Zastępstwa na środę, 24 października 2018 r.

 3 i 4  IIID  M.Kociemba  K.Czapla cała klasa
 5 i 6  IIBC  M.Kociemba  IIB –wolna

IIC-wolna

 8  IAF  M.Kociemba  wolna
 4  IA  M.Mroziewicz  A.Karczewska (wych.fiz)
 5  IB  M.Mroziewicz  Biblioteka (A.Drwęska)
5  IIIE  J.Jankowiak  wolna
 2  Uz II  M.Szczepaniak  wolna
 2,3,4  IIF  J.Czeterbok  A.Owczarczak cała klasa
 5  IE  J.Czeterbok  A.Czubanowska cała klasa
 6,7,8  IIIA  J.Czeterbok  P.Snela cała klasa
 3 i 4  IIB  K.Kasprzyk  B.Kacprzak zamiast lek. 7 i 8
 5  IC  K.Kasprzyk  A.Lehmann zamiast lek. 8
 6,7,8  IIIB  K.Kasprzyk  wolna
 7  IB  A.Brzezińska  E.Kumor-Rybka zamiast lek.8
 1 i 2  Kl.III gr. II roz  K.Sarnowska  wolna
 3  IIC  K.Sarnowska  E.Kumor-Rybka zamiast lek. 7
 4  IF  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Dembska)
 5  IID  K.Sarnowska  A.Chempińska
 6  IA  K.Sarnowska  J.Łuczak (matematyka)
 1 i 2  Kl.III gr.roz  K.Grzesiak  wolna
 3  IB  K.Grzesiak  Uczniowie, którzy mają lek. 1 i 2 –Biblioteka (A.Drwęska), pozostali -wolna
 5  IIF  K.Grzesiak K.Wojciechowska (j.angielski) sala nr 9
 6  IC  K.Grzesiak Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 3 i 4  IIIC  T.Fijałkowski  Lek. 3 Biblioteka (A.Drwęska)

Lek. 4 E.Kumor-Rybka zamiast lek. 6

 5  IIIA  T.Fijałkowski  J.Skotarczak zamiast lek. 3, 26.10
 7  IID  T.Fijałkowski  wolna
 8  IE  T.Fijałkowski  wolna
 5  IIIGimA  H.Godlewska  Biblioteka (A.Drwęska)
 8  III gimA  H.Godlewska  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IIE  K.Wojciechowska  P.Snela cała klasa
 4 i 5  III gimB  P.Mulkowski  M.Frąckowiak cała klasa
       
       
       
       
       
       

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Gimnazjum, godz. 14.00 (90 min.)sala nr 8, p.A.Brzezińska

Zastępstwa na wtorek, 23 października 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IIIE  A.Karczewska  wolna
 3 IB   A.Karczewska  IB-M.Kociemba (aula)

IC-M.Roszak (aula)

 4 i 5  IE  A.Karczewska  IE- J.Łuczak

ID –M.Kociemba

 6  IIA  A.Karczewska  IIA-M.Kociemba

IIF-M.Roszak

 5  IB  E.Kumor-Rybka  K.Grzesiak
 1  IE  A.Chempińska  wolna
 2  III gimB  A.Chempińska  M.Wojtkowiak cała klasa (chemia)
 3  ID  A.Chempińska  Biblioteka (A.Drwęska), po spr.obecności, aula
 5  IC  A.Chempińska  T.Fijałkowski (j.polski)
 6  IF  A.Chempińska  T.Fijałkowski (j.polski)
 7  IIA  A.Chempińska  K.Sarnowska
 8  ID  A.Chempińska  wolna
 3 i 4  III gimB  E.Nowak-Polska  Lek. 3 aula, opieka J.Skotarczak

Lek. 4 T.Fijałkowski  (j.polski)

 5  IIIB  E.Nowak-Polska  K.Sarnowska
1 i 2 Gr.ros. kl. II  H.Godlewska  wolna
 8  III gimB  H.Godlewska  Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 9, Biblioteka (A.Zdunek)
 7 i 8  IIF  K.Kasprzyk  Wolna
       
       
       
       
       

Godz. 9.45 – spotkanie autorskie z p. E.Ruman w ramach Dni Papieskich –klasy 1 liceum, aula szkoły.

Godz. 14.00 Wojewódzki Konkurs Biologiczny dla Gimnazjum (90min.) – sala nr 27,      p. Kasprzyk , godz. 13.30 uczniowie ustawiają się przed salą nr 27, przynoszą legitymację szkolną.

