Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

X ŚREMSKIE ZADUSZKI MUZYCZNE

14 listopada 2016

Śremskie Zaduszki Muzyczne organizowane przez naszą szkołę po raz dziesiąty w ramach projektu katechetycznego PRZYSTANEK LO, to wydarzenie kulturalno-muzyczno-duchowe w naszym mieście. W tegorocznym koncercie zaśpiewa blisko 100 osób. Będą to uczniowie nie tylko z naszego Gimnazjum Dwujęzycznego i Liceum Ogólnokształcącego, absolwenci naszej szkoły ale także uczniowie innych – nie tylko śremskich szkół. Będą także dodatkowo zaproszone osoby.

PATRONAT nad X Śremskimi Zaduszkami Muzycznymi objął Starosta Śremski.

 

KONCERTY odbędą się w środę (16.11), w czwartek (17.11), w piątek (18.11), w sobotę (19.11) oraz w niedzielę (20.11) w auli Liceum Ogólnokształcącego w Śremie o godz. 17:00.

 

 

Janusz T. Skotarczak

Pomysłodawca i Animator

Śremskich Zaduszek Muzycznych