Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

SUKCESY TEOLOGICZNE

14 kwietnia 2015

XXI WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ

 

15 marca br. zakończył się w Poznaniu etap rejonowy XXI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY RELIGIJNEJ – POZNAŃ 2015. Wzięło w nim udział przeszło 200 uczniów z całego województwa. Do etapu finałowego zakwalifikowało się 18 uczniów. W grupie finalistów konkursu znalazły się JULIANNA JANKOWSKA z klasy III oraz ALICJA ŚNIEGOCKA z klasy IIa naszego Gimnazjum Dwujęzycznego. Finał Konkursu odbędzie się 18 kwietnia w Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.

Gratulacje i powodzenia w finale!

 

 

 

XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

                                                                                             

24 marca 2015r. odbyły się eliminacje szkolne w ramach XIX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ. Wzięło w nim udział 7 uczniów naszej szkoły. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowały się: PAULINA WOJTKOWSKA (IIIa); WERONIKA JAKUBOWSKA (IIIa) oraz KATARZYNA KRAJEWSKA (IIIa). Etap diecezjalny odbędzie się 21 kwietnia br. w Poznaniu.

Gratulacje i powodzenia na etapie diecezjalnym!

 

                                                                                              Janusz T. Skotarczak

SUKCESY TEOLOGICZNE

4 stycznia 2013

Sukcesy Teologiczne

 

Liceum Ogólnokształcące

Do etapu wojewódzkiego XXIII OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ LEGNICA 2013 zakwalifikowała się ZUZANNA JANKOWSKA z klasy IID

Gimnazjum Dwujęzyczne

Do etapu rejonowego XIX KONKURSU WIEDZY RELIGIJNEJ POZNAŃ 2013

zakwalifikowali się:  MARCIN ROZMIAREK z II Gim, JULIANNA JANKOWSKA z I Gim oraz PAWEŁ WOLNIEWICZ z II Gim. Gratulujemy!