Zastępstwa na piątek, 19 października 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
2 IIIGimB  A.Zdunek  Biblioteka (A.Drwęska)
3  III kl gr. I  P.Snela  Biblioteka (A.Drwęska)
 4,5,6  IIE  P.Snela  K.Wojciechowska
       
       
       
       

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla Gimnazjum –godz. 14.00, (90 min), sala nr 8, p. B.Kacza

Uczniowie ustawiają się przy sali nr 8 o godz. 13.30, przynoszą ze sobą legitymację szkolną i długopis.

 Godz.9.50 – 10.15 aula –klasy I, Pamięć i Tożsamość – 79 rocznica rozstrzelanych na śremskim rynku – wspomnienie prefekta szkoły śp. ks. Antoniego Rzadkiego oraz wiceinspektora szkolnego w Starostwie Powiatowym w Śremie śp. Walentego Shellera.

Zastępstwa na czwartek, 18 października 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  IB  A.Zdunek  Biblioteka (A.Drwęska)
 6  IIE  A.Zdunek A.Karczewska
 1 i 2  III gimB  A.Owczarczak  wolna
 4 i 5  IF  A.Owczarczak  A.Kubska cała klasa
 6  IIF  A.Owczarczak  Biblioteka (A.Drwęska)
 8  IIF  A.Owczarczak  Wolna, uczniowie, którzy mają lek. 9, Biblioteka 9 (A.Drwęska)
 1 i 2  IE  J.Czeterbok wolna
 3  II kl. Gr.I  J.Czeterbok  B.Kolaszyński (j.angielski)
 4  IIIA  J.Czeterbok  P.Snela cała klasa
 6  IIF  J.Czeterbok  Biblioteka (A.Drwęska)
 8  IIF  J.Czeterbok  Wolna,uczniowie, którzy maja lek.9 Biblioteka (A.Drwęska)
 1 i 2  III gimB  K.Wojciechowska  wolna
 3  II kl. III R.  K.Wojciechowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IIE  K.Wojciechowska  P.Snela cała klasa
 1 i 2  IE  A.Czubanowska  wolna
 6  IIIC  K.Sarnowska  Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 7 i 8 – Biblioteka (A.Drwęska)
       
       
       
       
       
       

 

W auli szkoły od godz. 8.00 do ok. 12.30, odbędzie się PRETESTING

W sali nr 33 uczniowie klas gimnazjalnych od godz. 8.00/8.30 będą pisali jeden komponent FCE for schools  – 40 minut.  Opieka p. A. Czubanowska

Godz. 8.00 AULA, uczniowie przynoszą ołówek, długopis, gumkę, legitymację lub dokument ze zdjęciem. Woda w przezroczystej butelce.

Uczniowie od lek. 6 zajęcia zgodnie z planem.

 WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY dla Gimnazjum–  godz. 14.00 (90 min), sala nr 8.

Uczniowie o godz. 13.30 ustawiają się przed salą nr 8.

Uczniowie mogą korzystać z własnego prostego kalkulatora oraz z układów okresowych i tabeli rozpuszczalności soli i wodorotlenków przygotowanych przez komisję. Uczniowie przynoszą legitymację szkolną.

Zastępstwa na środę, 17 października 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IIE  A.Zdunek  wolna
 3  IC  A.Zdunek  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 4  IIIB  A.Zdunek  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 7 i 8  III gimB  M.Roszak  wolna
 9  III gimA  M.Roszak  wolna
 1 i 2  II kl.IIR  P.Snela  wolna
 3,4,5  IIE  P.Snela wolna
 6  IIIA  P.Snela Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 2,3,4  IIF  J.Czeterbok  A.Owczarczak cała klasa
 5  IE  J.Czeterbok  A.Czubanowska cała klasa
 6  IIIA  J.Czeterbok  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 8  IIIA  J.Czeterbok wolna
 1 i 2  II kl.IIR  K.Wojciechowska  wolna
 3,4,5  IIE  K.Wojciechowska  wolna
 6  III gimB  K.Wojciechowska  A.Owczarczak cała klasa
 7 i 8  IIIA  P.Snela Lek. 7 J.Czeterbok cała klasa

Lek.8 wolna

       
       
       
       
       
       

W auli szkoły od godz. 8.00 do ok. 12.30, 40 uczniów będzie pisało PRETESTING. Lista uczniów na dwie różne sesje (środa i czwartek) wywieszona została w szkole na tablicy na piętrze.

RETESTING EGZAMINU FCE

Godz. 8.00 AULA, uczniowie przynoszą ołówek, długopis, gumkę, legitymację lub dokument ze zdjęciem. Woda w przezroczystej butelce.

