Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Mister Szkoły

2 października 2016

Mamy kolejnych MISTERÓW szkoły!
30.września- jak co roku w Dzień Chłopca Samorząd Gimnazjalny oraz Licealny przygotował z tej okazji na boisku szkolnym imprezę. Śmiechu było co niemiara. Prawie każda klasa wystawiła swojego kandydata do wyborów Mistera. Rywale prześcigali się w pomysłowości. Chłopcy prężyli się, finezyjnie tańczyli, odgrywali zabawne skecze lub brawurowo wjeżdżali na dziedziniec szkoły , czy to samochodem, czy na słoniu, czy na traktorku. Mogliśmy na scenie podziwiać m.in. Pokemona, Bałwanka Olafa, Putina, Donalda Trumpa, Tarzana, Presleya, hydraulika, lekarza, komandosa, czy rolnika. W prezentację kandydatów zaangażowane były całe klasy, robiące wielokrotnie cudowne tło dla swego Mistera. Jury złożone z opiekunek i działaczek Samorządów ( p. E.Nowak-Polska, p. K.Sarnowska, p. A. Springer, p. A. Owczarczak, Dominika Kozłowska, Ola Bandurowska, Asia Rubach) miało bardzo trudne zadanie, bo poziom występów zaskoczył profesjonalizmem. Ostatecznie po burzliwych naradach wybrano MISTERA GIMNAZJUM- został nim PAWEŁ LIDKE z kl. II A Gim.
oraz MISTERA LICEUM- ten tytuł przyznano MIKOŁAJOWI MĄKOWSKIEMU z kl. II B LO
Tytuły WICEMISTERÓW trafiły w ręce:
PAWŁA RUBACHA KL. I A GIMNAZJUM
JANKA TRZCIŃSKIEGO KL. I B LO
MIKOŁAJA DWORCZAKA KL. II D LO
ALANA BANASIKA KL. III A LO
KRYSTIANA SKOTARCZAKA KL. I E LO
Imprezę , błyskotliwie jak zawsze, poprowadził Patryk Filipiak. Sprzętem zajął się nieoceniony Kuba Giersz z pomocą Karola Darny. Fotograficzny rejestr występów z kolei zawdzięczamy Weronice Chrabąszcz.
Gratulujemy szczególnie Misterom, ale i wszystkim, którzy wystąpili na scenie, pokazując swój talent aktorski, pomysłowość, odwagę, no i cudowny dystans do siebie!