Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Zastępstwa na piątek, 20 maja 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
3 Gr.Iabc J.Brygier wolna
5 Gr.IIE J.Brygier M.Roszak cała klasa, gr.IIC –K.Czapla cała klasa
6 Gr.IIIDE J.Brygier wolna
7 Gr.IDE J.Brygier wolna
7 Gr.IIIc K.Czapla  wolna
8 Gr.IID K.Czapla wolna
1 i 2 IC E.Czerniachowska A.Dembska cała klasa
3 i 4 IE E.Czerniachowska J.Czeterbok cała klasa
2 Gr.ID M.Frąckowiak wolna
4 Gr.IE M.Frąckowiak P.Dogondke cała klasa
5 Gr.IB M.Frąckowiak wolna
7 i 8 Gr.IIID M.Frąckowiak wolna
1 i 2 Gr.IE Ks.M.Kubiak wolna
6 IA Ks.M.Kubiak Biblioteka (A.Drwęska), uczniowie, którzy nie mają lek. 7 -wolna
7 IB Ks.M.Kubiak Biblioteka (A.Drwęska), uczniowie, którzy nie mają lek. 8 -wolna
4 IB E.Kumor-Rybka  Wolna, uwaga Ib gr. chł. wf lek. 3  -wolna
6 IIIC E.Kumor-Rybka Wolna
6 Gr.IIIF K.Wojciechowska K.Czapla
6 Gr.IIIF I.Wołowiec K.Czapla 
6 IIC A.Lehmann wolna
7 IID A.Lehmann wolna
       

20 MAJA 2022 –MATURA informatyka  – sala nr 31

Wyłączone z zajęć lekcyjnych są:

Sala gimnastyczna, aula, sala nr 30, sala nr 28, 33,34, 32.

Sale zastępcze:

Nr lek. Za salę nr 31 Za salę nr 28
1 27
2 27
3 27
4 29 27
5 2 7
6 2 9
7
8

Dzwonki są wyłączone, przerwy uczniowie spędzają na boisku, na piętro klasy wchodzą wyłącznie z nauczycielem uczącym.

Proszę na bieżąco śledzić zmiany w dzienniku elektronicznym

Zastępstwa na środę, 18 maja 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
2 IIA A.Lehmann wolna
7 Gr.IA Ks.M.Kubiak wolna
8 i 9 Gr.IIE Ks.M.Kubiak wolna
6 Kl.O -UK M.Szczepaniak wolna
       
       
       
       

18 MAJA 2022 –MATURA geografia (sala gimnastyczna)

Proszę na bieżąco śledzić zmiany w dzienniku elektronicznym.

Zastępstwa na wtorek, 17 maja 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
3 i 4 IIA T.Fijałkowski Lek. 3 biblioteka (A.Drwęska)

Lek. 4 K.Sarnowska, sala nr 4

5 i 6 IIIF T.Fijałkowski Lek. 5 A.Brzezińska, sala nr 4

Lek. 6 biblioteka (A.Drwęska)

7 i 8 ID T.Fijałkowski Wolna, uwaga lek. 9  -wolna
8 i 9 Gr.IIAB A.Karczewska wolna
2 i 3 IIB K.Kasprzyk wolna
4 IIIE K.Kasprzyk Biblioteka (A.Drwęska)
7 IE K.Kasprzyk Biblioteka (A.Drwęska)
8 IC K.Kasprzyk Wolna, uwaga lek. 9 -wolna
4 i 5 IID E.Nowak-Polska Lek. 4 M.Roszak

Lek. 5 biblioteka (A.Drwęska)

6 ID E.Nowak-Polska wolna
1 IID J.Skotarczak wolna
2 ID J.Skotarczak wolna
6 i 7 IIIA J.Skotarczak wolna
8 Gr.IIIEF J.Skotarczak wolna
9 Gr.IIC J.Skotarczak wolna
       
       
       
       
       
       

17 MAJA 2022 –MATURA historia (sala gimnastyczna, sala nr 33)

Wyłączone z zajęć lekcyjnych są:

Sala gimnastyczna, aula, sala nr 30, sala nr 27,28, 33,34,32.

Sale zastępcze:

Nr lek. Za salę nr 27 Za salę nr 28
1 22
2 22
3 4
4 brak sali
5
6
7 22
8 22

 

Dzwonki są wyłączone, przerwy uczniowie spędzają na boisku, na piętro

i do sali nr 31 klasy wchodzą wyłącznie z nauczycielem uczącym.

