Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie

Zastępstwa na poniedziałek, 19 października 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  IIC  T.Fijałkowski   Uczniowie mają przerwę w lekcjach na Teams, pozostają w domu
 3  IIi  T.Fijałkowski  M.Sokołowska-Nowak (chemia) 
 3  IIK  B.Kolaszyński  A.Brzezińska (matematyka) 
 6  IB  Ks.M.Kubiak  Uczniowie mają przerwę w lekcjach na Teams, pozostają w domu
 7  IE  Ks.M.Kubiak  Uczniowie mają przerwę w lekcjach na Teams, pozostają w domu
 8 i 9  IIK  Ks.M.Kubiak  wolna
 3  IIE  J.Żeleźna   Uczniowie mają przerwę w lekcjach na Teams, pozostają w domu
 4  IIA  J.Żeleźna  Uczniowie mają przerwę w lekcjach na Teams, pozostają w domu
 5  ID  J.Żeleźna  Uczniowie mają przerwę w lekcjach na Teams, pozostają w domu
       

Zastępstwa na piątek, 16 października 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 IIJ  Ks. Kubiak  Wolna
2 IIH Ks. Kubiak Wolna, ale osoby, które mają etykę na lekcji 1- biblioteka
 7 IID J. Żeleźna Wolna
2 i 3 IIK A. Kubska M. Bukowy (cała klasa)
3 IIIC J. Łuczak M. Frąckowiak (matematyka)
 4 IA J. Łuczak I. Kaj (matematyka)
5 IC J. Łuczak B. Kacprzak (chemia),
3 IIG H. Godlewska E. Zdziechowska (cała klasa)
4 IIJ H. Godlewska K. Czapla (cała klasa)
7 IIA H. Godlewska M. Roszak (zajęcia z wychowawcą)
8 i 9 IC H. Godlewska wolna
 5 IIID  J. Skotarczak  A. Zdunek (j. polski, cała klasa)
 7 IC J. Skotarczak wolna
 8 IIE J. Skotarczak wolna
       

Konsultacje przedmiotowe

Informujemy, że zaplanowane na 20 października 2020 r. godz. 17.30-18.30 konsultacje przedmiotowe dla Rodziców odbędą się zdalnie na platformie Microsoft Teams. Szczegółowych informacji udzielają wychowawcy klas. 

AKTUALIZAJCA 19.10.2020 r. , 20.10.2020 r.

Nauczyciele nieobecni: p.M.Bukowy, p. J.Czeterbok,  p. B.Kacza, ks.M.Kubiak, p. A.Kubska, p.R.Rymaniak, p.M.Roszak, p.E.Zdziechowska. Konsultacje odbędą się w innym terminie, nieobecni nauczyciele poinformują o nowym terminie w dzienniku elektronicznym.

 

Zastępstwa na czwartek, 15 października 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 2  IIIC J. Łuczak I Kaj (matematyka)
 3  IIIA J. Łuczak A. Springer (biblioteka)
 4  IIIE J. Łuczak J. Urbaniak (zajęcia z wychowawcą)
 5  IB J. Łuczak A. Lehmann  (wos) zamiast lekcji 5 w dniu 19.10.2020
 6 IB J. Łuczak A. Chempińska (EDB zamiast lekcji 7 w dniu 19. 10.2020)
7 IIA J. Łuczak E. Nowak- Polska (cała klasa informatyka)
 8 IIB J. Łuczak Grupa informatyki wolna
4 IID A. Kubska I. Wołowiec (j. angielski cała klasa)
5 i 6 IIB A. Kubska A. Owczarczak (j. angielski cała klasa)
4 IIC J. Żeleźna M. Sokołowska- Nowak (chemia)
6 IA J.Żeleźna A. Springer (biblioteka)
7 IIF J. Żeleźna K. Wojciechowska (zajęcia z wychowawcą zamiast lekcji 2)
7 IIIF K. Wojciechowska A. Owczarczak (j. angielski cała klasa)
4 IIK B. Kolaszyński A. Owczarczak  (j. angielski)
5 IE B. Kolaszyński M. Szczepaniak (doradztwo zawodowe)
5 i 6 IIK T. Fijałkowski M. Bukowy  zamiast lekcji 7 i 8 (cała klasa j. angielski), lekcja 7 i 8 wolna
1 IIIC J. Skotarczak Wolna
2 IIA J. Skotarczak Wolna
3 IIB J. Skotarczak A. Drwęska biblioteka (grupa chłopców wolna)
4 IA J. Skotarczak A. Lehmann (wos cała klasa)
6 IIID M. Kociemba Wolna (grupa chłopców)
8 IA, IB, ID M. Kociemba Wolna (grupa chłopców)
9 IIK, IIJ M. Kociemba Wolna (grupa chłopców)
1 IIH Ks. Kubiak Wolna
2 IB Ks. Kubiak Wolna
6 IIIB Ks. Kubiak A. Karczewska (zajęcia z wychowawcą)
7 IE Ks. Kubiak Wolna
8 IIJ Ks. Kubiak Wolna, dziewczęta z grupy p. Czapli, które mają wf na lekcji 9- biblioteka (A. Lehmann)
1 i 2 ID, IE H. Godlewska Wolna
3 IID H. Godlewska J. Urbaniak cała klasa
5 IIF H. Godlewska K. Czapla cała klasa

 Klasa 1b (poza zajęciami w grupach) wszystkie lekcje ma w sali nr 5.

