Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Krótko o tegorocznych egzaminach maturalnych…

4 maja 2012

Zaledwie kilka dni temu, bo 27 kwietnia żegnaliśmy tegorocznych absolwentów naszej szkoły, a już dziś – 4 maja – przystępują oni do pierwszego egzaminu dojrzałości- z języka polskiego. W bieżącym roku do matury przystępuje 199 uczniów z 7 klas i zdawać będą oni pisemnie aż 15 przedmiotów:

– język polski                        – język angielski                   – język niemiecki

– język francuski                  – język rosyjski                      – matematyka

– historia                              – historia sztuki                     – WOS

– biologia                             – chemia                                – fizyka

– geografia                          – informatyka                         – historia muzyki

Ciekawostką jest fakt, że dzisiaj w naszej szkole  absolwent z lat ubiegłych jako jeden z 92 maturzystów w Polsce podejdzie do egzaminu z wiedzy o tańcu!  I temu rodzynkowi,  i wszystkim innym tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia podczas egzaminów oraz uzyskania jak najlepszych wyników, które umożliwią studiowanie na wybranych kierunkach! Trzymamy kciuki!!!