Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Zastępstwa na wtorek, 21 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  IC  A.Brzezińska  wolna
 4 IA   A.Brzezińska  J.Brygier
 5  IF  A.Brzezińska J.Żeleźna
 1 i 2  1I  M.Bukowy  A.Czubanowska cała klasa
 3 i 4  IH  M.Bukowy  J.Czeterbok cała klasa
 6 i 7  IA  M.Bukowy  A.Dembska cała klasa (sprawdzian bez zmian)
 1 i 2  Kl. III  K.Czapla  wolna
 3  IF  K.Czapla  H.Godlewska razem z gr. franc. (cała klasa)
 1 i 2  IA  B.Kacza  wolna
 3  IK  A.Kubska  J.Żeleźna
 4  ID  A.Kubska  M.Frąckowiak (fizyka)
 5 i 6  Gr. III roz.  A.Kubska  Kl. IIIA,B,C –wolna

Kl. IIID – uczniowie, którzy mają roz. chemię razem z gr. uzup. p. Kacprzak, pozostali -wolna

 3  IE  A.Owczarczak  Biblioteka (A. Drwęska)
 4  IE  A.Owczarczak  P.Mulkowski zamiast lek. 1, 22.01.2020
 5 i 6  IC A.Owczarczak  I.Wołowiec cała klasa
 2  IED  M.Roszak  A.Karczewska
 3  IA  M.Roszak  wolna
 7,8,9  IIA  M.Roszak  wolna
 1i 2  Gr. kl. III  E.Zdziechowska  wolna
 5  IG  E.Zdziechowska  Razem z gr. p. H.Godlewskiej
 6 i 7  1I  E.Zdziechowska  wolna
       
       

Zastępstwa na poniedziałek, 20 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3 i 4  IC  K.Czapla   Biblioteka (A.Drwęska)
 6  III B  K.Czapla  Biblioteka (A.Drwęska)
 7 i 8  IA  K.Czapla  H.Godlewska (cała klasa)
 9  IG  K.Czapla  wolna
 9  I GHI  M.Kociemba   wolna
 1 i 2  IIID  E.Nowak-Polska   wolna
 3  IH  E.Nowak-Polska  I.Wołowiec (j.angielski) 
 4  IH gr.  E.Nowak-Polska  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IG  E.Nowak-Polska  K.Sarnowska zamiast lek. 8
 5  IH gr.  E.Zdziechowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 7 i 8  Kl. II  E.Zdziechowska  wolna
 1  IIC  K.Grzesiak   wolna
 1  Kl. II roz.  J.Żeleźna   wolna

Zastępstwa na piątek, 17 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IF  Z.Dłużak  Lek. 1 A.Brzezińska (matematyka) Lek. 2 A.Chempińska (EDB)
 1  IC  T.Fijałkowski  wolna
 2 i 3  IIC  T.Fijałkowski wolna
 4  IK  T.Fijałkowski  M.Frąckowiak (fizyka)
 1 i 2  Kl. III  A.Karczewska  wolna
 3  1J  K.Kasprzyk  M.Bukowy (j.angielski)
 4  IIIB  K.Kasprzyk  A.Czubanowska (j.angielski) 
 5 i 6  IIIEF  K.Kasprzyk  E.Kumor-Rybka (przyroda)
 7  IIC  K.Kasprzyk  A.Brzezińska (matematyka)
 8  IIC  K.Kasprzyk  wolna
 1 i 2  IIIB  M.Mroziewicz  wolna
 3  IH  M.Mroziewicz  M.Frąckowiak (fizyka)
 5 i 6  IIA  M.Mroziewicz  Biblioteka (A.Drwęska)
 1  ID  E.Nowak –Polska  wolna
 3 IIID   E.Nowak -Polska  Biblioteka (A.Springer)
 5 i 6  IG  E.Nowak-Polska  Biblioteka (A.Drwęska), uczniowie, którzy nie mają lek. 7 -wolna
 1 i 2  IIIF  M.Roszak  wolna
 3 i 4  IA  M.Roszak  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IIF  M.Roszak  Biblioteka (A.Drwęska)
 3  IE  M.Sokołowska-Nowak  A.Brzezińska (matematyka)
 5  IIIB  M.Sokołowska-Nowak  D.Cieślińska (fizyka)
 1  IA  J.Żeleźna  wolna
 3 i 4  Kl. II gr. roz.  J.Żeleźna  B.Kacprzak zamiast gr. roz. IIB
       
       
       

