Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Wyniki testu do klas dwujęzycznych

16 czerwca 2021

Lista kandydatów, którzy zdali test do klas dwujęzycznych:

Wiktor Augustyniak

Julia    Banach

Gabriela  Banaszak

Marta Bartkowiak

Julianna  Bartz

Martyna  Baszko

Mateusz  Bednarski

Oskar  Bielawski

Amelia Birk

Agnieszka Boniec

Aleksandra Broniarz

Karolina Anna Browarska

Zofia Brylewska

Kaja Busz

Monika Busłowicz

Helena Byszewska

Maria Bzowy

Michalina Chojnacka

Gabriela Chycka

Kacper Ciesielski

Julia Weronika Cieślak

Zuzanna Czajka

Aleksandra Lucyna Czubanowska

Mateusz Dukat

Mikołaj Duszczak  

Amelia Dyjeta

Aleksandra Dłużak

Maja Stanisława Falbierska

Filip Fornalik

Kazimierz Frąckowiak

Zuzanna Fujak

Agata Grabowska

Anna Maria Górkiewicz

Natalia Gąsiorowska

Wiktoria Głowacka

Filip Hanke

Alicja Hawryluk

Kacper Hoffmann

Igor Hyzyk

Zofia Hyżyk

DAGMARA JANKOWSKA

Kinga Jacyna

Piotr Jagielski

Aleksandra Jakubowska

Otylia Jaszkiewicz  

Tobiasz Jędrowiak

ZOFIA KAJETAŃCZYK

MICHALINA KASPERSKA

Natalia Karczewska

Agata Kasprzak

Olga Kaźmierczak

Laura Kiełb

Franciszek Kmieciak

Igor Kmiecik

Natalia Kohaniuk

Hanna Komorniczak

Aida Konecka

Estera Oliwia Kostańska

Mateusz Kostysiak

Igor Koszelak

Antoni Tomasz Kowalski

Ada Kołakowska

Pola Krajczyńska

Martyna Krajewska

Fryderyk Kramm

Patrycja Krawczyk

Anna Weronika Lewek

Oskar Majsner

Julia Marcinkowska

Kacper Matuszewski

Maja Michalska

Antonina Michałowska

Miłosz Michałowski

Franciszek Mikołajczyk

Marta Morawiec

Anna Mostowska  

Zofia Anna Muślewska

Jakub Nawrocki

Jagoda Nerling

Aleksandra Niewińska

Maja Nowaczyk

Matylda Nowaczyk

Martyna Nowak

Tomasz Nowak

Tola Joanna Nowicka

Maria PIORUNOWSKA

MAŁGORZATA PRZYBYLSKA

Lena Pawelczyk

Michał Pawlak

Oskar Pawlisiak

Bartosz Piaskowy

Matylda Piotrowiak

Kacper Przebierała

Martyna Przyborska

Katarzyna Rajewska

Emilia Ratajczak

Jędrzej Roszak

Radosław Rusiak

Julia Rylska

ŁUKASZ SZYMCZAK

Zofia Sidor

Alan Sierant

Ignacy Skarbek

Marianna Skotarczak

Matylda Skrobich

Franciszek Skrzypek

Jan Sobkowiak

Oliwia Sobolewska

Lena Stawińska

Maria Szczepaniak

Julia Maria Szczepańska

Mateusz Szydłowski

Maksymilian Edward Szymański

Stefan Sławiński

Fraciszek Taciak

Szymon Tereba

Aleksandra Tomaszewska

Aleksandra Ustasiak

Anita Walczak

Marcelina Walewska

Zuzanna Walkiewicz

Maksymilian Walkowiak

Jakub Weber

Kamil Wojciechowski

Magdalena Woźniak

Julia Wójkiewicz

Hanna Włodarczak

Nastazja Zwolan

Adam Śmigielski

Maksymilian Żurawik