Zastępstwa na wtorek, 17 września 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
1 i 2 II kl.gr.II K.Czapla wolna
3 IF K.Czapla Biblioteka (A.Drwęska)
6 IA A.Dembska M.Bukowy cała klasa
       
       
       
       

Zastępstwa na poniedziałek, 16 września 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  1J  Ks.M.Kubiak   wolna
 4  1I  Ks.M.Kubiak  M.Frąckowiak (fizyka)
 6  IIB  Ks.M.Kubiak  J.Żeleźna (geografia)
 8  IIIA  Ks.M.Kubiak  wolna
 2  IIIB  M.Mroziewicz   K.Wojciechowska (j.angielski) 
 3 i 4  IIA  M.Mroziewicz  E.Nowak –Polska (matematyka)
 7 i 8  Kl.II  E.Zdziechowska  wolna
       
       
       

Zastępstwa na piątek, 13 września 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  IC  T.Fijałkowski  J.Żeleźna (geografia) 
 2 i 3  IIC  T.Fijałkowski Lek. 2 A.Brzezińska (matematyka) 

Lek. 3 M.Roszak 

 4  IK  T.Fijałkowski M.Roszak
 3  IF  H.Godlewska   A.Springer (Biblioteka)
 4  ID  H.Godlewska  J.Urbaniak cała klasa
 5  ID  H.Godlewska  Uczniowie, którzy mają lek. 6 –Biblioteka (A.Drwęska), pozostali -wolna
 6  1J  H.Godlewska  Uczniowie, którzy mają lek. 7 –Biblioteka  (A.Drwęska), pozostali  – wolna
 7 i 8  III kl. gr. ros.  H.Godlewska  wolna
       
       

Zebrania z Rodzicami -17.09.2019 r.

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI wtorek, 17 września 2019 r.:

Spotkanie z Dyrektorem szkoły i wychowawcami:

Godz. 17.00 AULA – Rodzice klas pierwszych –liceum 4-letnie (po szkole podstawowej)

Godz. 17.30 AULA – Rodzice klas pierwszych –liceum 3-letnie (po gimnazjum)

Godz. 18.00 AULA – Rodzice klas trzecich liceum

Godzina 17.00 zebranie z Rodzicami klasy drugie liceum:

IIA – sala nr 5

IIB –sala nr 31

IIC –sala nr 30

IID –sala nr 24

IIE –sala nr 7

IIF – sala nr 23

Godz. 17.30 zebranie z Rodzicami klasy pierwsze liceum 4-letnie:

IA –sala nr 2

IB – sala nr 25

IC – sala nr 6

I D – sala nr 12

IE – Biblioteka

IF – sala nr 22

Godz. 18.00 zebranie z Rodzicami klasy pierwsze liceum 3-letnie:

IG – sala nr 9

IH – sala nr 14

1I –sala nr 8

I J –sala nr 23

I K –sala nr 34

Godz. 18.30 zebranie z Rodzicami klasy trzecie:

IIIA –sala nr 11

IIIB –sala nr 27

IIIC –sala nr 7

III D –sala nr 28

IIIE –sala nr 26

III F –sala nr 4

Zastępstwa na czwartek, 12 września 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  IG  K.Sarnowska   A.Zdunek(j.polski) 
 3  1k  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 4  1I  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 1 i 2  IIA  A.Czubanowska  M.Bukowy cała klasa 
 3 i 4  III kl. Roz.  A.Czubanowska  Lek. 3 A.Dembska – aula

Lek. 4 A.Lehmann – sala nr 26

 5 i 6  IIE  A.Czubanowska  J.Czeterbok cała klasa
 7  III kl. roz  A.Czubanowska  wolna
       
       

Zastępstwa na środę, 11 września 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 6 i 7  Kl.III gr.I  K.Czapla  wolna
 8 i 9  Kl. IG  K.Czapla  wolna
 3  IIIA  J.Łuczak   Biblioteka (A.Drwęska)
 4  Gr.IB  J.Łuczak  A.Owczarczak (j.ang.)
 5  IIE  J.Łuczak B.Kacprzak
 6  IIDE  J.Łuczak  I.Wołowiec (j.ang.)
 7  IIA  J.Łuczak  I.Wołowiec (j.ang.)
       
       
       

Zastępstwa na wtorek, 10 września 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 4  ID gr.inf.  M.Frąckowiak Biblioteka (A.Drwęska)
 5 i 6  III d inf.roz.  M.Frąckowiak  Uczniowie, którzy na lek. 7 mają laboratorium – p.B.Kacprzak (chemia uzup.), pozostali -wolna
       
       

Zastępstwa na poniedziałek, 9 września 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  IIC  A.Czubanowska   M.Bukowy (j.ang.)
 3 i 4  IIE A.Czubanowska  J.Czeterbok cała klasa
 5  III kl. gr. Roz.  A.Czubanowska  Kl.IIIC –wolna

Pozostałe klasy Biblioteka (A.Drwęska)

 6  IIA  A.Czubanowska  M.Bukowy cała klasa
 3 i 4  IIF  A.Kubska   A.Owczarczak cała klasa
 5  III kl. gr. Roz.  A.Kubska  Kl.III C –wolna

Pozostałe klasy A.Karczewska 

 9  Kl.IGHI  M.Kociemba  wolna
       
       

UWAGA KLASY IIID,IIIE i ID – ZMIANA PLANU obowiązuje od poniedziałku 9.09.2019 r.

Zastępstwa na piątek, 6 września 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IIIF  M.Roszak   wolna
 3 i 4  IA M.Roszak  IA –A.Karczewska cała klasa

IB – M.Kociemba cała klasa

5 IIF M.Roszak J.Brygier cała klasa
 3 i 4  IG  A.Zdunek   wolna
 5  IJ  A.Zdunek  Biblioteka (A.Drwęska)
 6  Kl.I A-F  A.Zdunek  wolna
 7  Kl.IG-K  A.Zdunek  wolna
       
       

Zastępstwa na czwartek, 5 września 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 7  IIF  M.Roszak  J.Brygier cała klasa
 8  III F  M.Roszak  wolna
 9  IIC  M.Roszak  wolna