Zastępstwa na czwartek, 16 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  1E  K.Kasprzyk  wolna
 2  IIC  K.Kasprzyk  B.Kacza (j.polski)
 3  IIC  K.Kasprzyk  M.Bukowy (j.angielski)
 4  IIC  K.Kasprzyk  E.Kumor-Rybka (biologia)
 5  IIIB  K.Kasprzyk  I.Wołowiec (j.angielski)
 6  IIIB  K.Kasprzyk  A.Kubska (j.angielski)
 7  IF  K.Kasprzyk  Biblioteka (A.Drwęska)
       
       
       

Zastępstwa na środę, 15 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 4  1H  A.Chempińska  M.Roszak (zajęcia z wych.) 
 5  1B  A.Chempińska  A.Owczarczak (j.angielski) 
 6  1G  A.Chempińska  K.Sarnowska (historia) 
 7  1K  A.Chempińska  Biblioteka (A.Springer), uczniowie, którzy nie mają lek. 8 i 9  – wolna
8 1J A.Chempińska wolna
6 i 7 Kl. III gr.  K.Czapla   wolna
 8 i 9  IG  K.Czapla  wolna
 6 i 7  IF  Z.Dłużak  Lek. 6 A.Zdunek zamiast lek. 8, lek. 7 -wolna
 2  IK  T.Fijałkowski   A.Zdunek (wok) 
 3  IIID  T.Fijałkowski  J.Jankowiak (j.polski) 
 5  1I  T.Fijałkowski  M.Kociemba (zajęcia z wych.) 
 6  1I  T.Fijałkowski  I.Wołowiec (j.angielski) 
 7  IIC  T.Fijałkowski  A.Owczarczak (j.angielski) 
 1 i 2  IID  I.Kaj   Lek. 1 A.Springer (j.polski) 

lek. 2 E.Nowak –Polska (matematyka) 

 3  IIIB  I.Kaj  A.Kubska (j.angielski)
 4 i 5  IJ  I.Kaj  Lek. 4 M.Kociemba (zajęcia z wych.)

Lek. 5 M.Roszak (zajęcia z wych.)

 3  IIC  K.Kasprzyk   I.Wołowiec (j.angielski) 
 4  IIC  K.Kasprzyk  Biblioteka (A.Springer) s.27
 5  IIIB  K.Kasprzyk B.Kacprzak (chemia) 
 6  IB  K.Kasprzyk  A.Owczarczak (j.angielski) 
 7  1I  K.Kasprzyk  I.Wołowiec (j.angielski) 
 4  IF  P.Mulkowski   Biblioteka (A.Drwęska)
       
       
       

Klasa 1 c, lek. 1 zgodnie z planem. Gr. II roz. p. A.Lehmann – projekt w ramach lekcji WOSu

Zastępstwa na wtorek, 14 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 5  1I  A.Zdunek  M.Sokołowska-Nowak (chemia) 
 6  IE  A.Zdunek  Biblioteka (A.Springer)
4 IIIB K.Kasprzyk M.Sokołowska -Nowak (chemia)
5 IIC K.Kasprzyk Biblioteka (A.Springer)
7 IB K.Kasprzyk wolna

VI kolędowanie w LO

W sobotę – 18 stycznia br. o godz.16:00 – w ramach PRZYSTANKU LO odbędzie się w auli naszego Liceum Ogólnokształcącego VI Spotkanie Muzyczne ,,KOLĘDUJMY MAŁEMU”. Rozpocznie ono w naszym mieście obchody 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Jego pomysłodawcą i animatorem jest katecheta Janusz T. Skotarczak. Koncert pastorałek połączony będzie ze wspólnym śpiewem kolęd. W tym roku najpiękniejsze pastorałki zaśpiewają m.in.: zespół ,,TACY nie INNI” z Krotoszyna, śremski zespół wokalny ,,CANTANDO” oraz ,,TANTO” oraz uczniowie LO: Kasia HOFFA, Martyna KOLENDA, Karolina STACHOWIAK, Jagoda STĘPA. Akompaniament kolęd: Wojciech Frąckowiak oraz Bartek Karman (piano).            Wstęp wolny. Zapraszamy.

