Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Bal duchów i zjaw

5 listopada 2015

W czwartek 29 października 2015r. w szkolnej auli odbyła się dyskoteka połączona z „chrztem” pierwszych klas gimnazjum. Motywem  przewodnim imprezy były duchy, zjawy i upiory. Prawie wszyscy mieli na sobie stroje zgodne z tematyką zabawy, a co niektórzy dopracowali charakteryzację twarzy do perfekcji , wzbudzając tym samym  przerażenie u pozostałych.     

Na początku odbył się chrzest, który prowadziła Zuzia Skotarczak z klasy 3B Gimnazjum oraz pani Ania Springer i pani Ania Lehmann- opiekunki samorządu uczniowskiego. Pierwszaki sprawdziły się w  dwóch konkurencjach : piciu mleka jak koty oraz skokach w workach. Następnie  złożyły przysięgę przed samym panem dyrektorem i zostały mieczem przez niego pasowane na prawowitych uczniów gimnazjum. Po tym jakże ważnym wydarzeniu dla nowych członków szkoły zaczęła się dyskoteka.  

Dj-ami byli dwaj uczniowie z klasy 3A: Adrian i Antek, którzy prezentowali  najpopularniejsze utwory. Tańczenie przy nich było wielką przyjemnością. Każdy bawił się świetnie i nie myślał o odpoczynku.  Krzesła otaczające salę stały puste. Po pewnym czasie na scenie zagościł zespół ,,YANUSH  DISCO PROJECT'', który zaprezentował kilka przebojów.  Chłopaki dały naprawdę wielki popis swoich umiejętności. Nie obyło się również bez tańca, w którym uczestniczyli wszyscy zgromadzeni uczniowie. Tym tańcem była belgijka. Zabawa była przednia.   

                                                                                                                                                                                                                                Cała impreza miała charakter nie tylko rozrywkowy, ale również integracyjny. Mieliśmy okazję poznać starszych uczniów gimnazjum, a nawet liceum. Dyskoteka bardzo nam  się podobała i z chęcią  uczestniczyć będziemy w następnej.Organizatorami tej świetnej imprezy był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami.  Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i na pewno na długo zapamiętają ten październikowy wieczór.

 

 

 Zuzanna Statucka  kl. I B Gim.

 Anna Wencka    kl. I B Gim.

Amadeusz Kramm  kl. I B Gim.

 

Galeria