Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Dzień Kariery

30 września 2019

26 września w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie studentów- naszych absolwentów  z uczniami klas maturalnych, którzy wybór własnej drogi życiowej mają jeszcze przed sobą. Zebranych w auli gości i młodzież przywitała-  dyrektor szkoły, p. Agnieszka Dembska oraz organizatorka Dni Kariery-  p. Maria Szczepaniak. Byli to:  Karol Kozak – student zarządzania projektami, Monika Maćkowiak– studentka turystyki i rekreacji , Agata Kozielczyk – studentka położnictwa,Paulina Radziejewska– studentka dziennikarstwa, Ewa Maćkowiak– studentka energetyki, Anita Labrzycka– studentka medycyny, Cecylia Byszewska – studentka ratownictwa medycznego, Daria Dudziak– studentka budownictwa, Paula Kałucka– lek. stomatolog, Kornelia Mulkowska – studentka automatyki i robotyki, Karolina Bykowicz– studentka prawa, Izabela Śmiejczak– studentka prawa, Jacek Golimowski– student strategii biznesu i polityki gospodarczej, Kacper Kossakowski – student farmacji, Karolina Majda– studentka – studentka zarządzania państwem, Maja Ławniczak– studentka psychologii, Martyna Czaplicka– studentka kierunku prawno- ekonomicznego, Aleksandra Bartkowiak– studentka socjologii, Marta Radziejewska– studentka strategii biznesu i polityki gospodarczej oraz Paweł Wolniewicz-student leśnictwa.

Spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej z nich zaproszeni absolwenci przypomnieli sobie szkolne czasy, kiedy byli wywoływani do odpowiedzi. Tym sposobem każdy z zaproszonych gości zaprezentował wybrany przez siebie kierunek studiów. W drugiej części uczniowie mieli szanse  zadać bardziej szczegółowe pytania, dotyczące profesji, którą są szczególnie zainteresowani. Dzień Kariery w naszej szkole  pozwolił upewnić się, że nasi absolwenci to osoby aktywne i kreatywne, które z chęcią dzielą się swą wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie dziękujemy!