Proszę na bieżąco śledzić zmiany w dzienniku elektronicznym.

 

 

 

Zastępstwa na poniedziałek, 16 maja 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
5 i 6 Gr.IIIDE J.Brygier Gr.IIID –cała klasa M.Roszak

Gr.III E cała klasa A.Chempińska (biblioteka), 

7 i 8 Gr.IAD J.Brygier wolna
9 Gr.IIIABCF J.Brygier wolna
5 i 6 Gr.IIIDE M.Roszak  Cała klasa zastępstwo IIIE, ale IIID – (biblioteka) A.Chempińska
7 i 8 Gr.IIIA K.Czapla wolna
9 Gr.IIIC K.Czapla wolna
1 i 2 Gr.IIIB J.Czeterbok  I.Wołowiec cała klasa
4 IIIF J.Czeterbok J.Żeleźna zamiast lek. 1
5 Gr.IIA J.Czeterbok A.Czubanowska cała klasa
6 i 7 Gr.IIIC J.Czeterbok A.Owczarczak cała klasa
8 Gr.IIIC/IIB A.Drwęska gr.IIIC – opieka J.Skotarczak

gr.IIB – cała klasa biblioteka ( A.Karczewska)

8 Gr.IIB Ks.M.Kubiak A.Karczewska cała klasa biblioteka (A.Karczewska)
2 IC A.Lehmann  A.Dembska (j.angielski), sala nr 2
5 IA A.Lehmann P.Dogondke  sala nr 24
6 IIB A.Lehmann Biblioteka (J.Skotarczak) , sala nr 23
       
       
       
       
       
       
       
       

16 MAJA 2022 – CHEMIA–POZIOM ROZSZERZONY (sala gimnastyczna)

Wyłączone z zajęć lekcyjnych są:

Sala gimnastyczna, aula, sala nr 30, sala nr 33,34,32.

W salach nr 27 i 28 lekcje zgodnie z planem.

Dzwonki są wyłączone, przerwy uczniowie spędzają na boisku.

Proszę na bieżąco śledzić zmiany w dzienniku elektronicznym.

 

 

 

Zastępstwa na piątek, 13 maja 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
6 IB A.Brzezińska  wolna
7 IB A.Brzezińska wolna
8 IIIF A.Brzezińska wolna
5 IIID A.Chempińska wolna
7 IIIA A.Chempińska wolna
8 IIIC A.Chempińska wolna
1 IIIE A.Czubanowska wolna
6 Gr.IAD A.Drwęska  Gr.ID – opieka J.Skotarczak

Gr. IA – K.Grzesiak cała klasa 

7 Gr.IIB A.Drwęska M.Frąckowiak 
1 i 2 Gr.IIDE J.Krąpiec wolna
1 i 2 IE Ks.M.Kubiak wolna
6 IA Ks.M.Kubiak K.Grzesiak cała klasa 

sala nr 5

7 IIB Ks.M.Kubiak Opieka M.Frąckowiak 
6 IIC A.Lehmann  wolna
7 IID A.Lehmann wolna
6 IIB J.Łuczak  M.Frąckowiak (matematyka) 
7 IIC J.Łuczak wolna
8 IC J.Łuczak M.Frąckowiak (matematyka) 
6 IID E.Nowak-Polska K.Czapla zamiast lek. w 8
1 i 2 Gr.IIIF M.Roszak wolna
3 Gr.IF M.Roszak wolna
4 Gr.IICE M.Roszak Gr.IIC – wolna

Gr.IIE – J.Brygier

6 IIIDE M.Roszak wolna
7 Gr.IA M.Roszak wolna
4 i 5 IA K.Sarnowska Lek. 4 wolna

Lek. 5 M.Mroziewicz zamiast lek. 3, sala nr 8

8 IIE K.Sarnowska wolna
7 i 8 gr.IIID M.Frąckowiak wolna
       
       

13 MAJA 2022 –MATURA WOS I JĘZYK NIEMIECKI–POZIOM ROZSZERZONY (sala gimnastyczna, AULA)

Wyłączone z zajęć lekcyjnych są:

Sala gimnastyczna, aula, sala nr 30, sala nr 27,28, 33,34,32.