Zastępstwa na poniedziałek, 13 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  IIC  A.Czubanowska  M.Tomczyk cała klasa
3 i 4 IIE A.Czubanowska J.Czeterbok cała klasa
 5  III kl. gr. roz.  A.Czubanowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 6  IIA  A.Czubanowska  M.Bukowy (cała klasa)
 5 i 6  IF  Z.Dłużak   Lek. 5  M.Mroziewicz (j.polski) 

Lek. 6 B.Kacza (j.polski) 

       

Zastępstwa na piątek, 10 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 5  IIF  J.Brygier  wolna
 6 i 7  IIE  J.Brygier  J.Łuczak (matematyka )cała klasa
 6 i 7  Gr. IID J.Łuczak  wolna
 1 i 2  IIE  A.Czubanowska  J.Czeterbok cała klasa
 4  1I  A.Czubanowska  M.Frąckowiak (fizyka) cała klasa s. nr 26
 1 i 2  IF  Z.Dłużak  wolna
 6  1J  H.Godlewska  J.Urbaniak (cała klasa)
 7 i 8  III kl. gr.  H.Godlewska  wolna
 5 i 6  IIIFE  K.Grzesiak  Biblioteka (A.Drwęska), uczniowie, którzy nie mają lek. 7 i 8  – wolna
 IIIB  Ks.M.Kubiak  Biblioteka (A.Drwęska), uczniowie, którzy nie mają lek. 7 i 8 -wolna
 7  IH  Ks.M.Kubiak  wolna
 8 IIA   Ks.M.Kubiak  wolna
 1 i 2  IIIB  M.Mroziewicz  wolna
 3  IH  M.Mroziewicz  A.Kubska (j.angielski)
 5 i 6  IIA  M.Mroziewicz  5. M.Kociemba (zajęcia z wychowawcą)

6. I.Wołowiec (j.angielski) 

 1 i 2  IIIC  K.Sarnowska  wolna
 3 i 4  Kl. II gr. roz.  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 5 i 6  IIIAD  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska), uczniowie, którzy nie mają lek. 7 i 8 – wolna
 8  IIE  K.Sarnowska  wolna
 4  IIID  J.Skotarczak  E.Nowak-Polska (matematyka)
 5  IC  J.Skotarczak  T.Fijałkowski (j.polski)
 6  IE  J.Skotarczak  wolna
 7  IG  J.Skotarczak  wolna
 8  IID  J.Skotarczak  wolna
 9  IIE  J.Skotarczak  wolna
 1  IB  M.Sokołowska-Nowak  wolna
 3  IE  M.Sokołowska-Nowak  Biblioteka (A.Springer) , sala nr 7
 1 i 2  IIBD  K.Wojciechowska  wolna
 3  IIIE  K.Wojciechowska  A.Brzezińska (matematyka) s. nr 9
 4  IF  K.Wojciechowska  I.Wołowiec (cała klasa) s. nr 9
 5  IF  K.Wojciechowska  I.Wołowiec (j.angielski) s. nr 9

Zastępstwa na czwartek, 9 stycznia 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  IIE  K.Sarnowska  wolna
 2  1G  K.Sarnowska  Biblioteka (A..Drwęska)
 3  1K  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 4  1I  K.Sarnowska  Biblioteka (A.Drwęska)
 1  IIF  J.Skotarczak  wolna
 2  IA  J.Skotarczak  B.Kacza zamiast lek. 1
 5 IB   J.Skotarczak  Biblioteka (A.Springer)
 6  IC  J.Skotarczak  Biblioteka (A.Springer)
 7  IIIF  J.Skotarczak  Biblioteka (A.Drwęska),  ale uczniowie, którzy nie mają lek. 8 -wolna 
 8  IIC  J.Skotarcak  Biblioteka (A.Drwęska),  ale uczniowie, którzy nie mają lek. 9 -wolna 
 9  IF  J.Skotarczak  wolna
 4  Gr. IJ  M.Bukowy  M.Frąckowiak cała klasa (fizyka)
 1 i 2   IIA  A.Czubanowska  M.Bukowy (cała klasa)
 3 i 4  Gr. III roz.  A.Czubanowska  Kl. IIBC – razem z gr. p. A.Kubskiej

Kl. IIIAD – razem z gr. p. K.Wojciechowskiej

 5 i 6  IIE  A.Czubanowska  J.Czeterbok cała klasa
 7  III kl. roz.  A.Czubanowska  wolna
 4 i 5  IIB M.Mroziewicz  Lek. 4 J.Żeleźna

Lek. 5 I. Wołowiec (j.angielski)

 6 i 7  IIA  M.Mroziewicz  Lek. 6 I. Wołowiec (j.angielski)

Lek. 7 wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 8 – Biblioteka (A.Drwęska)