Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

ODWIEDZINY U MIESZKAŃCÓW DPS W PSARSKIEM

15 stycznia 2016

14 stycznia zgodnie z tradycją naszej szkoły przedstawiciele młodzieży wraz z pedagog szkolną p. Marią Szczepaniak  i  katechetą p. Januszem Skotarczakiem odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Psarskiem. Przygotowany program artystyczny, na który składały się kolędy i pastorałki  został gorąco przyjęty przez mieszkańców. Na zakończenie uczniowie każdego mieszkańca obdarowali czekoladą i życzyli pomyślności w Nowym Roku!  Seniorzy w ramach podziękowań zaśpiewali dla nas  Życzymy, życzymy…

Za rok na pewno też udamy się na wspólne śpiewanie kolęd.

Dziękujemy za przygotowanie występu:

Michałowi Mazurowi                  Dominice Kozłowskiej,
Filipowi Pijackiemu                      Darii Dudziak,
 Malwinie Płociennik                    Oli Migdalskiej,
Marcie Nikityn                               Oldze Garstce,
Michalinie Górkiewicz

oraz wszystkim uczniom, którzy wsparli naszą akcję słodkim podarunkiem!

GALERIA

ODWIEDZINY U MIESZKAŃCÓW DPS W PSARSKIEM

30 stycznia 2014

 28 stycznia zgodnie z tradycją naszej szkoły przedstawiciele młodzieży wraz z pedagog szkolną Marią Szczepaniak  i księdzem katechetą Krzysztofem Gogółem odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Psarskiem. Przygotowany program artystyczny, na który składały się kolędy, pastorałki oraz poezja został gorąco przyjęty przez mieszkańców. Na zakończenie uczniowie każdego mieszkańca obdarowali czekoladą i życzyli pomyślności w nowym Roku 2014! . Mieszkańcy w ramach podziękowań zaśpiewali dla nas  Życzymy, życzymy…

Za rok na pewno też udamy się na wspólne śpiewanie kolęd.

Dziękujemy:

Julii Paterskiej- skrzypce

Jackowi Golimowskiemu- gitara

Michałowi Mazurowi-  flet poprzeczny

Arkadiuszowi Włodarczakowi- perkusja

Patrycji Łasińskiej-  śpiew

Karolinie Bykowicz-  śpiew

Klaudii Klemenskiej- śpiew

Kornelii Mulkowskiej- śpiew

 Adrianie Klat-  śpiew

Aleksandrze Marciniak-  śpiew

Dominice Kozłowskiej- śpiew

Jakubowi Zielińskiemu- kamera

 

galeria