Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Poniedziałkowy Event Ossy i Świerada przedstawia: Costume Play Day

11 października 2012

Jak to przy poniedziałku, ruszamy z nowym eventem – to już szósty z kolei – systematyczność kluczem do sukcesu. Tym razem macie szansę wcielić się w ulubioną postać ze świata filmu, kreskówki, muzyki, gier czy choćby anime na naszym "Costume Play Day". Aby nie przeginać u nauczycieli tym razem –  bez nagrody za najlepszy kostium, ale chyba nie o to tu chodzi? Pomysł podsunął nam jeden z uczniów naszej szkoły, ale rozszerzyliśmy go tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w wydarzeniu i zachęcamy do wspólnej zabawy. Oczywiście strzelimy sobie pamiątkową fotkę :).
Podziękowania dla zarządu strony naszej szkoły, która zgodziła się umieścić tą notkę. Do zobaczenia w poniedziałek!


 

                                               J.Ossentowski i  M. Świerad