Sale zastępcze:

Nr lek. Za salę nr 27 Za salę nr 28
1 Sala nr 12
2 Sala nr 12
3 Sala nr 12
4 Sala nr 8
5 Sala nr 2 Sala nr 5
6 Sala nr 9
7
8

Dzwonki są wyłączone, przerwy uczniowie spędzają na boisku, na piętro

i do sali nr 31 klasy wchodzą wyłącznie z nauczycielem uczącym.

Proszę na bieżąco śledzić zmiany w dzienniku elektronicznym.

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

16 maja 2022 r. rozpoczyna się rekrutacja do szkół średnich. Obowiązuje system elektroniczny. Link do utworzenia wniosku:

https://powiatsremski.edu.com.pl/kandydat/ 

Regulamin rekrutacji, terminarz i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się na stronie szkoły w zakładce REKRUTACJA 2022/2023. 

Liceum oferuje pomoc przy złożeniu wniosku pod nr tel. 612810024.

 

Konsultacje przedmiotowe online

Informujemy, że 16 maja (poniedziałek) od godz. 17.30-18.30 odbędą się konsultacje przedmiotowe dla rodziców na platformie Teams. 

Instrukcja została wysłana w dzienniku elektronicznym.

Nieobecni nauczyciele: p. A.Drwęska, ks.M.Kubiak.

Zastępstwa na czwartek, 12 maja 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
1 i 2 Gr. Ibce J.Brygier wolna
1 IIIC A.Brzezińska wolna
3 IIIA A.Brzezińska A.Dembska (j.angielski)
8 Gr.IC A.Dembska  E.Czerniachowska cała klasa
6 i 7 IIIE J.Krąpiec wolna
8 i 9 Gr.IB J.Krąpiec wolna
4 ID A.Lehmann Biblioteka (A.Drwęska)
5 IB A.Lehmann K.Grzesiak, sala nr 2
7 IIE A.Lehmann K.Grzesiak, sala nr 11
8 IE A.Lehmann wolna
4 IB K.Sarnowska K.Wojciechowska, sala nr 9
5 Gr.IC J.Skotarczak Biblioteka A.Drwęska cała klasa
6 Gr.IID J.Skotarczak wolna
7 Gr.IIID J.Skotarczak wolna
8 Gr.IIIEF J.Skotarczak wolna
9 Gr.IIIC J.Skotarczak wolna
6 IC A.Zdunek A.Dembska zamiast lek. 8, sala nr 11
7 ID A.Zdunek Biblioteka (A.Drwęska)
1 i 2 gr.IIDC K.Czapla wolna
5 IIIC K.Czapla A.Kubska
6 i 7 gr.IIIF K.Czapla wolna
8 i 9 gr.IIID K.Czapla wolna
       

12 MAJA 2022 –MATURA BIOLOGIA–POZIOM ROZSZERZONY (sala gimnastyczna, sala nr 33)

Wyłączone z zajęć lekcyjnych są:

Sala gimnastyczna, aula, sala nr 30, sala nr 27,28, 33,34,32.

Sale zastępcze:

Nr lek. Za salę nr 27 Za salę nr 28
1 Sala nr 14
2 Sala nr 8 Sala nr 14
3 Sala nr 26 Sala nr 3
4 Sala nr 3
5 sala nr 3 Sala nr 4
6 Sala nr 3 Sala nr 6
7 Sala nr 3 Sala nr 6
8

Dzwonki są wyłączone, przerwy uczniowie spędzają na boisku, na piętro

i do sali nr 31 klasy wchodzą wyłącznie z nauczycielem uczącym.

Proszę na bieżąco śledzić zmiany w dzienniku elektronicznym.

 

 

 

 

Zastępstwa na środę, 11 maja 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
1 IIIE M.Bukowy  wolna
4 Gr.IIC M.Bukowy A.Kubska cała klasa sala nr 9
1 Gr.IIIC K.Czapla  wolna
2, 3 Gr.IIIC K.Czapla wolna
3,4 Gr.IIA A.Czubanowska J.Czeterbok cała klasa sala nr 10
5 IIIF A.Czubanowska Biblioteka (A.Drwęska)
1 Kl.”O”

UK

J.Krąpiec wolna
2,3 Gr.IIIC J.Krąpiec wolna
7 Gr.IA Ks.M.Kubiak  wolna
 8 i 9 Gr.IIE Ks.M.Kubiak wolna
2 IIA A.Lehmann  wolna
2 Kl.”O” UK M.Mroziewicz wolna
3 IIB M.Mroziewicz wolna
7 i 8 Gr.IIIA M.Roszak wolna
9 Gr.IIAB M.Roszak wolna
6 Kl.”O”

UK

M.Szczepaniak wolna
8 IB J.Skotarczak wolna
9 IIC J.Skotarczak wolna
       
       
       

11 MAJA 2022 –MATURA Z MATEMATYKI –POZIOM ROZSZERZONY (sala gimnastyczna, aula)

Wyłączone z zajęć lekcyjnych są:

Sala gimnastyczna, aula, sala nr 30, sala nr 27,28, 33,34,32.

