Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Prośba do Absolwentów i Sympatyków szkoły

17 listopada 2017

 Szanowni Państwo,

Absolwenci,  Rodzice,

wszyscy przyjaciele naszego Ogólniaka…

             Rok 2017 jest zarazem ostatnim, który zbliża nas do wielkiego święta naszej szkoły. 
16o lat istnienia szkoły to rocznica, którą obchodzić będziemy w  2018 roku,  to moment na który złożyły się przecież wysiłek i praca wielu pokoleń głównie mieszkańców naszego regionu. Z tego też powodu pragniemy, by obchody stały się świętem całego środowiska lokalnego. Z tego względu zwracamy się do wszystkich sympatyków szkoły, ludzi rozumiejących potrzebę budowania i kontynuowania rodzimych, lokalnych tradycji o wsparcie naszego projektu. Od 1858 roku mury szkoły opuszczały kolejne pokolenia uczniów i nauczycieli, którzy – jako sukcesorzy tradycji – dopisywali karty historii i budowali wizerunek szkoły.

Zwracamy się więc z prośbą do potencjalnych sponsorów o pomoc finansową, gdyż przygotowanie i realizacja wydarzenia o takim zasięgu i znaczeniu wymaga znacznych kosztów.

            Może się także zdarzyć, że Ktoś z różnych powodów nie będzie mógł uczestniczyć w Zjeździe 2018, ale  – rozumiejąc nasz trud – wniesie do jego organizacji swoją cegiełkę, pozwalającą jednocześnie ocalić  od zapomnienia wszystko to, co wiąże się ze szkołą, z miejscem, które z upływem czasu staje się coraz bardziej magiczne…  Liczymy na Państwa życzliwość i otwarte serca!

            W zamian możemy zaoferować możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych w pierwszym dniu uroczystości oraz umieszczenie logotypu Firmy w materiałach promocyjnych i na oficjalnej stronie internetowej Szkoły w zakładce Jubileusz 160-lecia. Oferujemy także imienne zaproszenia na imprezy szkolne w ciągu całego roku.

            Bliższe informacje na temat Jubileuszu można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem tel. (61) 28 100 24, jak również – już wkrótce – na stronie internetowej www.losrem.pl, gdzie systematycznie będziemy publikować informacje dotyczące organizacji obchodów 160-lecia   Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego  im. Gen. Józefa Wybickiego w Śremie. Wszelkie pytania można kierować również na adres e-mail: sekretariat@losrem.pl

Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja Szkoły wraz z Komitetem Organizacyjnym

 

Licząc na Państwa przychylną reakcję na nasz apel, podajemy nr konta, na które można dokonywać wpłaty:               44 9084 0003 2102 0010 0683 0002

Konto Stowarzyszenia Absolwentów  z dopiskiem „Jubileusz