Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Zastępstwa na poniedziałek, 3 października 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
8 IIID P.Dogondke wolna
9 IIE P.Dogondke Wolna  
8 IIC K.Kasprzyk wolna
8 Gr.ID Ks.M.Kubiak wolna
6 IG A.Lehmann A.Chempińska
3 i 4 IVF P.Mulkowski K.Grzesiak
8 IC J.Skotarczak wolna
9 IID J.Skotarczak wolna
8 Gr.IIB M.Sokołowska-Nowak wolna
8 Gr.kl.I A.Zdunek wolna
9 Gr.kl.III A.Zdunek wolna
       
       
       
       
       

 

 

 

 

 

Zastępstwa na piątek, 30 września 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
1 IIA A.Brzezińska wolna
1 IIE A.Chempińska wolna
2 IIA A.Chempińska wolna
3 IIIA A.Chempińska K.Czapla
4 IIID A.Chempińska A.Czubanowska
6 IIIB A.Chempińska K.Czapla
3 IIIB A.Dembska R.Rymaniak cała klasa sala nr 26
5 Gr.IIIA

Gr.IIA

A.Drwęska Biblioteka K. Grzesiak
7 Gr.IIIB A.Drwęska Biblioteka ks.M.Kubiak
1 i 2 Gr.IIIDE H.Godlewska wolna
6 i 7 Gr.IIAD N.Kleczewska wolna
8 i 9 Gr.IIIabd N.Kleczewska wolna
3 IB A.Lehmann T.Fijałkowski
6 IIC A.Lehmann A.Czubanowska
3 Gr.IIID M.Mroziewicz wolna
3 IID E.Nowak-Polska wolna
2 i 3 Gr.IIE A.Owczarczak J.Czeterbok cała klasa
4 Gr.IIIE A.Owczarczak K.Wojciechowska cała klasa
3 Gr.IIID J.Skotarczak wolna
9 Gr.IIC J.Skotarczak wolna
6 i 7 Gr.IIID Mariusz Towarek wolna
8 Gr.ID M.Towarek wolna
1 Gr.IA Monika Towarek wolna
2 Gr.IIIA M.Towarek wolna
3 Gr.IIIE M.Towarek wolna
4 Gr.IIIB M.Towarek M.Frąckowiak cała klasa
4 Gr.IG I.Wołowiec R.Rymaniak cała klasa
1 i 2 Gr.IID E.Zdziechowska wolna
       
       
       
       
       
       
       
       

Biblioteka:

Lek. 1 – T.Fijałkowski

Lek. 2 – A.Karczewska

Lek. 3 –M.Roszak

Lek. 4 – biblioteka nieczynna

Lek. 5 – P.Dogondke

Lek. 6 –A.Zdunek

 TESTY DIAGNOSTYCZNE język angielski PP, KLASY IV – 8.30-11.00 

sale nr 6,7,8,9,24,25

Zastępstwa na czwartek, 29 września 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
5 Gr.IIID A.Drwęska Biblioteka M.Mroziewicz
8 i 9 Gr.IIC N.Kleczewska wolna
2 IG A.Lehmann wolna
8 IID A.Lehmann wolna
2 Gr.IID P.Mulkowski M.Frąckowiak cała klasa zamiast lek. 1
1 i 2 Gr.IID M.Towarek Lek. 1 – wolna

Lek. 2 M.Frąckowiak cała klasa zamiast lek. 1

3 IVF E.Zdziechowska Próbna matura, K.Grzesiak 
4 IVF E.Zdziechowska Próbna matura A.Brzezińska 
6 i 7 Gr.IIIB E.Zdziechowska wolna
8 i 9 Gr.gr.ICF E.Zdziechowska wolna
       
       

29.09 godz. 12.40 AULA uroczystość odsłonięcia tablic historycznych – organizator Stowarzyszenie Absolwentów LO

Klasy 1a,1f,1g, IIa, IIIa 

TESTY DIAGNOSTYCZNE Z MATEMATYKI KLASY IV -8.00-11.30

Sale nr 6,7,8,9,24,25

Zastępstwa na środę, 28 września 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
5 Gr.IG A.Drwęska Biblioteka (J.Skotarczak)
5 i 6 Gr.IE A.Karczewska Lek. 5 A.Brzezińska 

