Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Zastępstwa na wtorek, 11 lutego 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  IC  J.Żeleźna  A.Brzezińska zamiast lek. 1
 1 i 2  IA  B.Kacza  wolna
 3 i 4  IIIC  B.Kacza wolna
 5 i 6  IIF  B.Kacza  Lek. 5  M.Bukowy (j.angielski)

Lek. 6 A.Brzezińska (matematyka)

 1  IIIB lab.  M.Sokołowska-Nowak  wolna
 2 i 3  IIIB  M.Sokołowska-Nowak Lek. 3 E.Nowak-Polska (matematyka)

Lek. 4 A.Kubska (j.angielski)

 2  IIIC  A.Karczewska  wolna
 3  IB  A.Karczewska  Biblioteka (A.Drwęska)
 5 i 6  IK  A.Karczewska  Biblioteka (A.Springer)
 7,8,9  IIB  A.Karczewska  wolna
       

Zastępstwa na poniedziałek, 10 lutego 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  IA  B.Kacza   M.Bukowy (cała klasa j.ang.) 
 4  IA  B.Kacza  J.Skotarczak zamiast lek. 1,
 5  IIF  B.Kacza  M.Mroziewicz (j.polski) 
1  IIIB  M. Sokołowska-Nowak  wolna
 2  IB  M.Sokołowska-Nowak  K.Kasprzyk zamiast lek. 1
 3  IB  M.Sokołowska-Nowak  J.Skotarczak zamiast lek. 7
 7  IG  M.Sokołowska-Nowak  A.Zdunek (wok) 
 8  1I  M.Sokołowska-Nowak  Biblioteka (A.Drwęska), uczniowie, którzy nie mają lek. 9 – wolna
       
       
       

KONKURS MATEMATYCZNY

Uczniowie całej Wielkopolski zmagali się z zadaniami matematycznymi publikowanymi w ramach Matematycznego Kalendarza Adwentowego. Rozgrywki rozpoczęły się 1 grudnia 2020 roku o godzinie 18 i zakończyły 24 grudnia o 16. Każdego dnia było publikowane nowe zadanie.

            Do konkursu przystąpiło około 800 uczestników, którzy nadesłali ponad 900 rozwiązań.

Laureatami konkursu zostały osoby, które znalazły się na pierwszych dwudziestu miejscach listy rankingowej.

            Nagrody laureatom wręczono na uroczystej gali, która odbyła się 20 stycznia 2020 roku w siedzibie głównej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

            Nasi uczniowie znaleźli się w gronie laureatów. Maciej Nowakowski, Wojciech Dworczyński i Karol Dworczyński odebrali nagrody z rąk dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki UMWW – Doroty Kinal.

ODWIEDZINY MIESZKAŃCÓW DPS W PSARSKIEM

22 stycznia zgodnie z tradycją naszej szkoły przedstawiciele młodzieży wraz z pedagog szkolną p. Marią Szczepaniak  i  katechetą p. Januszem Skotarczakiem odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Psarskiem. Przygotowany program artystyczny, na który składały się kolędy, pastorałki  oraz piosenki z okazji Dnia Babci i Dziadka został gorąco przyjęty przez mieszkańców. Na zakończenie uczniowie każdego mieszkańca obdarowali czekoladą  i życzyli pomyślności w Nowym Roku 2020! . Następnie młodzież odwiedziła mieszkańców, którzy z powodu choroby nie mogli uczestniczyć w występie. Tam śpiewano kolędy „na życzenie”. Było to bardzo wzruszające spotkanie.

Za rok na pewno też udamy się na wspólne śpiewanie kolęd.

Wystąpili:

Kasia Hoffa, Patrycja Rybka, Joanna Rutkowska, Oliwia Kaczmarek, Olga Rydzewska, Kasia Kubera, Kacper Skrzypczak, Bartosz Karman, , Wojciech Frąckowiak, Maja Czubała, Ola Adamczak, Karolina Stachowiak, Martyna Kolenda i Cecylia Mencel.

W imieniu mieszkańców DPS serdecznie dziękujemy wszystkim klasom za zakup czekolad. Ten gest bardzo ich  wzruszył i ucieszył.

 

 

 

Zastępstwa na czwartek, 23 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IIA  M.Bukowy  A.Czubanowska (cała klasa)
 4  IJ gr.  M.Bukowy  Biblioteka (A.Drwęska)
 7  IK  T.Fijałkowski  wolna
 3  IIA  Ks.M.Kubiak  M.Mroziewicz (j.polski) cała klasa
 5  1I  Ks.M.Kubiak  Biblioteka (A.Springer)
 6  IJ  Ks.M.Kubiak  wolna
 7  IH  Ks.M.Kubiak Projekt Kino Szkoła –opieka p. M.Mroziewicz
 8  IB  Ks.M.Kubiak  wolna
 7  IIF  M.Roszak  wolna
 8  IIIF  M.Roszak  wolna
 9  IIC  M.Roszak  wolna
 4  IG  E.Zdziechowska H.Godlewska (razem z gr. jęz. franc.)
5 i 6   IK  E.Zdziechowska wolna
 8  IK  A.Kubska  wolna
 1 i 2  IIIB  K.Czapla  Próba poloneza opieka p.A.Karczewska, pozostali uczniowie -wolna
 3 i 4  IC  K.Czapla  J.Urbaniak cała klasa
 5 i 6  IK  K.Czapla  wolna
       

