Koszykarki – Mistrzyniami Powiatu

9 marca 2018

Reprezentacja dziewcząt w piłce koszykowej naszego liceum po raz 21 uczestniczyła w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna wygrała zdecydowanie mecz eliminacyjny w grupie z reprezentantkami Zespołu Szkół Technicznych i tym samym weszła do finału rozgrywek.

 W meczu o I miejsce nasze zawodniczki rozgromiły drużynę Zespołu Szkół Technicznych, zdobywając dużą przewagą punktów tytuł Mistrza Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt i zakwalifikowały się do dalszych eliminacji wojewódzkich.

Naszą szkołę reprezentowały:

  1. Wawrzyniak kl. IIId (kapitan zespołu), D. Dworczak kl. Ib, E. Sznura kl. Ie, J. Kuflińska kl. IIa, J.Matuszewska kl. IIa, K. Mroczek kl. IIIc, A.Gawarecka kl . IIIc, P.Zimowska kl.IIId, P. Szczepaniak kl.IIId.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun grupy: M.Roszak