Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Kolejne sukcesy naszych uczniów!

15 marca 2012

Niedawno gratulowaliśmy sukcesu Julii Bartkowiak z klasy III g, a już dzisiaj z przyjemnością możemy zawiadomić o kolejnych wysokich lokatach uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w konkursach – tym razem w historycznym i chemicznym!

We wtorek, 13 marca, uczennica klasy III Gimnazjum Dwujęzycznego Karolina Świdurska po raz drugi zakwalifikowała się do finału Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, organizowanego od 16 lat przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski. W roku poprzednim Karolina pomyślnie przeszła zmagania finałowe i została laureatką wspomnianego konkursu – mamy nadzieję ( i trzymamy kciuki), że podobnie stanie się w tegorocznej edycji!

Serdeczne gratulacje należą się również uczniowi klasy III b naszego liceum, Piotrowi Stępie, który wczoraj zajął drugie miejsce w X Regionalnych Zawodach Chemicznych w Krotoszynie. Gratulujemy obojgu sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!