Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Certyfikaty Cambridge English -zdalne spotkanie dla rodziców i uczniów

8 grudnia 2022

Informujemy, że spotkanie z przedstawicielem centrum egzaminacyjnego British Council dla rodziców i uczniów zainteresowanych zdobyciem płatnych, międzynarodowych certyfikatów językowych odbędzie się zdalnie na platformie Zoom w dniu 16 grudnia (piątek) o godz. 18.00. Podczas spotkania zostanie przedstawione zestawienie egzaminów międzynarodowych z egzaminem maturalnym oraz ogólna certyfikacja. Będzie to doskonała okazja do zadania pytań na temat certyfikatów i sesji egzaminacyjnych.

Spotkanie organizujemy na prośbę rodziców i uczniów z klas trzecich i czwartych. Zapraszamy jednak wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zapoznać się z możliwością zdobycia międzynarodowego certyfikatu językowego przez licealistów.

Uczniowie naszej szkoły od 5 lat mają możliwość uczestniczenia w darmowych sesjach próbnych certyfikatów Cambridge. LO uczestniczy w programie ADDvantage w ramach współpracy z British Council. Pretesting (sesja próbna) w naszej szkole odbywa się dwa razy w roku szkolnym i w każdej sesji ponad 100 uczniów może sprawdzić swoje umiejętności językowe. Testy wysyłane są do Cambridge. Uczeń otrzymuje wynik i recenzję od egzaminatora.

Link do spotkania został wysłany do wszystkich rodziców w dzienniku elektronicznym. Zapraszamy!