy 43 upominki świąteczne. Wierzę, że radość, którą daliście innym na pewno do Was powróci…
Dziękuję serdecznie wszystkim klasom licealnym
i gimnazjalnym wraz z wychowawcami oraz :
p. dyr Agnieszce Dembskiej,
p. dyr Piotrowi Mulkowskiemu,
p. Magdalenie Płociennik,
p. Krzysztofowi Kasprzykowi,
p. Agnieszce Owczarczak,
p. Annie Springer,
p. Joannie Jankowiak,
p. Marzenie Mroziewicz,
p. Ewie Kumor- Rybce,
p. Justynie Żeleźnej,
p. Anecie Wawrzyniak,
Natalii Geisler,
Antoninie Fornalik,
Faustynie Krawczyk,
Sarze Kowalskiej,
Weronice Waligórze,
Kindze i Jakubowi Kokocimskim,
Marcelinie Kazimierczak,
Zuzannie Kazimierskiej,
Annie Kozłowskiej,
Klaudii Roszak,
Oldze Wiśniewskiej.

Na Święta Bożego Narodzenia życzę wszystkim dobrych myśli i radości a pierwsza gwiazda niech świeci dla Was nie tylko w Boże Narodzenie…
pedagog Maria Szczepaniak

Zastępstwa na poniedziałek, 19 grudnia 2016 r

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  II Gim B  A.Owczarczak   wolna
 3  I Gim B  A.Owczarczak  A.Kubska cała klasa
 4  Gr II

Kl. II

 A.Owczarczak  A.Kubska razem z gr I
 5  Gr. IR

Kl. III

 A.Owczarczak  J.Czeterbok razem z gr. IIR
 6  Gr I

Kl. I

 A.Owczarczak  J.Czeterbok razem z gr.II
 1 i 2  I Gim A  A.Czubanowska   Cała klasa B.Kolaszyński
 3 I Gim A  A.Czubanowska  Biblioteka (E.Kumor-Rybka) s. 3
 4  Gr. V

Kl. II

 A.Czubanowska  A.Dembska razem z gr.IV
 5  Gr II

Kl.III

 A.Czubanowska  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 6  Gr. III

Kl.I

 A.Czubanowska  P.Snela razem z gr. IV
 1 i 2  II gim B K.Wojciechowska   wolna
 3  III gim A  K.Wojciechowska  Cała klasa A.Dembska
 4  Gr II R

Kl.II

 K.Wojciechowska  P.Snela razem z gr. IR
 5  Gr I

Kl.III

 K.Wojciechowska  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 6  Gr. V

Kl.I

 K.Wojciechowska  A.Kubska razem z gr.VI
 7  II gim B  K.Wojciechowska  wolna
 1  III  gim B  J.Żeleźna  wolna
 III gim A  J.Żeleźna  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 3  II Gim A  J.Żeleźna  Biblioteka (A.Drwęska)
 4  II Gim B  J.Żeleźna  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 5  II roz  J.Żeleźna  Biblioteka (A.Drwęska)
 6  IIC  J.Żeleźna  Biblioteka (A.Drwęska)
 6  II  Gim  B  M.Sokołowska-Nowak –warsztaty chemicz.  wolna
 7  IIB  K.Sarnowska   Osoby, które mają II język na 8 i 9 lek, Biblioteka (A.Drwęska), pozostali wolna
 8  ID  K.Sarnowska  wolna
       

WARSZTATY CHEMICZNE  organizator p. M. Sokołowska-Nowak

Uczniowie wraz z nauczycielami na następujących lekcjach udają się do Sali 11 lub 12.

