Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Zastępstwa na wtorek, 8 stycznia 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  III gimA  A.Brzezińska  wolna
 4  IB  A.Brzezińska  IB –A.Karczewska cała klasa

IE –J.Łuczak cała klasa

ID – M.Kociemba cała klasa

 5 i 6  IIIE  A.Brzezińska  Lek. 5 opieka J.Jankowiak razem z IIA

Lek. 5 J.Jankowiak zamiast lek. 8

 7  IIC  A.Brzezińska  Wolna, ale uczniowie, którzy maja lek. 8 –Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 3 i 4  IIB  I.Kaj Biblioteka(E.Kumor-Rybka)
 5 i 6  IIID  I.Kaj  wolna
 7  ID  I.Kaj  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 3 i 4  II roz. kl.II  A.Lehmann  K.Grzesiak razem z gr. Roz.
 5  III GimB  A.Lehmann  Biblioteka (A.Dembska)
 6  ID  A.Lehmann  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 7  IA  A.Lehmann  Wolna, ale gr. , która ma lek. 8  –Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 8  Uz.II Roz.kl.II  A.Lehmann  wolna
 7  IF  A.Zdunek  Wolna, ale gr., która ma lek. 8  Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 1  Uz.II Roz.  D.Cieślińska  wolna
 2  IIIGimA  D.Cieślińska  wolna
  3 i 4  II Roz. kl.II  D.Cieślińska  B.Kolaszyński razem z gr. Roz.
 5  IF  D.Cieślińska  wolna
 7  IE  D.Cieślińska  wolna
 8  Uz II Roz.  D.Cieślińska  wolna
 3 i 4  IF  B.Kacza  wolna
 5 i 6  IIC  B.Kacza  wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 8, Biblioteka (A.Dembska -lek.5/E.Kumor-Rybka – lek.6)
 7  III gimA  B.Kacza  wolna
 3 i 4  II Roz. kl.II  J.Żeleźna  B.Kacprzak razem z gr. Roz.
 6  III gimB  J.Żeleźna Biblioteka (E.Kumor-Rybka)
 8  Uz. II Roz.  J.Żeleźna  wolna
 9  Uz. II Roz.  J.Żeleźna  wolna
 1 i 2  gr. IF  M.Roszak  wolna
 3  IC  M.Roszak  IC- cała klasa M.Kociemba

IB – cała klasa A.Karczewska

 6  IIF  M.Roszak  IIF- cała klasa M.Kociemba

IIA –cała klasa A.Karczewska

 8 i 9  IA  M.Roszak  wolna
 8  IE  P.Mulkowski  wolna
 3 i 4  Kl.III gr.ZII  J.Czeterbok  A.Owczarczak razem z gr. Z1
 5  IIF  J.Czeterbok  A.Owczarczak cała klasa
 6  IIIA  J.Czeterbok świetlica s. 3(A.Dembska)
 7  IIIA  J.Czeterbok  P.Snela cała klasa
9 IAF M.Kociemba wolna

 

Plan lekcji na poniedziałek, 7 stycznia 2019 r.

Informujemy, że zastępstwa w planie na poniedziałek, 7 stycznia 2019 r. zostaną podane wkrótce w dzienniku elektronicznym. Poinformujemy o tym fakcie, na stronie internetowej. Za utrudnienia przepraszamy.

Plan lekcji na piątek, 4 stycznia 2019 r.

Plan lekcji na piątek, 4 stycznia 2019 r. został podany w edzienniku.  

Uwaga uzupełnienie do planu:

Klasa IC, IE, IIC – lekcje rozpoczynają się o 8.00 dla całej klasy, a nie dla grup.

 

 

Plan lekcji na czwartek, 3 stycznia 2019 r. (matura próbna)

CZWARTEK, 3 STYCZNIA 2019 R.

Nr lek. IA sala nr 5 IB sala nr 4 IC sala nr 34 ID sala nr 2 IE sala nr 3 IF sala nr 6 IIA sala nr 11 IIB sala nr 26 IIC sala nr 23 IID sala nr 30 IIE sala nr 33 IIF sala nr 22 III GIMA sala nr 14 III GIMB Sala nr 12
1     JJ     PS II roz KK II roz II roz II roz II roz    
2     JJ     PS II roz KK II roz II roz II roz II roz    
3 KS KG AC BZ DC JJ BK Dem TF PS KCz KK ENP
4 KS BK KG DC TF GK JJ KK PS ENP AZ KCz AC Dem
5 JJ BK KK AD JCz Kacza   Koc AB ENP   AO KG AC
6 JJ AKa   KK JCz               AB AO
7         JCz               AO WAW
8                         DEM WAW
9                         WAW  

II rozszerzenie klasy drugie:

Lek. 1 i 2:

  1. p.Cieślińska –sal nr 12
  2. p. Grzesiak –sala nr 11
  3. p.Kacprzak –sala nr 2
  4. p. Sarnowska –sala nr 5
  5. p. Lehmann – sala nr 23 (+ gr. p.Kubskiej)
  6. p. Żeleźna –sala nr 14 (+gr. p.Sneli)
  7. p.Kolaszyński – sala nr 4