Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

LO na Śremsongu

9 lipca 2014

 SUKCES OLI WROTYŃSKIEJ

 

OLA WROTYŃSKA (2C) otrzymała wyróżnienie, nominacje do Koncertu Galowego oraz Nagrodę Główną – STATUETKE XXIII OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI RELIGIJNEJ ŚREMSONG 2014. Zdobyła także wyróżnienie, nominacje do Koncertu Galowego oraz Nagrodę Główną  z Zespołem Wokalnym ze Studio Piosenki "Melody". Zespół prowadzony jest przez naszą absolwentkę Julię Bartkowiak. Zespół liczy 20 osób i oprócz Oli śpiewają w nim: Patrycja Łasińska(1A), Monika Maćkowiak (1A), Iza Wojciechowska (1B) oraz Ola Marciniak (1D). Gratulujemy!

 

Wśród tegorocznych Gości ŚREMSONGU’ 2014 był także ZESPÓŁ z naszej szkoły w składzie: Patrycja Łasińska (1A); Karolina Bykowicz (1A); Monika Maćkowiak (1A); Afrodyta Mizgalska (1A); Marta Konieczna (1B); Karolina Kręcichwost (1B); Iza Wojciechowska (1B); Kacper Karman (1D); Ola Marciniak (1D); Ola Wrotyńska (2C); Ania Czaplicka (2F); Julia Paterczyk (I Gim A); Michał Mazur (III Gim) oraz Arek Włodarczak (III Gim). Gratulujemy!

 

Wyróżnienia specjalne ŚREMSONGU’2014:

 

  • Wyróżnienie DYREKTORA GIMNAZJUM DWUJĘZYCZNEGO I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO  IM. GEN . JÓZEFA WYBICKIEGO W ŚREMIE PANA PIOTRA MULKOWSKIEGO – przyznane przez jury młodzieżowe uczniów naszej szkoły – Bożenę Panas, Piotra Nowickiego, Jędrzeja Urbaniaka, Jacka Golimowskiego i Michała Mazura otrzymał ANDRZEJ PŁUCINICZAK Z GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W PRZEMĘCIE.

 

  • Wyróżnienie STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W ŚREMIE wręczone przez Panią Gabriele Wasielewską otrzymała PANI ILONA ZACHARIASZ, INSTRUKTORKA ZESPOŁU ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ŚREMIE.

 

 

ŚREMSONG’ 2014. FOTO RELACJA