Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Sukcesy licealistów w pływaniu i siatkówce.

30 listopada 2012

Po zdobyciu I miejsca w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu sztafetowym reprezentacja naszej szkoły w dniu 16 listopada b.r. wystąpiła w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego na pływalni Term Maltańskich w Poznaniu. W finale startowały 42 sztafety ze szkół ponadgimnazjalnych  województwa wielkopolskiego –  po niezwykle zaciętej rywalizacji sztafeta naszego ogólniaka zajęła ostatecznie VI miejsce w Wielkopolsce.

A oto skład wspomnianej  reprezentacji:

                               dziewczęta                                                             chłopcy

                1. Katarzyna Kuta  kl. 3c                                     1. Marek Kozielczyk  kl. 3d

                2. Joanna Genderka kl.  3b                                 2. Mateusz Musielak kl.  3d

                3. Małgorzata Jędrzejak kl.  1b                           3. Dawid Wojciechowski kl.  2d

                4. Paulina Stefaniak kl. 3a                                  4. Oskar Frąckowiak kl. 1d

                5. Honorata Konon kl.  2c                                   5. Igor Chrzanowski kl.  1e

                6. Zuzanna Sadzikowska kl. 1b                          6. Bartosz Barwiński kl. 2d   

Natomiast 17 listopada 2012r. odbyła się VI edycja Śremskiej Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców, organizowanej przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy ( MOS) w Śremie. Reprezentacja naszej szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych zajęła I miejsce. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Katarzyna Kuta III c,  Marta Sażalska IIId, Emilia Kałka IIIb, Agata Włodarczak IIIb, Dagmara Idkowiak Ia, Anna Czaplicka Ie, Anita Labrzycka Ib, Lidia Adamczak Ib, Iga Lechowicz Ib, Olga Tobys Ib. Opiekunem drużyny jest p. Anna Karczewska.
Drużynę chłopców tworzyli:  Michał Skrzypczak IIIc, Michał Dudziński IIIb,  Michał Małaszczuk IIIc, Mikołaj Wierzbiński IIIc, Patryk Przybylski IIb,  Mikołaj Majsner IIIe. Opiekunem drużyny jest p. Janusz Brygier. Zawodnikom i katedrze W-F gratulujemy sukcesów i życzymy wielu dalszych!