Zastępstwa na poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2 i 3  II Roz. II kl.  A.Lehmann  Wolna, jeśli uczniowie mają lek. 1 Biblioteka (A.Drwęska)
 4 i 5  II Roz. kl. III  A.Lehmann  Wolna, jeśli uczniowie mają II język na lek. 6 i 7 – Biblioteka (A.Drwęska)
 2  II gimA  B.Kacza  M.Frąckowiak zamiast IF (fizyka)
 3  II gimA  B.Kacza Biblioteka (A.Drwęska)
       
       
       

IF lek. 2 –matematyka cała klasa p.Łuczak

Lek. 7 – etap szkolny konkursu Zespołowe Łamanie Głowy –sale nr 33 i 34 p.Łuczak

Gr.p.Piaseckiej kl.III, lek.7 sala nr 11

Zastępstwa na piątek, 19 stycznia 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IIIDE  M.Kociemba   wolna
 3 i 4  IID  M.Kociemba  wolna
 6  IIAC  M.Kociemba  Wolna, jeśli uczniowie mają lek. 7 i 8  -Biblioteka (A.Drwęska)
 7 i 8  III gimAB  M.Kociemba  wolna
 1 i 2  IIID M.Roszak  wolna
 3 i 4  IID  M.Roszak  wolna
 6  IIA  M.Roszak  Wolna, jeśli uczniowie mają lek. 7 i 8 – Biblioteka (A.Drwęska)
 7 i 8  III gimB  M.Roszak  wolna
 4 i 5  IIIA  B.Kacza  wolna
 6  IID  B.Kacza  wolna
 2  IC  K.Sarnowska  wolna
 3  ID  K.Sarnowska  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 4  III gimB  K.Sarnowska  P.Mulkowski zamiast lek. 3
 5  IID  K.Sarnowska  wolna
 6  II gimB  K.Sarnowska Osoby, które mają lek. 7 – Biblioteka (A.Drwęska), pozostali – wolna
 1  IC  A.Zdunek  wolna
 4  IE  A.Zdunek  Świetlica s.3 (H.Godlewska)
 5  IIIC  A.Zdunek  Biblioteka (A.Drwęska)
       

Klasa II D, uczniowie, którzy mają II język na lek. 7 i 8 –wolna

Zastępstwa na czwartek, 18 stycznia 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  III gimB  Ks.P.Borychowski   J.Łuczak zamiast lek. 2, 19.01
 5  IIID  Ks.P.Borychowski  Wolna, ale osoby, które mają II język na lek 6 i 7 –świetlica s. 3 (A.Lehmann)
 6  II gimA  Ks.P.Borychowski M.Frąckowiak (fizyka) zamiast IA
 7  IIB  Ks.P.Borychowski  Wolna, ale osoby, które mają II język na lek. 8 i 9  – Biblioteka (A.Springer)
 1 i 2  II gimA  B.Kacza   wolna
 3 i 4  IIIA  B.Kacza  Lek. 3 M.Roszak (wychowanie fizyczne)

Lek. 4 K.Czapla (wychowanie fizyczne) 

 5 i 6  IC  B.Kacza  Lek. 5 Biblioteka (A.Springer)

Lek.6  J.Skotarczak zamiast lek. 7

 1  IE  A.Zdunek   wolna
 3  III gimAB  A.Zdunek  III gimB –matematyka J.Łuczak

III gimA  -świetlica s. 3 (H.Godlewska)

 4  II gimB  A.Zdunek  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 6  IIB  M.Mroziewicz  A.Kubska zamiast IF

Zastępstwa na środę, 17 stycznia 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 6 i 7  IIIC  K.Kasprzyk –wyjazd z IIB wolna
 3 i 4  II Roz. kl. III  B.Kacprzak –wyjazd z IIBC Lek. 3 I.Kaj (matematyka) zamiast IB

Lek. 4 Biblioteka (A.Drwęska)