Lek. 6 E.Nowak-Polska 

7 Gr.IIB A.Karczewska wolna
8 i 9 Gr.IIID A.Karczewska wolna
9 Gr.IIC N.Kleczewska wolna
5 IIB A.Lehmann M.Sokołowska-Nowak 
7 i 8 IC A.Lehmann wolna
4 Gr.IIE P.Mulkowski M.Frąckowiak cała klasa
5 Gr.IIC P.Mulkowski M.Frąckowiak cała klasa
4 Gr.IIIE A.Pawlak M.Roszak cała klasa, gr.IIIC – K.Czapla cała klasa
5 i 6 Gr.IEF A.Pawlak Gr.IE:

Lek. 5 A.Brzezińska 

Lek. 6 E.Nowak-Polska 

Gr.IF:

M.Roszak cała klasa, a gr.IC –K.Czapla cała klasa

 

1 i 2 Gr.IIIE K.Wojciechowska wolna
1 Gr.IIID I.Wołowiec  M.Tomczyk cała klasa
2 Gr.IID I.Wołowiec R.Rymaniak cała klasa
       
       
       
       

KLASY IV PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY NA GODZ. 8.00 – TESTY DIAGNOSTYCZNE j.polski:

IVa- sala nr 24, IVB- sala nr 9, IVC – sala nr 6, IV D -sala nr 7, IVE -sala nr 25, IVF -sala nr 8

Zastępstwa na wtorek, 27 września 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
4 Gr.IIIB A.Dembska  R.Rymaniak cała klasa
6 Gr.IIC A.Dembska P.Snela cała klasa
3 Gr.IF A.Drwęska Opieka p. I.Wołowiec razem z gr. IIId
7 Gr.IID A.Drwęska J.Skotarczak cała klasa -wyjście do kina z klasą
3 IA K.Grzesiak M.Roszak (wyjście do kina z 1a)
6 Gr.IVBD A.Karczewska Gr.IVB-M.Roszak cała klasa

gr.IVD-wolna

1 IE A.Lehmann wolna
7 IB A.Lehmann R.Rymaniak (wyjście do kina z klasą)
8 IIA A.Lehmann wolna
3 IIA M.Mroziewicz  K.Grzesiak (wyjście do kina z klasą) 
3 Gr.IIB P.Mulkowski M.Mroziewicz (wyjście do kina z klasą)
4 IVF P.Mulkowski A.Brzezińska 
6 Gr.IIA P.Mulkowski M.Frąckowiak cała klasa
2 IVA M.Roszak wolna
3 IVA M.Roszak  wolna
5 Gr.IIA R.Rymaniak  K.Grzesiak  (wyjście do kina z klasą)
7 Gr.IIB R.Rymaniak A.Czubanowska cała klasa
2 Gr.IG M.Towarek M.Frąckowiak cała klasa
3 Gr.IIB M.Towarek M.Mroziewicz (wyjście z klasą do kina)
4 Gr.IB M.Towarek M.Frąckowiak cała klasa
5 Gr.IIIC M.Towarek M.Frąckowiak cała klasa
1 Gr.IIad N.Kleczewska  wolna
       
       
       

Zastępstwa na poniedziałek, 26 września 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
5 Gr.IG A.Drwęska Biblioteka J.Skotarczak cała klasa
6 Gr.IIB A.Drwęska Biblioteka J.Skotarczak cała klasa
1 Gr.IIIabd N.Kleczewska wolna
6 IG A.Lehmann M.Szczepaniak (doradztwo zawodowe)
3 i 4     IVF P.Mulkowski K.Grzesiak 
       
       
       

 

