Zastępstwa na piątek, 22 września 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  IC  K.Sarnowska  M.Frąckowiak zamiast IF (fizyka)
 3  III Gim A  K.Sarnowska Gr.dziewcząt wf z p. Karczewską, gr. chłopców- wolna
 4  III Gim B  K.Sarnowska  J.Skotarczak zamiast IF
 5  IID  K.Sarnowska  A.Drwęska (Biblioteka)
 6  II Gim B  K.Sarnowska  P.Snela zamiast IF
 3  II Gim A  K.Grzesiak –biwak z IF  D.Cieślińska zamiast IF (fizyka)
 6  IIB  K.Grzesiak  Osoby, które nie mają lek. 7 i 8 –wolna, pozostali Biblioteka (A.Drwęska)
 2  III Gim B  H.Godlewska –biwak z IF J.Łuczak zamiast IF (matematyka)
 4  III Gim A  H.Godlewska  Gr.dziewcząt – wf z p. Karczewską, gr. Chłopców-wolna
 6  II Gim A  H.Godlewska  A.Brzezińska zamiast lek. 1
 7  II Gim B  H.Godlewska  Osoby, które nie mają lek. 8 –wolna, pozostali Biblioteka (A.Drwęska)

Zastępstwa na czwartek, 21 września 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  Roz II kl.  E.Nowak-Polska –biwak z I D  wolna
 4  IIIB  E.Nowak-Polska  E.Kumor-Rybka zamiast lek. 2
 5  III B  E.Nowak-Polska  J.Skotarczak zamiast lek. 1
1 i 2  IIID  T.Fijałkowski –biwak z ID  wolna
3  IIA  T.Fijałkowski  A.Springer zamiast IF (j.polski)
 4  IIA  T.Fijałkowski  A.Springer zamiast IF (j.polski)
 5  IIC  T.Fijałkowski  J.Czeterbok zamiast IF

A.Owczarczak zamiast IF

 1 i 2  IIRoz II kl.  K.Grzesiak –biwak z IF  wolna
 3  IB  K.Grzesiak  A.Chempińska zamiast lek. 5
 4  IIIC  K.Grzesiak  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  II Gim A  H.Godlewska –biwak z IF  Biblioteka (A.Springer)
 6 i 7  Gr. I kl. III  H.Godlewska  wolna
 8 i 9  Gr. I kl.II  H.Godlewska  wolna
 1 i 2 II Roz kl.II II K.Sarnowska  wolna
 3  II Gim B  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
       

Zastępstwa na środę, 20 września 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  II Roz II kl.  E.Nowak-Polska – biwak z ID  wolna
 3  IIC  E.Nowak – Polska I.Kaj zamiast IA (matematyka)
 4  II Gim B  E.Nowak-Polska  A.Springer zamiast lek. 1, 21.09
 5  II B  E.Nowak-Polska Biblioteka (A.Springer)
 6  IIB  E.Nowak-Polska  M.Sokołowska-Nowak zamiast IB
 8  II uz kl. II  E.Nowak-Polska Osoby, które nie mają lek. 9 –wolna,

Pozostali  Biblioteka (A.Drwęska)

 6 i 7  IIA  T.Fijałkowski –biwak z ID  wolna
 1 i 2  Roz II kl. II  K.Sarnowska   wolna
 3  IA  K.Sarnowska M.Mroziewicz zamiast lek.7 21.09
 4  III Gim A  K.Sarnowska  J.Skotarczak zamiast lek. 1
 5  III B  K.Sarnowska  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 6  IID  K.Sarnowska  A.Lehmann zamiast ID
 7  IIC  K.Sarnowska  E.Kumor-Rybka (biologia)
 8  Uz II Kl.  K.Sarnowska  Osoby, które nie mają lek. 9 – wolna,

Pozostali Biblioteka (A.Drwęska)

