Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Prezent na Gwiazdkę

27 grudnia 2017

20.12.2017 roku gościliśmy w naszej szkole Krzysia i Michałka wraz z ich Mamą-Anią. Chłopcy mają 4 latka i cierpią na mózgowe porażenie dziecięce. Społeczność gimnazjalna i licealna włączyła się w akcję pomocy pani Ani, która potrzebuje pieniędzy na ciągłą rehabilitację synów, ortezy dla nich oraz inne sprzęty medyczne pozwalające lepiej im się rozwijać. U progu szkoły powitał naszych małych gości orszak Gwiazdora. Miło było zobaczyć uśmiechy na buźkach chłopców i zaciekawienie w ich oczkach. Krzysiu i Michałek zwiedzili sale lekcyjne, spotkali się z uczniami oraz nauczycielami w auli, wysłuchali świątecznych piosenek w wykonaniu licealistów i pod choinką znaleźli wspaniałe prezenty. Gwiazdorek był bardzo hojny dla nich i przyniósł im bogate podarki. Pani Ania serdecznie podziękowała wszystkim darczyńcom o dużych sercach- zarówno pracownikom, jak i uczniom. Organizatorkami akcji pomocy dla synów Pani Ani, absolwentki naszego Liceum, były Panie Anna Springer i Joanna Jankowiak.