Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Już wkrótce wielki KONCERT!

20 marca 2014

Już wkrótce, bo 4 kwietnia o godz. 18.00 na boisku  Zespołu Szkół Ogólnokształcących odbędzie się wielki KONCERT CHARYTATYWNY, którego organizacja związana jest z wyjątkową okazją: razem z Fundacją „Mam marzenie” będziemy mogli spełnić marzenie jednego z jej podopiecznych!

W koncercie udział wezmą uczniowie i absolwenci szkoły, ale również… uczestnicy programu „The Voice of Poland”! Spotkać będzie można na terenie ogólniaka Jagodę Kret, Aro Kłusowskiego, Michała Grobelnego, Maię Lasotę, siostry Hybiak, Martę Maksimiuk, Joannę Smajdor i Michała Malickiego.

Taka atrakcja dla mieszkańców Śremu to z pewnością nie jest codzienność, więc zapraszamy do udziału w akcji wszystkich ludzi wielkiego serca: bilety – cegiełki kosztują jedynie 10 zł i nadal są do nabycia w sekretariacie szkoły, w księgarniach (Przy Rynku i Eureka) oraz w kwiaciarni „Molucella” przy ul. 1 Maja. Patronat nad koncertem przyjęli Burmistrz Śremu oraz Starosta Powiatu Śremskiego, a wśród sponsorów strategicznych znajdujemy wiele znaczących firm. O wszystkim dowiedzieć się można z plakatów przygotowanych przez absolwenta Liceum  Adriana Olebińskiego – zapraszamy do GALERII.  Mamy nadzieję, że pogoda dopisze, a boisko szkolne okaże się przestrzenią zbyt małą, by pomieścić ludzi pragnących pomagać chorym dzieciom i – przy okazji –posłuchać dobrej muzyki w doborowym towarzystwie! Serdecznie zapraszamy!