Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Zastępstwa na poniedziałek, 28 września 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 5  IIIf E.Kumor-Rybka  A.Chempińska (przyroda)
 6  IA  E.Kumor-Rybka  R.Rymaniak (j.angielski)
 7 i 8  IIC  E.Kumor-Rybka  Wolna, lek.9 gr. chłopców – wolna

Zastępstwa na piątek, 25 września 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  Gr.IIG  H.Godlewska   Biblioteka (A.Springer)
 4  Gr. IIJ  H.Godlewska  Biblioteka (A.Dembska)
 7  IIA  H.Godlewska M.Roszak zamiast lek. 9 gr. dziewcząt IIA
 8 i 9  Gr.kl Iabc  H.Godlewska  wolna
 7 IID   J.Żeleźna    wolna

Zastępstwa na czwartek, 24 września 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2 Gr. IDE  H.Godlewska   wolna
 3  Gr. IID  H.Godlewska  Biblioteka (A.Springer)
 5  Gr. IIF  H.Godlewska  Biblioteka (A.Lehmann)
       
       

Zastępstwa na środę, 23 września 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  IIK  T.Fijałkowski  M.Bukowy zamiast lek. 8, lek. 8 cała klasa p. A.Kubska
 4  IIi  T.Fijałkowski K.Kasprzyk
 5  IIIE  T.Fijałkowski K.Sarnowska
 6  IIIC  T.Fijałkowski E.Kumor-Rybka razem z kl. IIIB
 7  IIC  T.Fijałkowski A.Dembska (j.angielski)
 2  Gr.IIB  H.Godlewska K.Wojciechowska (j.angielski)
 3  Gr. IIF  H.Godlewska K.Wojciechowska (j.angielski)
 4  Gr. IIA  H.Godlewska A.Czubanowska (j.angielski)
       
       

 Uwaga klasy III – Salon Maturzysty, uczniowie, którzy nie zarejestrowali się na targi, przychodzą do szkoły wg specjalnego planu lekcji:

IIIA+IIIF

Lek. 2 Kacza

Lek. 3 MM

Lek. 4 JŁ

Lek. 5 AB

Lek. 6 MR/JB

IIIB+IIIC

Lek. 3 AB

Lek. 4 MM

Lek. 5 KK

Lek. 6 EKR

Lek. 7 KS

IIID+ IIIE

Lek. 2 JŁ

Lek. 3. ACz/JCz

Lek. 4 Kaj

Lek. 5 KS

Lek. 6 DC

Zastępstwa na wtorek, 22 września 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2 i 3  IIJ D.Cieślińska  Wolna (lek. 1 gr. dziewcząt wf –wolna)
 4  IIA  D.Cieślińska  A.Dembska (gr. II lek. 1 –wolna)
 5  IIC  D.Cieślińska  E.Nowak-Polska (matematyka)
 6  IIB  D.Cieślińska  A.Chempińska (doradztwo zawodowe)
3  ID  A.Lehmann  M.Frąckowiak (fizyka)
 4  IE  A.Lehmann  M.Szczepaniak (DZ)
 6  IA  A.Lehmann  A.Springer (Biblioteka)
 2 i 3  IIF  P.Mulkowski  wolna
9  Gr.GHI M.Kociemba  wolna
 1 i 2  kl. III  H.Godlewska   wolna
 3  Gr. IIG  H.Godlewska  E.Zdziechowska cała klasa sala nr 9
 4  Gr. IIJ  H.Godlewska  wolna

 

Charytatywna zbiórka dla zwierząt w Gaju

Szkolny Klub Wolontariatu ogłasza zbiórkę dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gaju.

Potrzebne są:

– małe puszki karmy dla psów oraz kotów,

– małe paczki żwirku dla kotów,

– poduszki oraz kołdry (bez pierza)

– koce,

– smycze,

– szczotki itp.

Zbiórka trwa do 16 października 2020 r.

Dary można pozostawiać w specjalnym pudle znajdującym się obok Dyżurki na parterze szkoły.

Wolontariusze SKW wraz z opiekunami.

Szczegółowe informacje u p. Pedagog.

