Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

KOSZYKARZE NA PODIUM

11 marca 2017

Dnia 2 marca 2017 roku reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w etapie rejonowym Licealiady Szkolnego Związku Sportowego w piłkę koszykową mężczyzn. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie. Nasza drużyna wylosowała grupę B z drużyną gospodarzy. W grupie A występowali zawodnicy z Liceum Ogólnokształcącego ze Środy Wielkopolskiej, Gniezna i Szkoły Politechnicznej z Wrześni. Przegraliśmy mecz z Jarocinem i musieliśmy obejść się smakiem walki o awans do półfinału województwa. Grupę A wygrało Gniezno- bez porażki, druga Września i na ostatnim Środa Wielkopolska. Rozegraliśmy mecz o 3 miejsce z wrzesińską Szkołą Politechniczną, który ze spokojem wygraliśmy i możemy poszczycić się brązowym medalem zawodów. GRATULACJE DLA KOSZYKARZY I PANA TRENERA MARIUSZA KOCIEMBY!