Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Sukcesy naszych uczniów w konkursach powiatowych.

29 listopada 2012

W październiku w naszej szkole został ogłoszony konkurs fotograficzny dla uczniów gimnazjum nt. profilaktyki HIV/AIDS. Temat brzmiał :,, Młodość – Bezpieczeńtwo – HIV’’ , a zadaniem konkursowym było wykonanie fotografii przedstawiającej bezpieczne zachowania chroniące przed zakażeniem wirusem HIV.

Najciekawszą fotografią okazała się praca Marty Gizy  z kl.II  Gimnazjum Dwujęzycznego i to ona właśnie reprezentowała szkołę w etapie powiatowym.

Dnia 28 listopada 2012 nastąpiło podsumowanie powiatowego etapu konkursu przez jego organizatorów  i ogłoszenie wyników: praca Marty zajęła w nim  I miejsce!  

                                                                                          Serdecznie gratulujemy!!!

                                                                                                         

W listopadzie ogłoszony został regulamin Powiatowej Olimpiady nt. AIDS/HIV pt.:

,, Świadomy zagrożenia HIV/AIDS – bardziej bezpieczny!”

Zadaniem konkursowym było napisanie scenariusza akcji promocyjnej, ktorą będzie można  zorganizować w szkole z okazji ,,Światowego Dnia AIDS.’’  Spośród prac, które przygotowali uczniowie naszego liceum, najciekawszą okazał się scenariusz  napisany przez Anitę Labrzycką i Lidię Adamczak z kl. IB, który dalej reprezentował szkołę w eliminacjach powiatowych.

Dnia 28 listopada 2012r. nastąpiło podsumowanie olimpiady i ogłoszenie wyników etapu powiatowego. Scenariusz Anity i Lidki okazał się najlepszy, uczennice zajęły I miejsce wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

                                                Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

                                                                                             

                                                                                                          Justyna Żeleźna