Zastępstwa na poniedziałek, 21 września 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 4  IIF  P.Mulkowski  E.Nowak-Polska (matematyka)
 7  IIE  P.Mulkowski  wolna
 1 IIF K.Wojciechowska  Wolna, gr. p. Wołowiec  – wolna (lekcja została odpracowana na lek. 7, 17.09)
 2  IIF  K.Wojciechowska  I.Wołowiec cała klasa
 3 i 4  Gr. IIIBD  K.Wojciechowska  Lek. 3 A.Kubska (j.angielski)

Lek. 4 M.Bukowy (j.angielski)

 5  IE  K.Wojciechowska  A.Owczarczak cała klasa
 6 i 7  IIIF  K.Wojciechowska  A.Owczarczak cała klasa
       
       
       

Zastępstwa na piątek, 18 września 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  Kl. II  A.Zdunek  wolna
 3  IC A.Zdunek  J.Skotarczak
 6 i 7  IIG  A.Zdunek  E.Nowak-Polska(matematyka)
 3  IIJ  I.Wołowiec  R.Rymaniak cała klasa sala nr 34
 4  IIG  I.Wołowiec  M.Tomczyk cała klasa sala nr 34
 5  IIF  I.Wołowiec  K.Wojciechowska cała klasa sala nr 5
 2  IC  E.Kumor –Rybka  wolna
 3  IIIB  E.Kumor-Rybka  J.Jankowiak (j.polski)
 4  IIC  E.Kumor-Rybka  I.Kaj (matematyka)
 5  IIIA  E.Kumor-Rybka  J.Jankowiak (j.polski)
 6  IIIA  E.Kumor-Rybka  wolna
 7  Gr. IIIB  E.Kumor-Rybka  wolna
 6 i 7  Gr. roz.IIID  A.Dembska  wolna
       

Lek. 3 gr. p. Bukowy – sala nr 32

Zastępstwa na czwartek, 17 września 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  IIIE  T.Fijałkowski   K.Wojciechowska (j.angielski) 
 5  IIK  T.Fijałkowski  M.Bukowy (j.angielski) zamiast lek. 7
 6  IIK  T.Fijałkowski  A.Brzezińska zamiast lek. 1
 1 i 2  IIIE  B.Kolaszyński   wolna
 3 i 4  IIK  B.Kolaszyński wolna
 5  IE  B.Kolaszyński  K.Wojciechowska (j.angielski) 
 1  IC  A.Kubska   wolna
 2  IIIEF  A.Kubska  K.Sarnowska gr. rozszerzenia
 3  ID  A.Kubska E.Nowak-Polska (matematyka) cała klasa
 4  IID  A.Kubska  I.Wołowiec cała klasa
 5 i 6  IIB  A.Kubska  A.Owczarczak cała klasa
 7  IIK  A.Kubska  A.Brzezińska (matematyka –cała klasa) zamiast lek. 2, 
 8  IIK  A.Kubska  M.Bukowy cała klasa
 3  IIIB  E.Kumor-Rybka   A. Chempińska (biologia) 
 4  IIIB  E.Kumor-Rybka  A.Owczarczak (j.angielski) 
 6  IIIF  E.Kumor-Rybka  M.Bukowy (j.angielski) 
 7  IC  E.Kumor-Rybka  wolna
 8  IIC  E.Kumor-Rybka  wolna
 5  IA  A.Zdunek  A.Lehmann (wos)
 6,7,8  IIG  A.Zdunek  Wolna, gr. wf. Lek.9 -wolna
 1 i 2  Kl.III  J.Żeleźna  wolna
 3  IC  J.Żeleźna  A.Lehmann zamiast lek. 6
 4  IA  J.Żeleźna  A.Lehmann (wos)
5 IIC J.Żeleźna J.Urbaniak (cała klasa) zamiast lek.7 – gr.p.Urbaniak
 7  IIF  J.Żeleźna  I.Wołowiec (j.angielski) 
       
       
       

 

Zastępstwa na środę, 16 września 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 7  IIIA  Ks.M.Kubiak  wolna
 8 i 9  Ii  Ks.M.Kubiak  wolna
1 i 2  Gr.IIIB  E.Kumor-Rybka  wolna
 6  IIIB  E.Kumor-Rybka  Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 7 –Biblioteka (A.Drwęska)
 1  IIH  M.Mroziewicz  wolna
 2  IIIA  M. Mroziewicz  I.Kaj (matematyka)
 3  IIIA  M.Mroziewicz  J.Żeleźna (zajęcia z wych.)
 4 i 5  IIIB  M.Mroziewicz  J.Jankowiak (j.polski)
 6 i 7  IB  M. Mroziewicz  K.Wojciechowska (j.angielski)
 8  IIH  M.Mroziewicz  wolna
 3 i 4  III F  A.Owczarczak  K.Wojciechowska cała klasa
 5  IIE  A.Owczarczak D.Cieślińska (fizyka) zamiast lek. 1