Zaduszki muzyczne

10 listopada 2017

PRZYSTANEK LO
XI ŚREMSKIE ZADUSZKI MUZYCZNE
15-19.11.2017r.

Śremskie Zaduszki Muzyczne organizowane przez naszą szkołę po raz XI w ramach projektu katechetycznego PRZYSTANEK LO, to wydarzenie kulturalno – muzyczno -duchowe w naszym mieście. W tegorocznym koncercie zaśpiewa blisko 150 osób. Będą to uczniowie nie tylko z naszego Gimnazjum Dwujęzycznego i Liceum Ogólnokształcącego, absolwenci naszej szkoły ale także uczniowie innych – nie tylko śremskich szkół. Będą także dodatkowo zaproszone osoby z Poznania, Mosiny, Leszna, Zaniemyśla.

W tym roku w muzycznych wspomnieniach m.in.: Chack Berry* Sonny Bono* John Bonham* James Brown* John Cash* Bryan James Chandler* Leonard Cohen* Chris Cornell* Luccio Dalla* Bruce Dickins* Marvin Gay* Anna German* Marek Grechuta* Paul Grey* George Harrison* Paul Hester* Michael Jackson* Ludmiła Jakubczak* Anna Jantar* Al Jarreau* Janis Joplin* Scott Joplin* Jonasz Kofta* Jarosław Kukulski* John Lennon* Paco de Lucia*Bogusław Mec* Fredy Mercury* George Michael* Jim Morrison* Tadeusz Nalepa* Agnieszka Osiecka* Robert Palmer* June Pointer* Elvis Presley* Jeremy Przybora* Ada Rusowicz* Chack Schuldiner* Andrzej Siewierski* Nina Simone* Frank Sinatra* Katarzyna Sobczyk* Patrick Swayze* Amy Winehouse* Andrzej Zaucha* Violetta Villas*

PATRONAT nad XI Śremskimi Zaduszkami Muzycznymi objął Starosta Śremski.

KONCERTY odbędą się w środę (15.11), w czwartek (16.11), w piątek (17.11), w sobotę (18.11) oraz w niedzielę (19.11) w auli Liceum Ogólnokształcącego w Śremie o godz. 17:00. Na wszystkie koncerty brak wolnych miejsc.

 

Janusz T. Skotarczak
Pomysłodawca i Animator
Śremskich Zaduszek Muzycznych