Zastępstwa na wtorek, 13 października 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1 i 2  IIA  A.Dembska  A.Czubanowska cała klasa
 6  Gr.IB  A.Dembska  M.Szczepaniak (DZ) razem z gr.p. Łuczak
 1 i 2  Gr. kl.III  H.Godlewska   wolna
 3  Gr. IIG  H.Godlewska  Biblioteka (A.Drwęska)
 4  Gr. IIJ  H.Godlewska J.Brygier 
 3 i 4  IC  B.Kacza   Lek. 3 K.Czapla (zaj. z wych.) 

Lek. 4 E.Kumor-Rybka zamiast lek. 7, lek. 8 gr. etyki -wolna

 6 i 7  IIIF  B.Kacza  Lek. 6 A.Zdunek (j.polski) 

Lek. 7 M.Mroziewicz (j.polski) 

 8  IIA  B.Kacza  wolna
 3 i 4  IIIE  J.Łuczak  T.Fijałkowski (j.polski) 
 5  IA  J.Łuczak  E.Nowak-Polska (matematyka) 
 6 Gr.IB J.Łuczak  M.Szczepaniak (DZ) razem z gr. p.Dembskiej
 7  IIE J.Łuczak  A.Chempińska (DZ)
9 gr. IIGHJ M.Kociemba wolna

Zastępstwa na poniedziałek, 12 października 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3 IIIF   B.Kacza   A.Brzezińska (matematyka) 
 6  IIA  B.Kacza  A.Brzezińska zamiast lek. 8, 15.10
 7  IIA  B.Kacza  K.Kasprzyk (biologia)
 8  IIIF  B.Kacza Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 9 – Biblioteka (A.Drwęska)
 3 IIIA   J.Łuczak   A.Kubska (j.angielski) 
 4  IC  J.Łuczak  E.Nowak-Polska (matematyka)
 5,6,7  IIIE  J.Łuczak  Lek. 5 K.Sarnowska zamiast lek. 8, lek. 6 i 7 – wolna
5 gr.IIA H.Godlewska Biblioteka (A.Drwęska)
6 gr.IIB H.Godlewska J.Urbaniak (cała klasa)
7 gr. IID H.Godlewska wolna

Zastępstwa na piątek, 9 października 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 3  IIH  L.Ghodhbani  Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 1 i 2 – Biblioteka (A.Springer)
 4  IIH  L.Ghodhbani  M.Bukowy zamiast lek. 7 (gr. p. Czeterbok zgodnie z planem)
 5  IIA  L.Ghodhbani  H.Godlewska zamiast lek. 7, lek. 7 p. M.Roszak zamiast lek. 9 gr. dziewcząt
 6  IIA  L.Ghodhbani  A.Czubanowska (cała klasa) zamiast lek. 1
 7  IIB  L.Ghodhbani  Wolna, ale uczniowie, którzy mają lek. 8 i 9  – Biblioteka (A.Drwęska)
 3  IIA  B.Kacza   J.Jankowiak (j.polski)
 4  IIA  B.Kacza  A.Dembska (cała klasa) zamiast lek. 1
 5  IIIF  B.Kacza  A.Zdunek (j.polski) 
 6  IIIF  B.Kacza  M.Mroziewicz (j.polski) 
 4  IIG  M.Tomczyk I.Wołowiec cała klasa sala nr 34
 5  IIIC  M.Tomczyk  R.Rymaniak cała klasa sala nr 34
 6 Gr. IIIBD  M.Tomczyk IIID –A.Dembska razem z gr. roz. IIID, sala nr 23

IIIB – K.Wojciechowska razem z gr. roz. IIIBD, sala nr 22

 6 i 7  IE  I.Kaj   wolna

Zastępstwa na czwartek, 8 października 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  IIH  Ks.M.Kubiak  wolna
 2  IB  Ks.M.Kubiak  wolna
 6  IIIB  Ks.M.Kubiak  Biblioteka (A.Springer)
 7  IE  Ks.M.Kubiak  wolna
 8  IIJ  Ks.M.Kubiak  Biblioteka (A.Springer)
2 IC L.Ghodhbani M.Szczepaniak (DZ)
3 IIA L.Ghodhbani A.Chempińska (DZ)
4 IIA L.Ghodhbani A.Dembska
5 IIi L.Ghodhbani E.Kumor-Rybka
6 i 7 IID L.Ghodhbani wolna

Zastępstwa na wtorek, 6 października 2020 r.

nr lekcji klasa nauczyciel nieobecny zastępstwo
 1  IIC  K.Sarnowska   wolna
 2  IIG  K.Sarnowska  wolna
 4  IB  K.Sarnowska  K.Kasprzyk 
 5  IIID  K.Sarnowska  B.Kacza 
 6 i 7  IIG  K.Sarnowska  Lek. 6 A.Zdunek zamiast lek. 7, 9.10

Lek. 7 M.Mroziewicz 

8  IIC  K.Sarnowska  wolna
 3 i 4  IA  L.Ghodhbani   Lek. 3 K.Czapla 

Lek. 4 E.Zdziechowska zamiast lek. 1, 8.10

 5 i 6  IIH  L.Ghodhbani  Lek. 5 J.Urbaniak 

Lek. 6 A.Chempińska 

 7  II i  L.Ghodhbani  A.Chempińska 
 8  IIK  L.Ghodhbani  wolna