Zastępstwa na piątek, 23 września 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
7 IIIC D.Cieślińska wolna
6 Gr.IVD A.Czubanowska wolna
2 IVC P.Dogondke J.Skotarczak zamiast lek. 1
4 IVB P.Dogondke A.Czubanowska 
5 IVE P.Dogondke wolna
6 IF P.Dogondke wolna
7 IB P.Dogondke wolna
4 Gr.IVD A.Drwęska wolna
5 Gr.IVF, gr.IIIA A.Drwęska Czytelnia ks. M.Kubiak razem z klasą IIIA
1 IE K.Grzesiak wolna
2 IA K.Grzesiak Biblioteka M.Mroziewicz
3 IA K.Grzesiak Biblioteka M.Mroziewicz
5 IVD K.Grzesiak wolna
6 IIIC K.Grzesiak wolna
7 IIC K.Kasprzyk wolna
6 i 7 Gr.IIAD N.Kleczewska wolna
8 i 9 Gr.IIIABD N.Kleczewska wolna
3 IB A.Lehmann A.Fijałkowska 
6 IIC A.Lehmann wolna
5 IC A.Pelińska-Koprucka  A.Chempińska 
6 IG A.Pelińska-Koprucka A.Kubska 
7 ID A.Pelińska-Koprucka A.Karczewska cała klasa
8 IIB A.Pelińska-Koprucka wolna
2 i 3 Gr.IVB M.Roszak A.Karczewska  cała klasa,

IVD –cała klasa K.Czapla

4 i 5 Gr.IDB M.Roszak Kl.ID –K.Czapla cała klasa

Kl.IB –A.Karczewska cała klasa

8 i 9 Gr.IIIAB M.Roszak wolna
6 Gr.IA J.Skotarczak wolna
7 Gr.IF J.Skotarczak wolna
8 i 9 Gr.IIC J.Skotarczak wolna
1 i 2 Gr.IF I.Wołowiec  A.Kubska cała klasa
3 Gr.IVF I.Wołowiec K.Wojciechowska cała klasa
4 i 5 Gr.IG I.Wołowiec R.Rymaniak cała klasa
       
       
       

Zastępstwa na czwartek, 22 września 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
3 ID A.Chempińska M.Frąckowiak 
4 IVC A.Chempińska J.Łuczak 
5 IF A.Chempińska A.Owczarczak 
6 IVB A.Chempińska wolna
1 i 2 Gr.IIBE K.Czapla wolna
3 i 4 Gr.IIIC K.Czapla Biblioteka M.Mroziewicz
6 IVC K.Czapla wolna
7 Gr.IAG K.Czapla IA –H.Godlewska cała klasa 

IG –A.Karczewska cała klasa

8 i 9 Gr.IAB K.Czapla wolna
1 IVB P.Dogondke wolna
3 IID P.Dogondke P.Snela zamiast 2c
4 IF P.Dogondke A.Kubska 
5 IIE P.Dogondke A.Czubanowska
6 IF P.Dogondke K.Kasprzyk 
8 IIID P.Dogondke wolna
5 Gr.IIID A.Drwęska J.Skotarczak cała klasa Biblioteka
2 IG A.Lehmann wolna
8 IID A.Lehmann wolna
2 Gr.IID P.Mulkowski M.Towarek cała klasa
3 i 4 Gr.IIICE M.Roszak IIIC –M.Mrozieiwcz Biblioteka

IIIE – M.Towarek 

6 IVF M.Roszak wolna
7 Gr.IA M.Roszak H.Godlewska 
1 IIIC M.Statucka wolna
2 ID M.Statucka M.Tomczyk 
4 IB M.Statucka M.Frąckowiak 
5 IC M.Statucka E.Nowak-Polska 
1 i 2 Gr.IVF I.Wołowiec K.Wojciechowska cała klasa
3 Gr.IF I.Wołowiec A.Kubska cała klasa
5 Gr.IG I.Wołowiec R.Rymaniak cała klasa
7 Gr.IID I.Wołowiec wolna
4 IG A.Zdunek  P.Snela 
5 IA A.Zdunek K.Kasprzyk 
6 ID A.Zdunek A.Fijałkowski 
7 IC A.Zdunek J.Żeleźna 
       
       
       
       
       
       

