Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Wiosenny sukces sportowy

5 maja 2015

 W dniu 27 kwietnia 2015r. w sali " Bazar" odbył się II Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSPiG w Śremie. Do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn mixtów – 2 zawodniczki i 4 zawodników lub odwrotnie. Do ścisłego finału dostała się nasza drużyna LO wygrywając w wielkim stylu. Oto Mistrzowie w składzie:


1. Agata Słomińska kl.I c
2. Weronika Kubska kl. I a
3. Afrodyta Mizgalska kl. II a
4. Agata Ratajczak kl. I b
5. Mikołaj Matuszewski kl. II d
6. Bartek Kończewski kl. II b
7. Łukasz Kwieciak kl. II a
8. Mikołaj Cisowski kl. II b

Gratulacje!!!
Drugą drużyną reprezentującą naszą szkołę była grupa z Gimnazjum Dwujęzycznego, która dzielnie walczyła w czasie tego turnieju i  gdyby nie niekorzystny bieg zdarzeń jaki miał miejsce w czasie ostatniego meczu,  nasi najmłodsi zajęliby o wiele wyższą lokatę. Należy podkreślić, że jest to drużyna z wielkim potencjałem i już w niedalekiej przyszłości zaskoczy niejedną drużynę z powiatu śremskiego. Ostatecznie zajęli piąte miejsce. Drużyna w składzie:

1. Ada Żurawik kl. I a
2. Oliwia Kaczmarek kl. I a
3. Anna Kasprzak kl. I a
4. Patrycja Senftleben kl. I a
5. Marcel Słomiński kl. I a
6. Bartek Kozak kl. I a
7. Szymon Karaś kl. I c

Opiekunem drużyn była Anna Karczewska.