Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Zastępstwa na środę, 6 grudnia 2017r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 4 i 5  IIA  M.Roszak  T.Fijałkowski (j.polski) zamiat lek. 7 i 8
 6 i 7  II gimA  M.Roszak  wolna
 8  IIID  M.Roszak  wolna
 9  IIIC  M.Roszak  wolna
 1  IIIA  A.Karczewska –turniej Mikołajkowy  wolna
 2  IC  A.Karczewska  wolna
 3  IDE  A.Karczewska  ID –świetlica s. 3 (H.Godlewska)

IE – Biblioteka (A.Zdunek)

 4 i 5  IIC  A.Karczewska  IIC – lek.4 Biblioteka (A.Springer), lek. 5 –Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 3  ID  M.Kociemba –turniej Mikołajkowy  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 4 i 5  IIAC  M.Kociemba  IIA –T Fijałkowski (j.polski) zamiast lek. 7 i 8, IIC –lek.4 Biblioteka (A.Springer), lek.5 Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 8  IIIDE  M.Kociemba  wolna
 9  IIIB  M.Kociemba  wolna
 1  II gimB  J.Brygier –turniej Mikołajkowy  wolna
 2  IBC  J.Brygier  wolna
 3  IE  J.Brygier  Biblioteka (A.Zdunek)
 8  IIIE  J.Brygier  wolna
 9  IIIABC  J.Brygier  wolna
       

Konsultacje

6 grudnia od godziny 16.30 do 17.30 odbędą się konsultacje dla rodziców.

Zapraszamy

Zastępstwa na wtorek, 5 grudnia 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 5 i 6  III gimB  M.Roszak  Biblioteka (A.Drwęska)
 7  IID  M.Roszak  Wolna, ale osoby, które czekają na lek.8 –Biblioteka (A.Drwęska)
 4  IIIgimA  A.Dembska   A.Czubanowska cała klasa
 2  Uz II  M.Szczepaniak   wolna, jeśli uczniowie mają lek. 1 -Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IIB  M.Mroziewicz –wyjazd z IB  J.Żeleźna zamiast IB
 6  IIIE  M.Mroziewicz A.Zdunek zamiast IB
 7  IIgimA  J.Urbaniak –wyjazd z IB wolna
 8  II gimB  J.Urbaniak  wolna
 3  IIC  K.Sarnowska Jeśli uczniowie, nie mają lek. 1 i 2 –wolna, pozostali  Biblioteka (A.Drwęska)
 4  IC  K.Sarnowska Świetlica s. 3 (A.Lehmann)
 5  IIIB  K.Sarnowska J.Skotarczak zamiast 1 lek. 7.12
       
       

4 lekcja godz. 10.50 spektakl w auli szkoły,  klasy:  3b, 3d, 3a, 2d

Zastępstwa na poniedziałek, 4 grudnia 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  III gimA  K.Sarnowska   wolna
 2 i 3  II Roz IIkl.  K.Sarnowska  Osoby, które nie mają lek. 1 – wolna, pozostali Biblioteka (A.Drwęska)
 4  IIIgim A  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  ID  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 1 i 2  IIIE  M.Mroziewicz   wolna
 1 i 2  IIIC  M.Roszak   wolna
 3  IA  M.Roszak  IA –M.Kociemba cała klasa, IF-J.Brygier cała klasa
1 i 2  Kl.I gr.Iiz  A.Czubanowska   wolna
 3  Kl.III gr. V  A.Czubanowska  A.Dembska
 4  Kl. II gr. IIIz  A.Czubanowska  P.Snela razem z gr. IV z, sala nr 26
 5 i 6  III gimA  A.Czubanowska  A.Dembska
 7  IE  A.Czubanowska  Wolna, ale osoby, które mają II język na lek. 8 i 9 – Biblioteka                     ( A.Springer)
 5 i 6  II gimA  M.Roszak  K.Czapla cała klasa

SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA

Prosimy o głosy na naszą szkołę! Musimy znaleźć się w pierwszej 13- stce w głosowaniu, a więc jeśli chcesz nam pomóc wystarczy : 
– Wejść na stronę internetową http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole…
– W zakładce „ZAGŁOSUJ” wybrać Zespół Szkół Ogólnokształcących w Śremie
– Podać swój numer telefonu, aby otrzymać SMS z kodem, który należy wpisać w wyznaczone miejsce. 
UWAGA !
Głosowanie jest całkowicie darmowe ! 
Codziennie możesz oddać jeden głos z jednego numeru telefonu. 
Akcja rusza od 1 grudnia i trwa do 15 grudnia. 
Pamiętaj, że każdy Twój głos jest na wagę robota !

Zastępstwa na piątek, 1 grudnia 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  IA  J.Jankowiak –Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego  wolna
 2, 3, 4  IIE  J.Jankowiak  Osoby, które mają lek. 1 – Biblioteka (A.Drwęska), pozostali -wolna
 5  IIIB  J.Jankowiak  Świetlica s.3 (H.Godlewska), osoby, które nie mają lek.6 -wolna
 2  IC  K.Sarnowska A.Lehmann zamiast lek. 1
 3  ID K.Sarnowska  B.Kolaszyński (fizyka)
 4  III gimB  K.Sarnowska  M.Kociemba (wychowanie fizyczne) zamiast IID
 6  II gimB K.Sarnowska  B.Kacza (j.polski) zamiast IID
 1 i 2  IIID  M.Roszak  wolna
 6  IIA  M.Roszak  Wolna, ale osoby, które nie mają II języka na lek. 7 i 8 –Biblioteka (A.Drwęska)
 7 i 8  III Gim B  M.Roszak  wolna
 3  IE  I.Kaj – wyjazd z IID  A.Zdunek (j.polski)
 5  IIID  I.Kaj Biblioteka (A.Drwęska), osoby, które nie mają lek. 6 –wolna
 1  IF  A.Chempińska –wyjazd z IID  wolna
 3  IB  A.Chempińska  M.Kociemba (wychowanie fizyczne) zamiast IID
 4  IC  A.Chempińska  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 5  ID  A.Chempińska  wolna
       

Uczniowie z II D, którzy nie wyjeżdżają na zajęcia z klasą, są przypisani do klasy IIB.

Zastępstwa na czwartek, 30 listopada 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IF  J.Brygier   wolna
 3 i 4  IE  J.Brygier  Świetlica s. 3 (A.Lehmann)
 5  II gimB  J.Brygier  K.Czapla cała klasa
 1 i 2  IA  M.Roszak    wolna
 1 i 2  IIIA  J.Czeterbok   Cała klasa A.Kubska
 1 i 2  III gimB  A.Owczarczak   wolna
 1 i 2  III gimB  K.Wojciechowska  wolna
 2  IE  P.Snela  wolna
1 i 2  IB  I.Kaj –wyjazd z IIC  wolna
3 i 4 IIID  I.Kaj  Lek.3 Biblioteka (A.Drwęska)

Lek. 4 Biblioteka (A.Drwęska)

5,6,7 IID  I.Kaj  Wolna, ale osoby, które mają II język na lek. 8 i 9 –Biblioteka (A.Drwęska)
 2 i 3  IIIB  E.Kumor-Rybka –wyjazd z IIC  Wolna, lek. 1  -wolna
 5  IA  E.Kumor-Rybka  J.Skotarczak zamiast IIC
 8  IF  E.Kumor-Rybka  wolna
 1 i 2  II kl.IIroz  K.Sarnowska  wolna
 3  II gimB  K.Sarnowska  Lek. 3 gr.j.niemieckiego (J.Urbaniak)