 3  IIB  K.Kasprzyk – biwak z IB Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 4  IIB  K.Kasprzyk  M.Mroziewicz (j.polski)
 6  IIIC  K.Kasprzyk  Ks.P.Borychowski zamiast lek.8
 7  IIIC  K.Kasprzyk  Wolna

Lek. 9 gr. Wf Dziewcząt  – wolna

 4  IIAC  M.Kociemba – biwak z IB  IIA – M.Roszak cała klasa

IIC – Biblioteka (A.Drwęska)

 5  IIAC  M.Kociemba  IIA –M.Roszak cała klasa

IIC –Biblioteka (A.Drwęska)

 8  IIIDE  M.Kociemba  wolna
 9  III B  M.Kociemba  wolna
 1  II Gim B  J.Brygier –zawody sportowe  K.Czapla cała klasa
 2  IBC  J.Brygier  I B –biwak

IC -wolna

 3  IE  J.Brygier Biblioteka (A.Drwęska)
 8  IIIE  J.Brygier  wolna
 9  IIIABC  J.Brygier  wolna
 1  IIIA  A.Karczewska –zawody sportowe  wolna
 2  IC  A.Karczewska  wolna
 3  IDE  A.Karczewska  ID – biwak

IE – Biblioteka (A.Drwęska)

 4  IIC  A.Karczewska  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IIC  A.Karczewska  Biblioteka (A.Drwęska)
       
       

Zastępstwa na wtorek, 19 września 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  III Gim A  J.Jankowiak – biwak z IA  K.Sarnowska zamiast lek. 1
 5  IIE  J.Jankowiak  J.Żeleźna zamiast IB
 6  IIE  J.Jankowiak  K.Sarnowska zamiast IA
 1  IF  A.Springer –biwak z IA  wolna
 1 I 2  IIE  K.Kasprzyk – biwak z IB  wolna
 3  III C  K.Kasprzyk  J.Łuczak zamiast IA
 4  IIIC  K.Kasprzyk  M.Mroziewicz zamiast IB
 5  II Gim A  K.Kasprzyk  D.Cieślińska cała klasa
 6  II Gim A  K.Kasprzyk  D.Cieślińska cała klasa
 5 i 6  III Gim AB  M.Kociemba –biwak z IB  III Gim A – cała klasa A.Karczewska

III Gim B –  cała klasa M.Roszak

 7  II D  M.Kociemba  M.Roszak cała klasa
 2  ID  T.Fijałkowski  Biblioteka (A.Drwęska)
 3  ID  T.Fijałkowski  M.Mroziewicz  zamiast IB
 5  III D  T.Fijałkowski  A.Chempińska zamiast IA
 6  IIA  T.Fijałkowski J.Skotarczak zamiast lek. 8
 7  IIA  T.Fijałkowski  wolna
 1  III B  J.Jankowiak  wolna
       
       
       

Zastępstwa na poniedziałek, 18 września 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  IF  A.Springer – biwak z IA  wolna
 4  III gim B  A.Springer  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  III gim B  A.Springer  P.Mulkowski (historia)
 3  III gim A  J.Jankowiak – biwak z IA  M.Roszak zamiast IA
 6 IIE  J.Jankowiak  M.Sokołowska-Nowak zamiast IA
       

Zastępstwa na piątek, 15 września 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
3  III kl. IR  P.Snela –biwak z IE  E.Kumor-Rybka zamiast lek. 7 w 1e
 4  III kl. IR  P.Snela Biblioteka ( D.Cieślińska)
 5  IIA  P.Snela  J.Czeterbok cała klasa
 6  IF  P.Snela  Biblioteka (A.Drwęska)
 1  II kl. II R  A.Kubska –biwak z IE  wolna
 2  IIIA  A.Kubska  J.Czeterbok cała klasa
 3  III kl. IZ  A.Kubska  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 4  III kl. Iz  A.Kubska  A.Zdunek zamiast 1e
 7 i 8  II kl. Gr. IV  J.Urbaniak  wolna
 7 i 8  II kl. Gr. III  E.Zdziechowska   wolna
 3  III Gim B  P.Mulkowski  I.Kaj zamiast IE
       
       

UWOLNIĆ SKOWRONKA

Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy w piękną słoneczną sobotę 9 września, zamiast wylegiwać się na kanapie podjęli trud pomocy osobom niepełnosprawnym. To za Waszą sprawą osoby, które rzadko wychodzą z domu miały możliwość spaceru po śremskiej promenadzie w przemiłej atmosferze. Dzięki Wam impreza „Uwolnić Skowronka” mogła tak sprawnie przebiec. Jesteśmy pełne podziwu dla Waszej wrażliwości i otwarcia na drugiego człowieka.