Zastępstwa na środę, 22 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2   1J  M.Bukowy  I.Wołowiec cała klasa
 3  IA  M.Bukowy  A.Dembska cała klasa
 4  IK  M.Bukowy  A.Kubska cała klasa
 6 i 7  IH  M.Bukowy  J.Czeterbok cała klasa
 3  IC gr.  K.Czapla  Biblioteka (A.Drwęska)
 4  IC  K.Czapla  A.Owczarczak (j.angielski)
 6 i 7  Kl. III gr. z  K.Czapla  wolna
 8 i 9  IG  K.Czapla  wolna
 1 i 2  IIC  M.Roszak  wolna
 3  IF gr.  M.Roszak  Biblioteka (A.Drwęska)
 4 i 5  IDE  M.Roszak  Biblioteka (A.Springer)
 6  ID  J.Skotarczak  wolna
 2  IF  K.Wojciechowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 4  IIIE  K.Wojciechowska  A.Zdunek (j.polski)
 5  IIIE  K.Wojciechowska  A.Owczarczak (j.angielski)
 5  IH E.Zdziechowska  J.Urbaniak cała klasa
 6 i 7  III kl. gr.  E.Zdziechowska  wolna
 4  IF  P.Mulkowski  K.Grzesiak (historia)

Zastępstwa na wtorek, 21 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  IC  A.Brzezińska  wolna
 4 IA   A.Brzezińska  J.Brygier
 5  IF  A.Brzezińska J.Żeleźna
 1 i 2  1I  M.Bukowy  A.Czubanowska cała klasa
 3 i 4  IH  M.Bukowy  J.Czeterbok cała klasa
 6 i 7  IA  M.Bukowy  A.Dembska cała klasa (sprawdzian bez zmian)
 1 i 2  Kl. III  K.Czapla  wolna
 3  IF  K.Czapla  H.Godlewska razem z gr. franc. (cała klasa)
 1 i 2  IA  B.Kacza  wolna
 3  IK  A.Kubska  J.Żeleźna
 4  ID  A.Kubska  M.Frąckowiak (fizyka)
 5 i 6  Gr. III roz.  A.Kubska  Kl. IIIA,B,C –wolna

Kl. IIID – uczniowie, którzy mają roz. chemię razem z gr. uzup. p. Kacprzak, pozostali -wolna

 3  IE  A.Owczarczak  Biblioteka (A. Drwęska)
 4  IE  A.Owczarczak  P.Mulkowski zamiast lek. 1, 22.01.2020
 5 i 6  IC A.Owczarczak  I.Wołowiec cała klasa
 2  IED  M.Roszak  A.Karczewska
 3  IA  M.Roszak  wolna
 7,8,9  IIA  M.Roszak  wolna
 1i 2  Gr. kl. III  E.Zdziechowska  wolna
 5  IG  E.Zdziechowska  Razem z gr. p. H.Godlewskiej
 6 i 7  1I  E.Zdziechowska  wolna
       
       

Zastępstwa na poniedziałek, 20 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3 i 4  IC  K.Czapla   Biblioteka (A.Drwęska)
 6  III B  K.Czapla  Biblioteka (A.Drwęska)
 7 i 8  IA  K.Czapla  H.Godlewska (cała klasa)
 9  IG  K.Czapla  wolna
 9  I GHI  M.Kociemba   wolna
 1 i 2  IIID  E.Nowak-Polska   wolna
 3  IH  E.Nowak-Polska  I.Wołowiec (j.angielski) 
 4  IH gr.  E.Nowak-Polska  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IG  E.Nowak-Polska  K.Sarnowska zamiast lek. 8
 5  IH gr.  E.Zdziechowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 7 i 8  Kl. II  E.Zdziechowska  wolna
 1  IIC  K.Grzesiak   wolna
 1  Kl. II roz.  J.Żeleźna   wolna

Zastępstwa na piątek, 17 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IF  Z.Dłużak  Lek. 1 A.Brzezińska (matematyka) Lek. 2 A.Chempińska (EDB)
 1  IC  T.Fijałkowski  wolna
 2 i 3  IIC  T.Fijałkowski wolna
 4  IK  T.Fijałkowski  M.Frąckowiak (fizyka)
 1 i 2  Kl. III  A.Karczewska  wolna
 3  1J  K.Kasprzyk  M.Bukowy (j.angielski)
 4  IIIB  K.Kasprzyk  A.Czubanowska (j.angielski) 
 5 i 6  IIIEF  K.Kasprzyk  E.Kumor-Rybka (przyroda)
 7  IIC  K.Kasprzyk  A.Brzezińska (matematyka)
 8  IIC  K.Kasprzyk  wolna
 1 i 2  IIIB  M.Mroziewicz  wolna
 3  IH  M.Mroziewicz  M.Frąckowiak (fizyka)
 5 i 6  IIA  M.Mroziewicz  Biblioteka (A.Drwęska)
 1  ID  E.Nowak –Polska  wolna
 3 IIID   E.Nowak -Polska  Biblioteka (A.Springer)
 5 i 6  IG  E.Nowak-Polska  Biblioteka (A.Drwęska), uczniowie, którzy nie mają lek. 7 -wolna
 1 i 2  IIIF  M.Roszak  wolna
 3 i 4  IA  M.Roszak  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IIF  M.Roszak  Biblioteka (A.Drwęska)
 3  IE  M.Sokołowska-Nowak  A.Brzezińska (matematyka)
 5  IIIB  M.Sokołowska-Nowak  D.Cieślińska (fizyka)
 1  IA  J.Żeleźna  wolna
 3 i 4  Kl. II gr. roz.  J.Żeleźna  B.Kacprzak zamiast gr. roz. IIB