Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Światowy Dzień bez Tytoniu

28 maja 2014

 W dniu 27 maja odbył się happening organizowany w ramach obchodów ,,Światowego Dnia bez Tytoniu”, w którym udział wzięli także uczniowie naszej szkoły z klasy I A. W ramach przygotowania do happeningu został ogłoszony konkurs, którego celem było kształtowanie postaw i zachowań przeciw tytoniowych wśród uczniów oraz propagowanie mody na niepalenie.

Nasi uczniowie przygotowali bardzo bogaty program artystyczny, hasła o treści antynikotynowej oraz charakterystyczny ubiór.

Na zakończenie happeningu, komisja konkursowa ogłosiła wyniki – uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych. 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za chętny udział w akcji, która zachęca do wyboru zdrowego stylu życia wolnego od dymu tytoniowego.

 

Galeria