 5  III gimA  B.Kacprzak  A.Dembska zamiast lek. 1
 1 i 2  II kl. II roz  J.Żeleźna –wyjazd z IIIC  wolna
 3 i 4  III kl. II Roz.  J.Żeleźna  Biblioteka (A.Drwęska), jeśli uczniowie nie mają lek. 1 i 2 – wolna
 6  II Gim B  J.Żeleźna E.Nowak-Polska (matematyka) zamiast IIB
 7  III GimA  J.Żeleźna K.Sarnowska zamiast IIC
 8  Uz II Roz. kl.II  J.Żeleźna  wolna
 5  IIIC  M.Mroziewicz –wyjazd z II BC  wolna
 6 i 7  IIIE  M.Mroziewicz  wolna
3 i 4  III kl. II Roz.  M.Sokołowska-Nowak – wyjazd z IB Lek. 3 E.Nowak-Polska (zamiast IIC)

Lek.4 A.Karczewska  (zamiast IIC)

 7  II gimB  M.Sokołowska-Nowak  wolna
 8  Uz II Roz.  M.Sokołowsa-Nowak  wolna
 9  Uz II kl.  M.Sokołowska –Nowak  wolna
 6  IIIB E.Kumor-Rybka –wyjazd z IB  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 2  ID  A.Chempińska –wyjazd z IICD K.Czapla zamiast IB
 4  IF  A.Chempińska  A.Springer zamiast lek. 1
 6  IA  Ks.P.Borychowski  Wolna, ale osoby, które mają II język na lek. 7 i 8 – świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 8  IIIC  Ks.P.Borychowski  wolna
 4  II gimA  B.Kacza  J.Brygier cała klasa sala 34 (lekcja zamiast III e lek.8)
 5 i 6  IIIA  B.Kacza  Lek. 5  E.Nowak-Polska zamiast IIB

Lek. 6 T.Fijałkowski zamiast IIC

 7  IID  B.Kacza  Wolna, jeśli uczniowie mają lek. 8 i 9  – świetlica s. 3 (A.Lehmann)
       
       
       
       
       

 

UWAGA KLASY LICEUM:

II B  – uczniowie, którzy nie jadą na wykład, przychodzą do szkoły według planu klasy IID.

II C  – uczniowie, którzy  nie jadą na wykład, przychodzą  do szkoły według planu II D.

IIIC – lek. 9 – wolna

IIIE – lek. 8 -wolna

Zastępstwa na wtorek, 16 stycznia 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 7  IB  A.Zdunek  Wolna, (lekcja odpracowana 12.01), osoby, które czekają na lek. 8  – Biblioteka (A.Drwęska)
 3 i 4  IID  B.Kacza   Osoby, które nie mają lek. 1 i 2 –wolna,

Pozostali Biblioteka (A.Springer)

 5  IC  B.Kacza  Biblioteka (A. Drwęska)
 6 i 7  IIIA  B.Kacza  wolna
       
       
       
       
       

Zastępstwa na poniedziałek, 15 stycznia 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  IIID  Ks.P.Borychowski   wolna
 3  III gimB  Ks.P.Borychowski  Biblioteka (A.Drwęska)
 4  II gimA  Ks.P.Borychowski  Biblioteka (A.Drwęska)
 1  IID  J.Skotarczak   wolna
 6  IC  J.Skotarczak  Świetlica s. 3 (A.Lehmann)
 7  IIE  J.Skotarczak  Wolna, ale osoby, które mają lek.8 i 9  Biblioteka(A.Springer)
 8  III gimA  J.Skotarczak  wolna
 6  IIgimA  K.Czapla   Biblioteka (A.Springer)
       
       

Zastępstwa na piątek, 12 stycznia 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  IA  D.Cieślińska  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 3  IF  D.Cieslińska  Biblioteka (A.Springer)
 4  IIIgimA  D.Cieslińska  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 1 i 2  IB  Ks.P.Borychowski  1 lek. wolna

2 lek. A.Zdunek zamiast 16.01. lek.7

 3  IA  Ks.P.Borychowski Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IIIC  Ks.P.Borychowski  A.Zdunek cała klasa –procedury maturalne
 2  ID  J.Skotarczak   wolna
 3  IIA  J.Skotarczak  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 5  IF  J.Skotarczak  Biblioteka (A.Drwęska)
 6  IIIB  J.Skotarczak  wolna
 6  II B  K.Grzesiak  Wolna, ale osoby, które mają II język na lek.7 i 8 –Biblioteka (A.Drwęska)
       
