Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Kolejne sukcesy naszych sportowców!

20 grudnia 2012

              12 grudnia 2012r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych odbyły się Mistrzostwa Powiatu Śremskiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:  Michał Skrzypczak, Mikołaj Wierzbiński, Michał Dudziński, Jakub Simon, Arkadiusz Giernacki, Michał Małaszczuk, Kacper Meissner wywalczyła pierwsze miejsce. Dzięki tej wygranej będą reprezentowali nasz powiat w zawodach rejonowych, które odbędą się w lutym.

                                                                Serdecznie gratulujemy sukcesu!

           W piątek, 14 grudnia 2012r w klubie szachowym ,,Piast” odbyły się Mistrzostwa Powiatu Śremskiego w szachach drużynowych. Po rozegraniu ośmiu emocjonujących rund, drużyna naszej szkoły w składzie: Emilia Brewka, Iga Lechowicz, Szymon Grabny, Jakub Simon zdobyła pierwsze miejsce. W marcu będą oni reprezentować nasz powiat w Mistrzostwach Wielkopolski.Trzymamy kciuki!
                                                                                                                          

                                                                               Katedra Wychowania Fizycznego.