Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Wycieczka do Londynu – wspomnień czar

30 sierpnia 2013

Mimo że za chwilę początek nowego roku szkolnego, przedstawiamy Wam wspomnienia uczestników czerwcowej wycieczki do Londynu. Mamy nadzieję, że nastroją one pozytywnie wszystkich przygnębionych końcem wakacji!

"16. czerwca wyruszyliśmy w długo oczekiwaną podróż do stolicy Wielkiej Brytanii – Londynu. Podróż autokarem była długa i męcząca, ale to nie przeszkodziło nam z zapałem rozpocząć zwiedzania w rześki poniedziałkowy ranek. Tempo musiało być szybkie, gdyż w naszym programie znalazły się wszystkie najważniejsze miejsca historyczne i kulturalne Londynu.

Greenwich Village, Trafalgar Square, Parlament z Big Benem, Piccadilly Circus, Buckingham Palace, Globe Theatre, Windsor Castle to miejsca, które wszyscy znaliśmy z zajęć języka angielskiego i Wiedzy o kulturze, ale dopiero zwiedzenie ich osobiście sprawiło, że zrozumieliśmy ich znaczenie dla brytyjskiej kultury i popularność wśród turystów. Mieliśmy okazję zwiedzić słynne londyńskie muzea i galerie: National Gallery, Natural History Museum, British Museum i nowoczesną galerię Tate.

22. czerwca zmęczeni, lecz usatysfakcjonowani, wróciliśmy do Śremu do stęsknionych rodziców."

Zapraszamy do galerii