Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Targi Edukacyjne 2015

26 marca 2015

Podczas Targów Edukacyjnych, które odbyły się w miniony weekend, mieliśmy okazję zaprezentować ofertę naszej placówki. W piątek, 20 marca, swoje propozycje demonstrowało Gimnazjum Dwujęzyczne w Śremie: poza stoiskiem można nas było obejrzeć również na scenie podczas występu tancerek z klasy Ic gimnazjum.

Druga część prezentacji miała miejsce następnego dnia w Zespole Szkół Politechnicznych. Tym razem to Liceum Ogólnokształcące zaskoczyło wszystkich propozycją klasy językowej, w której uczniowie będą mieli możliwość nauki języka japońskiego. Można było spotkać „Japonki” z naszej szkoły, które bez wątpienia stanowiły jedną z większych atrakcji targów. Kandydaci mogli wziąć też udział w konkursie, którego wyniki zostaną ogłoszone podczas Drzwi Otwartych w naszej szkole (28 marca), na które już teraz serdecznie zapraszamy przyszłych gimnazjalistów i licealistów.

W targi zaangażowało się wielu nauczycieli, ale także uczniów. Relacja fotograficzna znajduje się na facebooku, a także w naszej galerii.

Galeria –  oferta Gimnazjum 

Galeria – oferta LO

                                                                  Julia Frąckowiak, Julka Marciniak (III gim)