Sala 12

Lek 2, 3 – klasa 1B Gim

Lek 4, 5 – Klasa 3C Gim

Sala 11

Lek 2, 3 – klasa 1C

Lek 4, 5 – Klasa 2B

AULA 6 LEKCJA – DO AULI WRAZ Z NAUCZYCIELAMI UCZĄCYMI IDĄ KLASY: IB,

3 gim C, 1C, 2B

Sale zastępcze za 11:                                           Sale zastępcze za 12:

Lek. 2                                    24                                                                  _____

Lek 3                                     3                                                                    _____

Lek 4                                     8                                                                    26

Lek 5                                     27                                                                  8

Zastępstwa na piątek, 16 grudnia 2016 r

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  Gr.I R kl. II  P.Snela   wolna
 3  III gim B  P.Snela  Cała klasa B.Kolaszyński
 4  Gr. IV kl. I  P.Snela  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 5  Gr. IV kl. III  P.Snela  Wolna, ale osoby z  III D,które mają religię na lek 6 biblioteka (A.Drwęska)
 6 i 7  III gim C  P.Snela  Cała klasa A.Kubska
 8  II A  A.Karczewska – zawody  wolna
 4  IA  J.Łuczak   Biblioteka (A.Drwęska)
 5 i 6  III gim B  J.Łuczak  Cała klasa M.Kociemba
 7  II gim B  J.Łuczak  wolna
 1  II gim B  A.Owczarczak  wolna
 2  Gr II kl. II  A.Owczarczak  Biblioteka (A.Drwęska), osoby, które nie mają lek 1, wolna
 4  Gr I kl. I  A.Owczarczak  J.Czeterbok razem z gr. II
 5  Gr. I R kl. III  A.Owczarczak  wolna
       
       

Zastępstwa na czwartek, 15 grudnia 2016 r

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 7  I gim A  K.Grzesiak – Olimpiada Antyczna  wolna
1  III gim C  A.Brzezińska    wolna
 2  IE  A.Brzezińska  Świetlica H.Godlewska s. 3
 3  III B  A.Brzezińska  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 4  IC  A.Brzezińska Cała klasa M.Frąckowiak
 5  II Gim A  A.Brzezińska  Cała klasa M.Frąckowiak
 6  I gim A  A.Brzezińska  wolna
 7  II gim A  A.Brzezińska  Świetlica s. 3 H.Godlewska
 1 i 2  Roz III  D.Cieślińska   wolna
 3  I gim A  D.Cieślinska  Świetlica H.Godlewska s. 3
 4  III gim C  D.Cieślińska  J.Żeleźna zamiast lek 2
 5  Roz II  D.Cieślińska  Biblioteka (E.Kumor-Rybka), osoby które nie mają języków na 7 i 8 lek, wolna
 6  Roz II  D.Cieślińska  J. Żeleźna razem z gr. roz., osoby, które nie mają języków na lek 7 i 8 lek, wolna
 7  IB  D.Cieślińska  wolna
 3 i 4  II gim A  A.Karczewska – zawody  Cała klasa J.Brygier
 6  III gim C  A.Karczewska  A.Zdunek 
 7 i 8  III gim C  A.Karczewska  wolna
       
       
       
       

 

Kl. II gim B lek 3 i 4 – cała klasa p.Roszak

Konkurs Wiedzy o Antyku –godz. 9.00 (90min) sala nr 8 lek 2 i 3

Opiekun: A.Zdunek, A.Springer

Olimpiada Antyczna lek 7 i 8 sala nr 8,

Opiekun K.Grzesiak

Sale zastępcze za salę nr 8a

Lek 2 – sala nr. 7

Lek 3 – sala nr. 7

Lek 7 –sala nr 7

Zastępstwa na środę, 14 grudnia 2016 r

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  IA  K.Grzesiak -konferencja  T.Fijałkowski
 5  III B  K.Grzesiak  Świetlica s. 3 A.Lehmann
 2  Gr.III

Kl. I

 A.Czubanowska   Świetlica s. 3 A.Lehmann
 3  Gr.II

Kl. III

 A.Czubanowska  Świetlica s. 3 A.Lehmann
 4  Gr. V

Kl. II

 A.Czubanowska  Świetlica s. 3 A.Lehmann
 5  II gim A  A.Czubanowska  B.Kolaszyński cała klasa
 6 i 7  I gim A  A.Czubanowska  B.Kolaszyński cała klasa
       
       

Rekrutacja 2017/2018

Zostań uczniem naszej szkoły! Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2017 roku