Aleksandra Kasprzak Ia

Zuzanna Tomczak Ib

Zuzanna Kazimierska If

Marcelina Kaźmierczak Ie

Matylda Nowak IIgim b

Olga Jakubczak IIgim b

Lilianna Jewgieniew IIgim a

Aleksandra Małyszka IIIgim b

Maja Majcher IIIgim a

Antonina Fornalik IIIgim a

Kamil Jankowski IIIgim a

Marcelina Nowak IIIc

Marta Piątek IIIc

Oliwia Kościółek Ic

Olga Kaczmarek Ic

Jagoda Chojnacka Ic

Adam Dziuba IIb

 

                                                                       Dziękujemy

 

                                                                                  Maria Szczepaniak

                                                                                  Katarzyna Wojciechowska

                                                                                   Justyna Żeleźna

Zastępstwa na czwartek, 14 września 2017r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  Kl.II gr. IV  P.Snela – biwak z IE J.Brygier zamiast IE
 4  Kl.II gr. IV  P.Snela  J.Brygier zamiast IE
 7  IIA  P.Snela  J.Czeterbok cała klasa
 1 i 2  IIIA  A.Kubska – biwak z IE  J.Czeterbok cała klasa
 3  Kl. II gr IIR  A.Kubska  Świetlica s. 3 (A.Lehmann)
 4  Kl. II gr. IIR  A.Kubska  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 5  IIIA  A.Kubska  Biblioteka (A.Springer), osoby, które nie mają II języka na lek. 6 i 7, wolna
 6  IF  A.Kubska  B.Kolaszyński zamiast IE
 7  II Gim B  A.Kubska  Cała klasa A.Owczarczak
 1  III Gim A  J.Urbaniak   wolna
 4  IC  J.Urbaniak  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  Gr.II Gim A  J.Urbaniak  B.Kolaszyński zamiast IE
 6 i 7 Kl.IIIgr. IV  J.Urbaniak  wolna
 8 i 9  Kl. II gr. I  J.Urbaniak  wolna
       
       

MATURZYSTA ROKU

Podczas inauguracji roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym  w Śremie już po raz siódmy Stowarzyszenie Absolwentów  przyznało wyróżnienie maturzyście, który najlepiej zdał w tym roku egzamin dojrzałości.  Tym wyjątkowym abiturientem jest Marcin Rozmiarek.  Uzyskał on 473 punkty na 500 możliwych z przedmiotów obowiązkowych oraz 286 punktów na 300 możliwych z przedmiotów rozszerzonych. Zgodnie z ceremoniałem nagrodzony otrzymał markowe pióro z wygrawerowanym tytułem, certyfikat potwierdzający wpis do rejestru oraz nagrodę pieniężną ufundowaną  przez śremianina, absolwenta LO- prof. Tadeusza Malińskiego- światowej sławy naukowca, nominowanego do nagrody Nobla.

Marcin –wielokrotny laureat olimpiad i konkursów historycznych,  wiedzy o świecie współczesnym, znawca kultury żydowskiej i wielu innych zagadnień m.in. z II wojny światowej- podzielił się ze społecznością szkolną swoimi planami na przyszłość. Od połowy września zaczyna już studia na wydziale prawa Uniwersytetu w Glasgow, w Szkocji. Mamy nadzieję, że spełni tam swoje marzenia i osiągnie wiele sukcesów na niwie naukowej.