Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Znów wygraliśmy Powstanie Wielkopolskie

20 marca 2014

           We wtorek 18 marca uczestniczyliśmy w gali rozdania nagród w konkursie o Powstaniu Wielkopolskim, zorganizowanym przez poznański Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

W tegorocznej, szóstej edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego ,,Powstanie Wielkopolskie 1918 – 1919'', uczniom naszej szkoły udało się powtórzyć wynik z poprzedniego roku:

I miejsce zajęła Weronika Niemier z klasy IB

III  miejsce ex aequo zajęli Zuzanna Śliwińska z IIIC i Maciej Różański z IIIF

Warto przypomnieć, że w poprzednim roku zwycięzcą został Jacek Grzesiak, a trzecie miejsce zajęły Angelika Wesołek i Karolina Wojciechowska. Dwa lata temu pierwsza była Angelika Wesołek, a trzeci – Jacek Grzesiak. Trzy lata temu nie braliśmy udziału w konkursie, a rok wcześniej, czyli w drugiej edycji, pierwsze miejsce zajęła Weronika Janicka. Tak więc uczniowie naszego liceum – na razie – zdominowali wojewódzki konkurs o Powstaniu Wielkopolskim.

Zdjęcia z gali znajdziecie w galerii.