Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Św. Mikołaj w naszej szkole!

31 grudnia 2015

 7 grudnia w naszej szkole pojawił się cały tłum  świątecznych  postaci. Królowały św. Mikołaje  wraz ze Śnieżynkami, Reniferami i Elfami.

Ten wesoły orszak  już od drzwi wejściowych radosnym okrzykiem witał wszystkich przybywających do szkoły na pierwszą godzinę lekcyjną.  Życzył  także miłego oczekiwania Świąt, a co najważniejsze rozdawał słodkie niespodzianki. 

Tak pięknie rozpoczęty dzień cieszył wszystkich, nie tylko uczniów, ale i nauczycieli. Podczas  przerw  rozbrzmiewały dźwięki  szlagierów świątecznych.

Całą akcję budowania nastroju  bożonarodzeniowego zawdzięczamy Samorządowi Uczniowskiemu. Jego przedstawiciele świetnie spisali się nie tylko w tej inicjatywie. Kilka dni wcześniej w akcji  Góra Grosza  zebrali wśród  naszej społeczności  347,50zł.  Pieniądze  z tej ogólnopolskiej zbiórki przeznaczone zostaną  na pomocdzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

 

                                                        Opiekunki Samorządu Uczniowskiego