Barwy Wolontariatu

26 lutego 2019

6 lutego 2019 r. na zaproszenie Marszałka Województwa p. Marka Woźniaka wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunkami p. Katarzyną Wojciechowską i p. Marią Szczepaniak wzięli udział w podsumowaniu wojewódzkiego konkursu Barwy Wolontariatu w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu. W ten sposób uhonorowano wcześniej nagrodzonych wolontariuszy. Przypominamy, że w kategorii Wolontariat Zespołowy nasi szkolni Śremscy Migacze otrzymali wyróżnienie ( był tylko jeden laureat i jedno wyróżnienie). My wiemy ,że są wyjątkowi – tym bardziej cieszymy się, że zauważyli to również inni. Podziękowania  wręczyła m.in. p. Marzena Wodzińska- członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Jeszcze raz dziękowała wszystkim wolontariuszom za ich bezinteresowną pomoc.  Dołączamy się do tych podziękowań.  Jesteśmy dumni z naszych wolontariuszy,  którzy w naszej szkole stanowią liczną grupę i pomagają w Domu Pomocy Społecznej, w przedszkolu, w świetlicach terapeutycznych oraz uczestniczą w akcjach charytatywnych.