Lek. 2 -wolna

 4  IIIC  K.Grzesiak –Olimpiada Historyczna  Świetlica s. 9 (H.Godlewska)
       
       
       
       

Lek. 1 IIIB p. Skotarczak –wolna (lekcja odpracowana)

Godz. 10.50 lek. 4 i 5 Olimpiada Historyczna, sala nr 32

Sale zastępcze za salę nr 32: lek. 4 i 5- sala nr 6

godz. 10.30 – Andrzejki -SU

Zastępstwa na środę, 29 listopada 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IE  I.Kaj –l.muzealna z ID i II roz. kl.II  wolna
 3  IB  I.Kaj  A.Chempińska zamiast lek. 7, 12.12
 4 i 5  IID  I.Kaj  Lek.4 – Biblioteka (A.Drwęska)

Lek. 5 – A.Zdunek zamiast ID

 6 i 7  IIID  I.Kaj  wolna
 1 i 2  IIID  M.Frąckowiak –l. muzealna z ID i II Roz. kl.II  wolna
 3  III gimA  M.Frąckowiak  A.Brzezińska cała klasa
 5  II gimB  M.Frąckowiak  A.Springer zamiast lek. 8
3  IIC  E.Nowak-Polska- l.muzealna z ID i II Roz.kl.II  Jeśli uczniowie nie mają lek. 1 i 2 –wolna, pozostali świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 4  II gimB  E.Nowak-Polska  A.Springer zamiast lek. 7
 5 i 6  IIB  E.Nowak-Polska Lek. 5 J.Łuczak (matematyka)zamiast 1 A

Lek. 6 świetlica s. 3 (H.Godlewska)

 8  Uz.roz.II kl.  E.Nowak-Polska  wolna
 1 i 2  II kl.IIroz  K.Sarnowska   wolna
 3  IA  K.Sarnowska  J.Jankowiak (akcja „Jabłko Zamiast Papierosa”)
 4  III gimA  K.Sarnowska B.Kolaszyński zamiast ID
 5  IIIB  K.Sarnowska Biblioteka (A.Drwęska)
 6  IID  K.Sarnowska  A.Lehmann zamiast ID
 7  IIC  K.Sarnowska  Wolna, ale osoby, które mają lek. 8 i 9 – Biblioteka (D.Cieślińska)
 8  Uz.  II kl.  K.Sarnowska  wolna
 4 i 5  IIA  M.Roszak IIA- M.Kociemba (cała klasa)

II C-A.Karczewska (cała klasa)

 6 i 7  II gimA  M.Roszak  wolna
 8  IIID  M.Roszak  Wolna, gr.p.Kociemby -wolna
 9  IIIC  M.Roszak  wolna
 3  IIE  J.Jankowiak –akcja „Jabłko Zamiast Papierosa”  Jeśli uczniowie nie mają lek. 1 i 2 –wolna, pozostali Biblioteka (A.Drwęska)
 1  II Gim B  J.Brygier   wolna
 2  IBC  J.Brygier  wolna
 3  IE  J.Brygier  A.Karczewska zamiast ID
 8  IIIE  J.Brygier  wolna
 9  IIIABC  J.Brygier  wolna
       
       

Lek. 8 gr. IIIDE –gr.p.Kociemby -wolna

Godz. 10.50 (45 minut) sala 2a –Olimpiada Teologiczna, p.Skotarczak

Sala zastępcza za salę nr 2a –  sala nr 6

Kl.IA  – lek. 1 -5 akcja „Jabłko zamiast papierosa”, p.M.Szczepaniak , p.J.Jankowiak

