Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Zastępstwa na czwartek, 12 grudnia 2019 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2 IIIF   J.Czeterbok  wolna
 3 i 4 Gr.  Kl. III  J.Czeterbok  Biblioteka (A.Drwęska)
 5 i 6  IIE  J.Czeterbok A.Czubanowska cała klasa sala nr 26
 3  IIF  B.Kacza  E.Kumor-Rybka (przyroda)
 1 i 2  IIIA  A.Karczewska  wolna
 3  IIA  Ks.M.Kubiak M.Kociemba (zajęcia z wych.) cała klasa,
 5  1I  Ks.M.Kubiak  Biblioteka (A.Drwęska)
 6  1J  Ks.M.Kubiak  wolna
 7  IH  Ks.M.Kubiak  wolna
 8  IIB  Ks.M.Kubiak  wolna
 1  IIF  J.Skotarczak  wolna
 2  IA  J.Skotarczak  Biblioteka (A.Drwęska)
 5  IB  J.Skotarczak  M.Sokołowska-Nowak cała klasa(chemia)
 6  IC  J.Skotarczak  Biblioteka (A.Springer)
 7  IIIF  J.Skotarczak  Biblioteka (A.Drwęska), uczniowie, którzy nie mają lek. 8 -wolna
 8  IIC  J.Skotarczak  Biblioteka (A.Drwęska), uczniowie, którzy nie mają lek. 9 – wolna
 9  IF  J.Skotarczak  wolna
 2  IK  J.Urbaniak  D.Cieślińska (fizyka)
 3 i 4  IC  J.Urbaniak  K.Czapla cała klasa (sala nr 12 lek. 3, sala nr 10 lek. 4) 
 5  IIA  J.Urbaniak  I.Wołowiec (j.angielski)
 6 Gr. IB  J.Urbaniak  wolna
 7  IE  J.Urbaniak  wolna
 1 i 2  Kl. II  K.Wojciechowska  wolna
 3  Kl. III  K.Wojciechowska  M.Bukowy (j.angielski)
 4  Kl. III  K.Wojciechowska  IIIAD –A.Kubska razem z gr. kl. III

IIIB – A.Czubanowska razem z gr. kl. IIII

IIIC – Biblioteka (A.Drwęska)

 5 i 6  Kl. IIIE  K.Wojciechowska  Lek. 5 M.Bukowy (j.angielski)

Lek. 6 A.Kubska (j.angielski)

 7  Kl. III  K.Wojciechowska IIIABD – wolna

IIIC – Biblioteka (A.Drwęska)

 8  IF  K.Wojciechowska  I.Wołowiec cała klasa
 7  IID D.Cieślińska  E.Nowak-Polska (matematyka)
 2  IIE  J.Łuczak  M.Frąckowiak (fizyka)
 3  IIE  J.Łuczak  M.Frąckowiak (fizyka) sala nr 31
 4  IIA  J.Łuczak  J.Żeleźna (geografia)
 5  IIIF  J.Łuczak  I.Kaj (matematyka)
 6  IA  J.Łuczak  M.Frąckowiak (cała klasa)
 7  IIE  J.Łuczak  A.Brzezińska
 3  1J  M.Frąckowiak  I.Wołowiec cała klasa sala nr 7
       
               

Konkurs Wiedzy o Antyku –lek. 2 i 3, sala nr 10 –p. B.Kacza