Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Koszykarze w wyśmienitej formie

15 lutego 2013

Dnia 8 lutego w Jarocinie reprezentacja naszej szkoły w piłce koszykowej chłopców po cyklu meczów eliminacyjnych wystąpiła w Finale Województwa Wielkopolskiego Poznań – Wschód XIV Licealiady i zajęła tam drugie miejsce, przegrywając spotkanie finałowe z reprezentacją ZSO Gniezno (wynik spotkania – 50:53). W zawodach tych trzecie miejsce zajęli gospodarze – ZSO z Jarocina, a czwarte – licealiści z Wrześni. Opiekunem zawodników był pan Mariusz Kociemba.

A oto skład reprezentacji:

Krzysztof Szczepanik (IIId), Bartłomiej Karliński (IIId),

Dominik Formaniak (IIId), Jakub Ossentowski (IIIc),

Maciej Różański (IIf), Jakub Simon (Id),

Krzysztof Klak (IIc),

Tymoteusz Ławniczak (IId).

Zapraszamy do galerii – tam znajdziecie kilka fotek naszej drużyny i nie tylko.