Lek.1-4 p.Jankowiak, lek. 5 – p.Szczepaniak

Zastępstwa na wtorek, 28 listopada 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 4  IE  P.Snela  A.Zdunek zamiast lek. 1 30.11
 7  Kl.II gr.IR  P.Snela  wolna
 3  III Gim B  K.Wojciechowska  A.Owczarczak cała klasa
 4  IE  K.Wojciechowska  A.Zdunek zamiast lek. 1 30.11
 5  IF  K.Wojciechowska  A.Owczarczak (j.angielski)
 6  IE  K.Wojciechowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 6  II B  K.Grzesiak –Olimpiada Solidarności  A.Dembska (j.angielski)
 1  III gimA  K.Sarnowska  wolna
 2  IA  K.Sarnowska  wolna
 3  IIC  K.Sarnowska  Świetlica s. 3 (A.Lehmann), osoby, które nie mają lek. 1 i 2 -wolna
 4  IC  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IIIB  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 5 i 6  III GimB  M.Roszak A.Karczewska cała klasa

M.Kociemba cała klasa III gimA

 7  IID  M.Roszak Biblioteka (A.Drwęska) osoby, które nie mają lek. 8 – wolna
       
       

 

Olimpiada Solidarności godz. 12.40, sala nr 32, p.Grzesiak

Zastępstwa na poniedziałek, 27 listopada 2017 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  Kl.I gr. Iz  J.Czeterbok  wolna
 3  III kl. gr. IIIz.  J.Czeterbok  A.Dembska razem z gr. IVz
 4  II kl. gr.IIz  J.Czeterbok  A.Kubska (aula-konkurs)
 5 i 6  IF  J.Czeterbok  Lek.5 P.Snela –aula,

Lek.6  A.Zdunek zamiast lek.1, 28.11

 7  IIA  J.Czeterbok  P.Snela cała klasa
 3  Kl.III gr. IIz  A.Owczarczak   K.Wojciechowska razem z gr.IIR
 4  Kl.II gr. Iz  A.Owczarczak  P.Snela (aula-konkurs)
 5 i 6  IF  A.Owczarczak  Lek. 5 p.Snela (aula)

Lek. 6 A.Zdunek zamiast lek. 1, 28.11

 7 i 8  II Gim B  A.Owczarczak  wolna
 3  ID  A.Chempińska –konkurs  Biblioteka (A.Drwęska) osoby, które nie mają lek. 1 i 2 -wolna
 4  IE  A.Chempińska  A.Zdunek zamiast lek.2
 5 i 6  II gimB  A.Chempińska  M.Frąckowiak cała klasa
 1  II Gim B  J.Żeleźna –wyjazd z III kl. gr. roz (chemia)  wolna
 2 i 3  II Roz kl.II  J.Żeleźna  Osoby, które mają lek. 1 –Biblioteka (A.Drwęska), pozostali –wolna
 4 i 5  II Roz kl.III  J.Żeleźna  Wolna, jeśli uczniowie mają II język na lek. 6 i 7 –Biblioteka (A.Drwęska), pozostali-wolna
 7  IA  J.Żeleźna  Wolna, ale osoby, które mają lek. 8 i 9 –Biblioteka (A.Springer)
 4  IB  I.Kaj –mecz matematyczny  M.Mroziewicz zamiast lek.6, 1.12
 5 i 6  IID  I.Kaj  Wolna, ale osoby, które mają lek. 7 –Biblioteka (A.Drwęska/A.Springer)
 6 i 7  Kl.III gr.I  E.Zdziechowska –Olimpiada Języka Rosyjskiego  wolna
 6  III Gim B  B.Kacprzak –wyjazd z III kl.gr.roz.  wolna
 7  III Gim A  B.Kacprzak  wolna
 1,2,3,8  IIB  B.Kacprzak  wolna
       
       

 

Aula – lek. 4 i 5 –Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, p. Snela i p.Kubska,

Sala nr 32 – Godz. 13.00 –Olimpiada Języka Rosyjskiego, p. Zdziechowska,

Sale zastępcze za salę nr 32: lek.6 – sala nr 23 , lek.7 –sala nr 23.

Uczniowie, którzy wyjeżdżają na mecz matematyczny mają lekcje 1-3.