Uczniowie od lek. 6 zajęcia zgodnie z planem.

Zastępstwa na wtorek, 16 października 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IIIE  A.Karczewska  wolna
 3  IB  A.Karczewska  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 4 i 5  IE  A.Karczewska  IE –J.Łuczak cała klasa
 6  IIA  A.Karczewska  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 1 i 2  IIIBE  M.Kociemba  wolna
 3  IBC  M.Kociemba  IB –świetlica s. 3 (H.Godlewska)

IC –Biblioteka (E.Kumor-Rybka)

 4 i 5  ID  M.Kociemba  Lek. 4 cała klasa A.Chempińska zamiast lek. 8

Lek. 5 świetlica s. 3 (H.Godlewska)

 6  IIAF  M.Kociemba  IIF –cała klasa M.Roszak

IIA – Biblioteka (E.Kumor-Rybka)

8 i 9  IAF M.Kociemba wolna
 7  IF  A.Zdunek wolna
 4 i 5  ID J.Łuczak Lek. 4 cała klasa A.Chempińska zamiast lek. 8

Lek. 5 świetlica s. 3(H..Godlewska)

 

IV Powiatowy Bieg Niepodległości

Zapraszamy na czwartą edycję Powiatowego Biegu Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada. Szczegóły na załączonym plakacie.

Zastępstwa na poniedziałek, 15 października 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 5  IB  A.Brzezińska  M.Frąckowiak cała klasa
 6  IIC  A.Brzezińska  Biblioteka (A.Dembska)
 7  IF  A.Brzezińska  Wolna, uczniowie, którzy mają lek. 8, Biblioteka (J.Urbaniak)
 5 i 6  IIA  J.Jankowiak  Projekt Kino-Szkoła, opieka p.Mroziewicz ,  p.Chempińska
 6 i 7  IIB  B.Kacprzak wolna
 5  IICB  M.Kociemba  IIB –K.Czapla cała klasa -aula

IIC – A.Karczewska cała klasa -aula

 6  IID  M.Kociemba  IID –A.Karczewska cała klasa

IIE- M.Roszak cała klasa

 5  IIIA  P.Snela  Cała klasa J.Czeterbok
 5  IC  J.Żeleźna Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 7  IB  J.Żeleźna  Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 8 Biblioteka (J.Urbaniak)
 8  IIE  P.Snela  Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 9 Biblioteka (A.Dembska)
 5  ID  D.Cieślińska wolna
 5  IIE  A.Zdunek  Wykład aula, opieka p.Skotarczak
 7  IIAE  A.Zdunek  Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 8 -Biblioteka (J.Urbaniak)
 8  IBDEF  A.Zdunek  wolna
 7  IA  J.Urbaniak  wolna
 6  ID  P.Mulkowski  wolna
 7  IE  P.Mulkowski  Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 8 Biblioteka (J.Urbaniak)
 7  ID  A.Chempińska  wolna
 8  IIB  K.Grzesiak  wolna
 5  III gimB  A.Chempińska  M.Wojtkowiak cała klasa (chemia)
 1 i 2  III gimb  K.Wojciechowska  A.Owczarczak cała klasa
 3 i 4  Gr. III R kl.II  K.Wojciechowska  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 6  IE  K.Wojciechowska  Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 8 Biblioteka (J.Urbaniak)
 7 i 8  Kl.III gr. II R  K.Wojciechowska  wolna
       

Dni Papieskie według planu podanego w gablocie na parterze.

Kl. IA i IIA lek. 5 i 6 -Projekt w Kinie Słonko.

Zastępstwa na czwartek, 11 października 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  II kl. Gr. III  A.Dembska  Biblioteka (A.Drwęska)
 6  IF  A.Dembska  Biblioteka (A.Drwęska)
 8  III gimA  A.Dembska  Biblioteka (A.Drwęska)
 4 i 5  IIAF  M.Kociemba  IIA – A.Karczewska cała klasa

IIF – M.Roszak cała klasa

Zastępstwa na środę, 10 października 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3 i 4  IIID  M.Kociemba  Biblioteka lek. 3 (A.Drwęska), lek. 4 Biblioteka (A.Dembska)
 5 i 6  II BC  M.Kociemba  Biblioteka (A.Drwęska)
 8  IAE  M.Kociemba  wolna
 3 i 4  IIIC  T.Fijałkowski  E.Kumor-Rybka zamiast lek. 5 i 6
 5  IIIA  T.Fijałkowski  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 7  IID  T.Fijałkowski wolna
 8  IE  T.Fijałkowski  wolna