Sale zastępcze:

Nr lek. Za salę nr 27 Za salę nr 28
1 sala nr 14
2 sala nr 14
3 sala nr 5
4 sala nr 12 sala nr 11
5 sala nr 9 sala nr 10
6 sala nr 23
7 sala nr 23
8 sala nr 23

Dzwonki są wyłączone, przerwy uczniowie spędzają na boisku, na piętro i do sali nr 31 klasy wchodzą wyłącznie z nauczycielem uczącym.

Proszę na bieżąco śledzić zmiany w dzienniku elektronicznym.

 

 

 

Zastępstwa na wtorek, 10 maja 2022 r.

Nr lekcji Klasa Nauczyciel nieobecny Zastępstwo
1 Kl. „O” UK A.Drwęska wolna
4 Gr.IA P.Dogondke  M.Mroziewicz zamiast lek. 3, sala nr 3
5 Gr.IIIB P.Dogondke wolna
6 Gr.IIIC P.Dogondke K.Kasprzyk, sala nr 14
7 Gr.IIID P.Dogondke wolna
8 Gr.IB P.Dogondke Wolna, uczniowie z gr. p. Dogondke, którzy mają etykę, lek. 9 -wolna
1 i 2 Gr.IABC H.Godlewska wolna
3 i 4 Gr.IIIB H.Godlewska wolna
     5 i 6 Gr.IIID H.Godlewska wolna
3 i 4 IE I.Kaj B.Kacza cała klasa, sala nr 6
7 i 8 IIE I.Kaj wolna
8 i 9 Gr.IIAB A.Karczewska wolna
1 i 2 Gr.IAB J.Krąpiec wolna
3 i 4 Gr.IIIB J.Krąpiec wolna
5 i 6 Gr.IIID J.Krąpiec wolna
2 i 3 Gr.IIC A.Kubska M.Bukowy cała klasa, sala nr 12
7 IIA E.Kumor-Rybka  M.Roszak (zaj. z wych) –sala nr 10
8 IIC E.Kumor-Rybka Wolna, gr. religii –lek. 9 -wolna
2 IIA J.Łuczak Wolna, gr. etyki –lek. 1 – wolna
3 IIIE J.Łuczak wolna
4 Gr.IA J.Łuczak M.Mroziewicz zamiast lek. 3, sala nr 3
5 Gr.IIIB J.Łuczak wolna
6 Gr.IIIC J.Łuczak K.Kasprzyk cała klasa 
7 Gr.IIID J.Łuczak wolna
1 i 2 IIIE A.Owczarczak wolna
3,4,5 Gr.IIIC A.Owczarczak J.Czeterbok cała klasa sala nr 22
1 i 2 Gr.IIIB M.Sokołowska-Nowak wolna
4 i 5 IB M.Sokołowska-Nowak A.Brzezińska 
5 i 6 gr.IIC K.Czapla M.Roszak cała klasa zamiast gr.IIE, gr.IIE cała klasa J.Brygier
       
       

10 MAJA 2022 –MATURA Z JĘZYKA POLSKIEGO –POZIOM ROZSZERZONY (sala gimnastyczna, aula, sala nr 33)

Wyłączone z zajęć lekcyjnych są:

Sala gimnastyczna, aula, sala nr 30, sale nr 27,28, 33,34,32.

Sale zastępcze:

Nr lek. Za salę nr 27 Za salę nr 28
1 2
2 5 2
3 11
4 11 23
5 23
6 23
7 23 10
8 23

 

Dzwonki są wyłączone, przerwy uczniowie spędzają na boisku, na piętro i do sali nr 31 klasy wchodzą wyłącznie z nauczycielem uczącym.

Biblioteka w dniu 10 maja jest nieczynna.

Prosimy na bieżąco śledzić zmiany w dzienniku elektronicznym.