       
       
       

Konkurs o Kazimierzu Wielkim –sala nr 5, godz. 11.45 (lek. 5 i 6)-p.Grzesiak

Olimpiada Pedagogiczna  -sala nr 24, godz. 9.00 (60 min) – p.Szczepaniak

 

Zastępstwa na czwartek, 11 stycznia 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  II Roz kl.II  K.Grzesiak   wolna
 3  IB  K.Grzesiak  Świetlica (H.Godlewska)
 4  IIIC  K.Grzesiak  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 3 i 4  Gr.IIIz kl.II  A.Czubanowska   Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IIID  Ks.P.Borychowski  Wolna, ale osoby, które mają II język świetlica s. 3 (A.Lehmann)
 6  II gimA  Ks.P.Borychowski  Biblioteka (A.Springer)
 7  IIB  Ks.P.Borychowski  Wolna, ale osoby, które mają II język na lek. 8 i 9 Biblioteka (A.Springer)
6 i 7  Kl.I gr.III  K.Piasecka   wolna
 8  II gimB  K.Piasecka  wolna
 6 i 7  Kl. III gr.I  H.Godlewska  wolna
 8 i 9  Kl. III gr.ros  H.Godlewska  wolna
 6 i 7  Gr.IV kl.III  J.Urbaniak   wolna
 8 i 9 Gr.I kl. II  J.Urbaniak  wolna
 7  IIA  J.Czeterbok  P.Snela cała klasa
 6 Gr. IA  M.Frąckowiak  J.Łuczak cała klasa (matematyka)
 1  III B  J.Skotarczak  wolna
 2  ID  J.Skotarczak  wolna
 3  III gimA  J.Skotarczak Świetlica s. 2 (A.Lehmann)
 4  II Gim B  J.Skotarczak  Świetlica s. 2 (A.Lehmann)
 5  IIC  J.Skotarczak  Biblioteka (A.Springer)
 7  IC  J.Skotarczak  wolna
       
       
       
       
       
       

Zastępstwa na środę, 10 stycznia 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  III kl. gr. R I  K.Wojciechowska  wolna
 6  IIIGimB  K.Wojciechowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 7  III Gim B  K.Wojciechowska  A.Owczarczak cała klasa
 8 i 9  II kl. gr. R II  K.Wojciechowska  wolna
 8  III gimA  A.Waligóra   wolna
 2  IF  J.Skotarczak   Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 3  IID  J.Skotarczak  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
5  IIIE  J.Skotarczak  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
 6  IE  J.Skotarczak  Świetlica s. 3 (H.Godlewska)
7  IIE  J.Skotarczak  Świetlica s. 3 (A.Lehmann), osoby, które nie mają lek. 8 – wolna
 8  IIIA  J.Skotarczak  Wolna, ale osoby z gr. p.Brygiera Biblioteka (A.Drwęska)
       

 

Zastępstwa na wtorek, 9 stycznia 2018 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  III gimA  K.Sarnowska  wolna
 2  IA  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 3  IIC  K.Sarnowska  Wolna, ale osoby, które miały lek. 1 i 2 – Biblioteka (A.Springer)
 4  IC  K.Sarnowska Biblioteka (A.Drwęska)
 5  III B  K.Sarnowska  J.Skotarczak zamiast lek. 1, 11.01.
 2  IIIAD  E.Kumor-Rybka   Wolna, ale osoby, które mają lek. 1 Biblioteka (A.Drwęska)
 3  IIIB  E.Kumor-Rybka  J.Jankowiak zamiast lek. 1
 4  IIIB  E.Kumor-RybKa  Biblioteka (A.Springer)
 5  ID  E.Kumor-Rybka  Biblioteka (A.Drwęska)
 7  IIC  E.Kumor-Rybka  Wolna, ale osoby, które mają lek. 8 Biblioteka (A.Drwęska)
       
       
       

Od jutra obowiązuje nowy plan lekcji na II semestr, dostępny w zakładce PLAN na stronie szkoły. Uwaga grupy językowe – II język. Prosimy zapoznać się ze zmianą planu dla grup (zamiana grup), zmiany podane w gablocie na parterze szkoły.