Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

KONKURS „BĄDŹMY ZDROWI”

24 października 2014

 Dnia 23 października 2014 odbył się finał Turnieju wiedzy o zdrowym stylu życia oraz sprawności fizycznej, organizowanym w ramach projektu ,,Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy”. Głównymi organizatorami byli Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Śremie i Gimnazjum nr 1.

Konkurs ten był skierowany dla uczniów I i II klas gimnazjalnych, a  naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas drugich w składzie:
Olga Łabutka
Alicja Śniegocka
Julia Golec
Paulina Szczepaniak
Tatiana Wojna
Jagoda Kuflińska
Stanisław Jurga
Michał Piorunowski
 
Zadaniem drużyny było wzięcie udziału w konkursie wiedzy na temat zdrowego stylu życia oraz w „Biegu po zdrowie” na dystansie ok. 1000m.
 
Drużynowo uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w konkursie wiedzy i III miejsce w „Biegu po zdrowie”.
 
Natomiast indywidualnie Jagoda Kuflińska zdobyła I miejsce, Tatiana Wojna zdobyła II miejsce w biegu dziewcząt, a Olga Łabutka zajęła II  miejsce , Alicja Śniegocka zajęła III miejsce w konkursie wiedzy.
 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!