Zastępstwa na środę, 21 września 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
3 IG A.Chempińska E.Zdziechowska 
6 IID A.Chempińska D.Cieślińska 
7 IIE A.Chempińska E.Zdziechowska zamiast lek. 8
1 Gr.IIBCE K.Czapla wolna
4 Gr.IIIC K.Czapla IIIC – M.Roszak cała klasa

IIIE – A.Pawlak cała klasa

5 i 6 Gr.IC K.Czapla wolna
1 i 2 Gr.IF P.Dogondke wolna
3 Gr.IE P.Dogondke A.Zdunek 
6 IVC P.Dogondke wolna
5 Gr.IG A.Drwęska Biblioteka A.Kulak 
3 IIIA K.Grzesiak A.Fijałkowska 
4 IIIA K.Grzesiak E.Zdziechowska zamiast lek. 7
5 IVA K.Grzesiak A.Fijałkowska
6 IVA K.Grzesiak Biblioteka (J.Żeleźna)
7 IE K.Grzesiak Biblioteka J.Skotarczak, uczniowie, którzy nie mają lek. 8 -wolna
5 IIB A.Lehmann E.Nowak-Polska 
7 i 8 Gr.IC A.Lehmann wolna
1 IIIC J.Łuczak wolna
2 IIIA J.Łuczak M.Tomczyk 
3 Gr.IE J.Łuczak A.Zdunek 
4 IIIB J.Łuczak D.Cieślińska 
5 IIE J.Łuczak E.Zdziechowska 
6 IIE J.Łuczak E.Nowak-Polska 
2 IVF P.Mulkowski  A.Czubanowska 
4 Gr.IIE P.Mulkowski M.Frąckowiak cała klasa
5 Gr.IIC P.Mulkowski M.Frąckowiak cała klasa
3 IB M.Statucka A.Kubska
4 IC M.Statucka A.Zdunek 
5 ID M.Statucka M.Sokołowska-Nowak 
1 Gr.IIID I.Wołowiec wolna
2 Gr.IID I.Wołowiec R.Rymaniak cała klasa
3 i 4 Gr.IVF I.Wołowiec K.Wojciechowska cała klasa
5 Gr.IVB I.Wołowiec J.Czeterbok cała klasa
7 i 8 Gr.IF I.Wołowiec A.Kubska cała klasa
       

Zastępstwa na wtorek, 20 września 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
5 IID A.Chempińska E.Nowak-Polska
7 IIA A.Chempińska wolna
8 IIIE A.Chempińska wolna
4 Gr.IAG K.Czapla Biblioteka E.Nowak-Polska
5 Gr.IAG K.Czapla Gr.IA –M.Roszak cała klasa

Gr.IG – A.Karczewska cała klasa

7 i 8 Gr.IIICD K.Czapla wolna
2 IVB I.Wołowiec J.Czeterbok cała klasa
3 i 4 IIID I.Wołowiec M.Tomczyk cała klasa
5 IVF I.Wołowiec K.Wojciechowska cała klasa
6 i 7 IF I.Wołowiec A.Kubska cała klasa
1 IIE A.Lehmann wolna
7 IB A.Lehmann Biblioteka M.Tomczyk
8 IIA A.Lehmann wolna
3 Gr.IIB P.Mulkowski M.Towarek cała klasa
4 IVF P.Mulkowski K.Grzesiak
6 Gr.IIA P.Mulkowski wolna
2 IIIA J.Łuczak wolna
3 IE J.Łuczak D.Jańczak-Przewoźna
4 IIE J.Łuczak A.Kulak
6 IIIC J.Łuczak J.Czeterbok
2 IIIE P.Dogondke I.Kaj
3 IIIB P.Dogondke J.Żeleźna
4 IF P.Dogondke H.Godlewska
5 IIC P.Dogondke Biblioteka (A.Dembska)
6 IID P.Dogondke A.Czubanowska
3 Gr.IF A.Drwęska Biblioteka H.Godlewska
7 Kl.IID A.Drwęska Biblioteka M.Tomczyk
1 IB M.Statucka wolna
2 IIIC M.Statucka D.Cieślińska
IC M.Statucka R.Rymaniak
4 IC M.Statucka B.Kacprzak
5 ID M.Statucka A.Czubanowska