Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

UNIWERSYTET W TWOJEJ SZKOLE

18 grudnia 2014

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w ligach przedmiotowych. Są to konkursy międzyszkolne w ramach projektu „Uniwersytet w Twojej Szkole”, realizowanego we współpracy z UAM w Poznaniu. W projekcie biorą udział szkoły z całej Wielkopolski. Jednym z elementów projektu są międzyszkolne ligi przedmiotowe, które odbywają się on-line w sali do transmisji strumieniowej. Do tej pory wystartował liga angielska i liga historyczna, w piątek rusza liga matematyczna. W zakładkach na stronie internetowej na bieżąco będziemy in formować o wynikach rozgrywek.

            17 grudnia odbyła się kolejna runda LIGI ANGIELSKIEJ, dotycząca kultury i historii Irlandii. Naszą szkołę reprezentowali:

Ewa Maćkowiak – Id

Jędrzej Wojciechowski – Id

Patrycja Stępczak – Ic.

Po emocjonujących zmaganiach nasza drużyna weszła do finału i zajęła II miejsce. BRAWO!