Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

DZIEŃ CHŁOPCA

5 października 2014

 DZIEŃ CHŁOPCA

Jak co roku dzień ten obchodzony był  w naszej szkole w sposób wyjątkowy.  Już po raz kolejny kobiece jury wybierało Mistera Szkoły- chłopaka, który zachwyca oryginalnością, wyglądem i aparycją. Zgromadzona na boisku społeczność szkolna z uwagą śledziła  występy ponad 20 kandydatów na Mistera. Mogła podziwiać umięśnionych, „wytatuowanych” wzorami matematycznymi, przybyłych na rowerze, motorze czy własnych nogach wspaniałych chłopaków. Jury miało trudne zadanie, bo faworytów było wielu. Przyznało jednak następujące  tytuły:

MISTER SZKOŁY- FRANEK JURGA  vel  TARZAN –  kl. III gimnazjum  ( w dużym stopniu w prezentacji pomogli mu chłopcy z klasy, którzy stworzyli niezapomniany band)

WICEMISTER- JĘDRZEJ WOJCIECHOWSKI  vel  INDIANA JONES, który wjechał na scenę na swym rumaku (rowerze)– kl. I D LO

WICEMISTER- ADAM  MAŁKOWSKI – kl. III E- oczarował publiczność nie tylko swoim wyglądem, ale też motorem, a przede wszystkim uroczymi koleżankami – policjantkami

Po  części rozrywkowej odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na prawowitych  uczniów naszej szkoły. Dyrektor p. P. Mulkowski niczym król w symboliczny sposób przyjął  ich do grona podopiecznych i życzył samych sukcesów. 

Pomimo deszczowej pogody wszyscy bawili się wyśmienicie i wypełniali gromkimi brawami  oraz śmiechem przestrzeń boiska szkolnego. 

 

GALERIA