Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Andrzejki Gimnazjalistów

16 grudnia 2014

 Jeśli chcesz się rozerwać i zabawić z rówieśnikami, musisz wpaść do LO! Przecież tutaj imprezy są zawsze najlepsze. Ostatnia z nich była naprawdę świetna! Odbyła się 27.11.2014r. z okazji Andrzejek, a jej celem było m.in. zintegrowanie się uczniów naszego gimnazjum.

            W związku z tym, że jestem jedną z osób należących do Samorządu Uczniowskiego, przypadło mi w udziale odpowiedzialne zadanie sprawdzania  biletów  przy wejściu. Kiedy wszyscy wypełnili aulę,  zaczęła się impreza w stylu lat 80. i 90.

Oczywiście nie mogło zabraknąć naszego ulubionego zespołu z klasy trzeciej- „Yanush”, który przez całą imprezę zachęcał nas do zabawy. Świetnie się bawiliśmy przy rytmach różnych remixów, hitów tego roku, no i oczywiście – Disco Polo w wykonaniu wyżej wspomnianego zespołu.

Każdy uczestnik zabawy otrzymał cukierek z wróżbą andrzejkową. Było przy tym sporo śmiechu.  Z innych wróżb przygotowanych przez drugie klasy mogliśmy się dowiedzieć, jak będzie miał na imię nasz partner lub partnerka oraz czy będziemy bogaci, sławni itp. Niektórych naprawdę zdziwiły przepowiednie, lecz nie jesteśmy tacy przesądni, by w nie bezgranicznie wierzyć.

Zaraz po tym ochoczo zabraliśmy się do tańca. Mijały kolejne minuty i godziny, a my wciąż nie schodziliśmy z parkietu. Doczekaliśmy się kolejnych występów zespołu „ Yanush” , a także zatańczyliśmy belgijkę. Wybraliśmy nawet królową i króla balu. Naprawdę nam się podobało! Uczniowie i uczennice klasy trzeciej pokazywali nam kroki do tańca, a my z dziką radością  je powtarzaliśmy. To było bardzo zabawne i ciekawe!

Tańczyliśmy i integrowaliśmy się jednocześnie. Większość z nas miała na sobie odlotowe przebrania w stylu lat 80. i 90.   Myślę, że każdy, kto przyszedł na dyskotekę,  miał równie dobre wrażenia jak ja. Mam nadzieję, iż jeszcze nieraz będziemy mieli okazję razem poszaleć w auli szkolnej. Była to moja pierwsza dyskoteka w nowej szkole i nie ostatnia. Okazała się ona najlepszą dyskoteką w moim życiu!

 

                                                                                   Asia kl. I B Gim.

 

galeria